Access baza podataka 32-bitna verzija

poruka: 5
|
čitano: 3.677
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Access baza podataka 32-bitna verzija

Imam bazu podataka u Accessu napravljenu verzijom MS Office 2003. Instalirao sam MS Office 2013 i kada pokušam otvoriti bazu javlja mi se slijedeća poruka: "Ova je baza podataka stvorena pomoću 32-bitne verzije programa Microsoft Access. Otvorite ju u 32-bitnoj verziji programa Microsoft Access".

Može li mi netko pomoći kako da otvorim bazu podataka, budući da mi je dosta važna jer je koristim za unos podataka i obradu rezultata natjecanja.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2015 20:47 (Zatvorenik).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Access baza podataka 32-bitna verzija
Zatvorenik kaže...

Imam bazu podataka u Accessu napravljenu verzijom MS Office 2003. Instalirao sam MS Office 2013 i kada pokušam otvoriti bazu javlja mi se slijedeća poruka: "Ova je baza podataka stvorena pomoću 32-bitne verzije programa Microsoft Access. Otvorite ju u 32-bitnoj verziji programa Microsoft Access".

Može li mi netko pomoći kako da otvorim bazu podataka, budući da mi je dosta važna jer je koristim za unos podataka i obradu rezultata natjecanja.

 koju ekstenziju ima baza? .mdb, .accdb, .mde, .ade, .accde?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Access baza podataka 32-bitna verzija

.mde

14 godina
offline
Re: Access baza podataka 32-bitna verzija
Zatvorenik kaže...

.mde

 ako imaš samo .mde (kompajlirana baza) onda ti je jedino rješenje da deinstaliraš taj office i instaliraš 32-bitni office. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Access baza podataka 32-bitna verzija

Ok, hvala ti.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice