Kompatibilnost između Office 2003. i Office 2007.

poruka: 6
|
čitano: 5.260
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Je li moguće ovo?

Diplomski rad otkucan sa Word Office 2007 i spašen u klasičnom .doc formatu

kada se otvori sa Word Office 2003 postane distorziran (naslovi i stranice se pomjere pa je potrebno preuređivati)

 

Komunikacija između Open Officea i MS Officea 2003 ne stvara probleme

 

No poslije, prilikom otvaranja sa Oficeom 2007 -  tog preuređenog dokumenta (OO ili MS Office, svejedno), opet dobijem izglitchiran oblik dokumenta...

 

Zbunjen sam...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Je li moguće ovo?

Mijenjam naslov teme. Autor teme bi uvijek trebao paziti da naslov teme bude što smisleniji i da pravilno opisuje problem. Takav pristup omogućava da se problem prije riješi, a i drugi ljudi mogu imati koristi od te teme.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kompatibilnost između Office 2003. i Office 2007.

Moje iskustvo:

 

Napišem dokument u 2k7 i snimim ga u .doc, u 2k3 kada se otvori sve je isto.

Kolega je copy/paste radio sa Neta u 2k7 dokument(prebacivao je tekstove), snimio u .doc i otvaranjem u 2k3 sve se razletilo.

Kolega si je popravio veličinu fonta i stil, no zaboravio je da su ti tekstovi na Netu najčešće u nekakvim ćelijama. Nažalost on ih nije vidio ili mu se nisu iscrtavale.

 

Ja tvrdim da je kompatibilnost 2k7 - 2k3 u redu. Naravno, na "2k3" stroju mora biti Compatability Pack 2007 instaliran...

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kompatibilnost između Office 2003. i Office 20

Imaš na microsft stranicama "kompatibiliti pack" nekih 20mb i ja ga čuvam na sticku i gdje mi zatreba ga instaliram(tamo gdje je office 2003) i sve šljaka ok.

 

v_maxcpp
16 godina
neaktivan
offline
RE: Je li moguće ovo?
rashomon kaže...

Diplomski rad otkucan sa Word Office 2007 i spašen u klasičnom .doc formatu

kada se otvori sa Word Office 2003 postane distorziran (naslovi i stranice se pomjere pa je potrebno preuređivati)

 

Komunikacija između Open Officea i MS Officea 2003 ne stvara probleme

 

No poslije, prilikom otvaranja sa Oficeom 2007 -  tog preuređenog dokumenta (OO ili MS Office, svejedno), opet dobijem izglitchiran oblik dokumenta...

 

Zbunjen sam...

 ako si dokument pisao pravilno koristeči word 2k7 nema niti jednog ragloga da ne radi na 2k3: knjiške oznake, fusnote, linkovi, indeksi, sadržaj, prijelomi stranica (stranica, sekcija, stupaca,...)...
e sada,... ako si pisao na način kako to radi večina ljudi onda ti teško itko može pomoći...
spremi u pdf i odnesi print ako te to muči.... barem će izgledati kako si želio....
16 godina
offline
Kompatibilnost između Office 2003. i Office 2007.

Dužan sam odgovor na ovoj temi. Izvinjavam se, nemadoh vremena prije...

 

- Hvala moderatoru na uputama - slažem se.

 

- Hvala v_maxcpp za preporuke za patch - koristit će sigurno.

 

- Hvala sasa za PDF dosjetku - stvar je izvedena na taj način na kraju - i da, osoba koja je kucala tekst radila je to na način na koji to radi većina ljudi.

 

Pozdravi!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice