Pdf cut app

poruka: 6
|
čitano: 2.365
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Pdf cut app

Interesira me postoji li nekakav program za windows ili mac da može rezati pdf? Recimo ako pdf ima 250 stranica, a mene interesira da izrežem "parafraziram" od 25-e do 50-e, i da tih 25 stranica napravi kao novi pdf file. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pdf cut app

PDFsam 

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pdf cut app

NAPS2

6 godina
offline
Re: Pdf cut app
Chico12 kaže...

Interesira me postoji li nekakav program za windows ili mac da može rezati pdf? Recimo ako pdf ima 250 stranica, a mene interesira da izrežem "parafraziram" od 25-e do 50-e, i da tih 25 stranica napravi kao novi pdf file. 

Bilo koji program koji ti može kreirati virtualni printer koji ispisuje u novi file u PDF formatu. Otvoriš original file, odabereš stranice koje želiš printati i samo print to PDF. Mislim da i besplatni Foxit to ima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 13:06 (robogo).
12 godina
neaktivan
offline
Pdf cut app

Imaš program PDF24 kojim možeš izdvajati i premještati stranice u novi pdf - "drag and drop"  

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Pdf cut app

-za editiranje (bilo čega, pa tako i pdf-dokumenta..) trebaš editor (acrobat/komercijala ili konkurentni/free pa i word i sl., dok je reader samo reader i zato ima taj naziv) + dokument može biti zaključan.

+postoje bezbrojni pdf-printeri, instaliraš i printaš iz čega god želiš.. u pdf, ovo što želiš upravo tako možeš najbrže/najjednostavnije dobiti, print od-do.. lako je kreirati pdf, nije lako obrnuto ili editirati ga.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice