Power Point pitanje

poruka: 8
|
čitano: 14.362
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Power Point pitanje
pitanje

Napravio sam pp prezentaciju i htio bih da se prezentacija kada dode do zadnjeg slajda ponovno počinje vrtjeti od početka. Znači da se prezentacija vrti konstantno u nedogled dok ju sam ne prekinem.

Gdje da to podesim?

Antec 900, P5K Deluxe, Core 2 Quad 2.4, 4gb (DDR3 800Mhz) RAM, Nvidia 8800gtx, 640gb HDD, Dell 2007WFP, Vista Ultimate
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Power Point pitanje
PICART kaže...

Napravio sam pp prezentaciju i htio bih da se prezentacija kada dode do zadnjeg slajda ponovno počinje vrtjeti od početka. Znači da se prezentacija vrti konstantno u nedogled dok ju sam ne prekinem.

Gdje da to podesim?

 Pa možeš staviti trigger na kraju prezentacije, pa na njega staviti hyperlink koji load-a prvi slajd.
Ozbiljno...
15 godina
neaktivan
offline
Power Point pitanje
prihvaćeno rješenje

1. Klikneš na "Slide Show" menu, i odaberi "Set Up Show".
2. Stavi kvačicu pored "Loop continuously until 'Esc'".

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Power Point pitanje
autorov komentar

Da li je moguće podesiti trigger da netrebam napraviti "Mouse over" ili "Click on link", znaći da nemam nikakva kontakta sa pp dok se vrti. Kada dode na kraj htio bih da se samo počinje ponavljati, a ne da moram ili kliknuti ili mišom napraviti neku akciju...

 

Antec 900, P5K Deluxe, Core 2 Quad 2.4, 4gb (DDR3 800Mhz) RAM, Nvidia 8800gtx, 640gb HDD, Dell 2007WFP, Vista Ultimate
15 godina
neaktivan
offline
RE: Power Point pitanje
PICART kaže...

Da li je moguće podesiti trigger da netrebam napraviti "Mouse over" ili "Click on link", znaći da nemam nikakva kontakta sa pp dok se vrti. Kada dode na kraj htio bih da se samo počinje ponavljati, a ne da moram ili kliknuti ili mišom napraviti neku akciju...

 

 Da se počne ponavljati što? Prezentacija? Već ti je navedeno kako staviti da se "napravi loop".
Ozbiljno...
16 godina
offline
Power Point pitanje
autorov komentar

Puno hvala svima! Olakšali mi život!Smijeh

Antec 900, P5K Deluxe, Core 2 Quad 2.4, 4gb (DDR3 800Mhz) RAM, Nvidia 8800gtx, 640gb HDD, Dell 2007WFP, Vista Ultimate
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Power Point pitanje

lp ovako kako recimo kad u point otvorim sliku i nekaj na njoj napisem i spremim kako da ju spremim u formatu jpg.

jer kad obradim sliku s alatima i nesto ispisem,i kad odem na save,on meni sporemi sliku ali u pointu,ne kao jpg,i kad ju hocu poslat ili

objavit na fejs jednostavno ju ne ocita jer nije u jpg formatu,molim pomoc hitno...........{#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.8.2014 0:16 (fight).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Power Point pitanje
fight kaže...

lp ovako kako recimo kad u point otvorim sliku i nekaj na njoj napisem i spremim kako da ju spremim u formatu jpg.

jer kad obradim sliku s alatima i nesto ispisem,i kad odem na save,on meni sporemi sliku ali u pointu,ne kao jpg,i kad ju hocu poslat ili

objavit na fejs jednostavno ju ne ocita jer nije u jpg formatu,molim pomoc hitno...........{#}

Otvori program Paint koji je instaliran sa Windows (ili neki grafički program koji radi sa obradom grafike-slika), otvori sliku 'na ekrenu' koju želiš snimiti, pritisni tipku 'PrintScreen' (PSC) i zalijepi u Paint program, obreži (crop) višak i snimi u format koji dozvoljava program.

Web tutoriali za početnike, Visual Basic, Autocad, Windows, Excel, Word, FrontPage, PowerPoint, Home Network
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice