Word boja pozadine - HELP !

poruka: 5
|
čitano: 7.991
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Word boja pozadine - HELP !

U starijim verzijama Worda kad bi nešto duže čitao ili pisao u Wordu bi promijenio defaultnu bijelu boju pozadine koja mi je nakon dužeg vremena jako neugodna za oči na jednu određenu sivo-ljubičastu koju sam utvrdio da mi je dugoročno najugodnija za oči. To je radilo za Web view iako u Print viewu bi uvijek prikazicalo kao bijelo.

Sad u zadnjoj verziji Worda probam promijeniti kako piše po netu da treba (Design -> Page Color) ali u svim viewovima samo se minja boja margina dok boja sredine stranice tj. pozadine teksta ostaje uvijek bijela. Help please - kako prominiti fakin boju pozadine, bar za Web View al bilo bi još bolje da radi i u Print View ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Word boja pozadine - HELP !

Microsoft Office 2010 -> Page Layout - Page Color

14 godina
offline
Promjena boje pozadine dokumenta u Wordu 2013
Enkidu kaže...

Sad u zadnjoj verziji Worda probam promijeniti kako piše po netu da treba (Design -> Page Color) ali u svim viewovima samo se minja boja margina dok boja sredine stranice tj. pozadine teksta ostaje uvijek bijela. Help please - kako prominiti fakin boju pozadine, bar za Web View al bilo bi još bolje da radi i u Print View ?

 Za Word 2013

Design tab => Page Color

 

http://www.pohrani.com/f/h/JP/2OfmWUKf/pagecolor.png

Web tutoriali za početnike, Visual Basic, Autocad, Windows, Excel, Word, FrontPage, PowerPoint, Home Network
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2015 9:58 (IvanC).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Promjena boje pozadine dokumenta u Wordu 2013
IvanC kaže...
Enkidu kaže...

Sad u zadnjoj verziji Worda probam promijeniti kako piše po netu da treba (Design -> Page Color) ali u svim viewovima samo se minja boja margina dok boja sredine stranice tj. pozadine teksta ostaje uvijek bijela. Help please - kako prominiti fakin boju pozadine, bar za Web View al bilo bi još bolje da radi i u Print View ?

 Za Word 2013

Design tab => Page Color

 

http://www.pohrani.com/f/h/JP/2OfmWUKf/pagecolor.png

 

To san i uradio ali rezultat mi nije kao kod tebe, kao što rekoh stranica ostaje bijela a samo ovo oko stranice minja boju (u svim viewovima). Vjerovatno još nešto negdje trebam podesit. Prokleti Word ima daleko previše opcija.

16 godina
neaktivan
offline
Word boja pozadine - HELP !

Evo sad odjednom radi. Tj. prikazuje promijenjenu boju pozadine u Web View iako ne i u Print View. Nisam promijenio ništa koliko znam. The Mysteries of Microsoft... 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice