Anonymous napada sony

poruka: 216
|
čitano: 30.739
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Anonymous napada sony
microman kaže...
AjgorR kaže...

Ovo po meni graniči sa terorizmom jer jedna je stvar kad izražavaš stav ili prosvjed a potpuno druga kad milijune nedužnih ljudi ugrožavaš ovakvim glupostima.

Nebih se želio previše mješati jer ne podržavam ni jedne ni druge, no objasni ti meni kako to prekid mogučnosti igranja MP-a na konzoli ugrožava tvoj ili nečiji drugi život?

Pa niste valjda došli do te razine da nemožeš izdržati par dana bez tebi mile konzole i igranja igra? Mislim ova izjava mi je totalno debi.na(blago rečeno) da nema nikakve veze sa zdravim mozgom. Pa nije valjda da ceš pociniti samoubojstvo?

 

 

Tebi nije ugrožavanje nečije egzistencije to što neki anonimus može pokupiti broj tvoje kreditne kartice što se jedno vrijeme dešavalo?

Uz broj moje kreditne kartice ja sam dao i svoje privatne podatke poput imene prezimena i adrese i oni su pospremljeni na serveru koji su kreteni provalili.

Ti očito nisi imao konzolu i ne shvaćaš koje podatke daješ Sonyju na Playstation Networku da bi mogao igrati i kupovati na Store-u.

I naravno da mogu bez multija i na duže staze,to se i onako dešava kad imaju održavanje servera i slične stvari,ali ne bih htio vidjeti neugodna iznenađenja na računu od kreditne kartice.

 

The world is full of people who talk the talk,but how many of us walk the walk?
15 godina
protjeran
offline
Anonymous napada sony

lol kak odjednom se svi sjetili linuxa na ps3,a dok je bio omogucen nikog nije diralo za tu mogucnost jer kako je ajgor rekao 

ne iskoristava ps3 niti 10% imate jednu jezgru,256mb rama i 10gb hdd (grafika 0 bodova) ono sta koriste FBI i drugi nije niti  priblizno isto ovome 

sta je bilo od pocetka omoguceno 

 

na tom linuxu cak niti youtube nije radio 

 

tak da to oduzimanje i nije neki udarac na korisnike,cak niti previse ljudi nije prigovaralo jer to gotovo nitko ne koristi (mozda 0.1%),ali cim je tuzba dosla odma su svi za linux,a pola njih niti nezna sta je to niti da je ps3 imao tu opciju,a i SONY nije nigdje posebno reklamirao linux 

 

to je mozda radio Yellow Dog,ali ne SONY

 

Seratori

http://protocol4.animehr.com/
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymous napada sony
microman kaže...
AjgorR kaže...

Ovo po meni graniči sa terorizmom jer jedna je stvar kad izražavaš stav ili prosvjed a potpuno druga kad milijune nedužnih ljudi ugrožavaš ovakvim glupostima.

Nebih se želio previše mješati jer ne podržavam ni jedne ni druge, no objasni ti meni kako to prekid mogučnosti igranja MP-a na konzoli ugrožava tvoj ili nečiji drugi život?

Pa niste valjda došli do te razine da nemožeš izdržati par dana bez tebi mile konzole i igranja igra? Mislim ova izjava mi je totalno debi.na(blago rečeno) da nema nikakve veze sa zdravim mozgom. Pa nije valjda da ceš pociniti samoubojstvo?

 

 

Kao što je AjgorR već rekao, tu je MP najmanji problem. Problem je hrpa osobnih podataka iako vjerujem da su oni dobro zaštićeni.

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica
15 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymous napada sony
AjgorR kaže...

 

 

Tebi nije ugrožavanje nečije egzistencije to što neki anonimus može pokupiti broj tvoje kreditne kartice što se jedno vrijeme dešavalo?

Uz broj moje kreditne kartice ja sam dao i svoje privatne podatke poput imene prezimena i adrese i oni su pospremljeni na serveru koji su kreteni provalili.

Ti očito nisi imao konzolu i ne shvaćaš koje podatke daješ Sonyju na Playstation Networku da bi mogao igrati i kupovati na Store-u.

I naravno da mogu bez multija i na duže staze,to se i onako dešava kad imaju održavanje servera i slične stvari,ali ne bih htio vidjeti neugodna iznenađenja na računu od kreditne kartice.

 

Ovdje se ne radi o karticama, več o konzolama. A ja hvala dragom Bogu mogu bez igranja par dana, a podatke daješ iste kao i bilo gdi di se moraš registrirati kad nešto kupuješ.Dakle uopšte netreba biti Sony-ev site biti napadnut da bi ti ukrali broj kreditne. Zato malo smiri doživljaje i ovakvu glupost uspoređivat sa terorizmom.

 

I'll be back
13 godina
protjeran
offline
Anonymous napada sony

Totalno je nebitno koliko ljudi koristi Linux na PS. Da je i samo jedan, prevaren je od strane Sony-ja. No ni to u svemu ovome nije bitno. Bitno je da se Sony postavlja ko siledjija iznad zakona. EULA nije ugovor (pravni akt) nego kako mu samo ime kaze - dogovor. I to jednostrani jer ga kupac ne potpisuje nego "kao" samom kupovinom pristaje na uvjete. Koliko god puta se EULA pojavljuje na sudu toliko puta se i odbacuje. Zamisli da ja napravim stolicu i prodam ti je kao stolicu na koju moze sjest 100 kila i onda ti nakon par dana kazem kako ti ne smijes sjesti na tu stolicu i ako jos jednom sjednes ja cu ti je uzeti a pare ti necu vratiti. Ti sjednes a ja te tuzim, prvo na opcinski, pa na zupanijski, vrhovni, medjunarodni... iako znas da si u pravu ti si jednostavno to tuzakanje ne mozes priustiti i posaljes u 3pm i mene i stolicu. Super zanimljivo bi bilo da je geohot iz neke drzave u kojoj se pravo ne svodi iskljucivo na bussines kao sto je u americi ili hrvatskoj. Zanima me da li bi njemca tuzili njemackom sudu na osnovu EULA i kakve bi posljedice imali zbog prikupljanja IP adresa na nacin na koji su to u ovom slucaju napravili.

Zamisli da kupis automobil sa jdenim motorom i nakon nekog vremena proizvodjac od tebe zahtijeva da promijenis motor u neki drugi ili ti nece priznati garanciju.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymous napada sony
nidjo123 kaže...

 

Kao što je AjgorR već rekao, tu je MP najmanji problem. Problem je hrpa osobnih podataka iako vjerujem da su oni dobro zaštićeni.

Nemojte mi trakeljit o osobnim podacima, jer dovoljno je da vam netko samo provali na facebook račun i več zna više o tebi nego ti sam o sebi.

Nadalje koristim internet bankarstvo i plačanje več dugi niz godina i nemogu ni zapamtit više di sam sve ostavio svoje osobne podatke i brojeve kreditnih kartica, no opet mi nije na pamet palo paničariti i gledati dal je koji webshoop provaljen od strane hakera.

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.4.2011 20:39 (microman).
15 godina
protjeran
offline
Anonymous napada sony

pa onda nek se taj jedan javi i neka ih tuzi,a ne hrpa debila koja niti nikad nije imala ps3,a kamoli vidjela linux na njemu 

http://protocol4.animehr.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymous napada sony
hrvatskafarkasevec kaže...

pa onda nek se taj jedan javi i neka ih tuzi,a ne hrpa debila koja niti nikad nije imala ps3,a kamoli vidjela linux na njemu 

Čisto sumnjam da nitko iz ove Anonymous grupetine nema primjerak PS3 konzole.

I'll be back
14 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymous napada sony
microman kaže...
AjgorR kaže..

Tebi nije ugrožavanje nečije egzistencije to što neki anonimus može pokupiti broj tvoje kreditne kartice što se jedno vrijeme dešavalo

 

Ovdje se ne radi o karticama, več o konzolama. A ja hvala dragom Bogu mogu bez igranja par dana, a podatke daješ iste kao i bilo gdi di se moraš registrirati kad nešto kupuješ.Dakle uopšte netreba biti Sony-ev site biti napadnut da bi ti ukrali broj kreditne. Zato malo smiri doživljaje i ovakvu glupost uspoređivat sa terorizmom.

 

Pa da hoće, mogu ukrasti i osobne podatke.

 

Ovo je po meni već pretjerivanje, ajde kad netko napravi nešto stvarno glupo pa ih onda zezaju, al napadat bez razloga je glupo. Netko objavi vijest o Anonymousima na televiziji, već isti dan stranica od te televizije srušena. Nema smisla.

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica
15 godina
protjeran
offline
Anonymous napada sony

i kolko ja znam kada je bilo najavljeno da ce se maknut linux ekipa je vracala konzole i dobivala novac natrag tak da neznam gdje je problem 

http://protocol4.animehr.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Anonymous napada sony
hrvatskafarkasevec kaže...

lol kak odjednom se svi sjetili linuxa na ps3,a dok je bio omogucen nikog nije diralo za tu mogucnost jer kako je ajgor rekao 

ne iskoristava ps3 niti 10% imate jednu jezgru,256mb rama i 10gb hdd (grafika 0 bodova) ono sta koriste FBI i drugi nije niti  priblizno isto ovome 

sta je bilo od pocetka omoguceno 

 

na tom linuxu cak niti youtube nije radio 

 

tak da to oduzimanje i nije neki udarac na korisnike,cak niti previse ljudi nije prigovaralo jer to gotovo nitko ne koristi (mozda 0.1%),ali cim je tuzba dosla odma su svi za linux,a pola njih niti nezna sta je to niti da je ps3 imao tu opciju,a i SONY nije nigdje posebno reklamirao linux 

 

to je mozda radio Yellow Dog,ali ne SONY

 

Seratori

nema to veze s linuksom. ovdje je rijec o ljudskim pravima i zastiti potrosaca. ako ja necu koristiti linux to ne znaci da mi je svejedno jer na isti ovaj nacin i sa istim osnovama sutra mogu ukinuti podrsku za blue ray filmove. ovo je cisto otimanje necega sto si platio. vrlo malo ljudi koristi i kuku na autu pa da cujem da je neki proizvodjac prodavao auto s mogucnoscu montiranja kuke a onda zabranio to isto ne bi bio ravnodusan bez obzira koristio je ja ili ne. ovo sto ti govoris je kao da bi svi trebali biti ravnodusni prema lopovu koji je nekoga opljackao, ako taj neko nisi ti.

imam ps3, nemam piratskih igara, ne koristim linux na njemu ali sam ga kupio s tom mogucnoscu i gadi mi se to sto odjednom neko odluci da mi to uzme. i jos da me tuzi ako mu ja to ne zelim dati.

pljuc

15 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymous napada sony
nidjo123 kaže...

 

 

Mene uopšte nezanimaju ti napadi. Mene samo zanima kako taj napad na Sony-a koji mu ruši stranice i webshopove može utjecati na nečiju egzistenciju?

Ovo sa karticama i osobnim podacima vam ne drži vodu, jer postoji mali miljon nacina kako doci do tvojih podataka i brojeva kartica. Dakle onda bi po tome svako korištenje internet bankarstva i kupovanje preko neta ugrožavalo korisnikovu egzistenciju. Nebudite smješni.

I'll be back
14 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymous napada sony
microman kaže...

Mene uopšte nezanimaju ti napadi. Mene samo zanima kako taj napad na Sony-a koji mu ruši stranice i webshopove može utjecati na nečiju egzistenciju?

Ovo sa karticama i osobnim podacima vam ne drži vodu, jer postoji mali miljon nacina kako doci do tvojih podataka i brojeva kartica. Dakle onda bi po tome svako korištenje internet bankarstva i kupovanje preko neta ugrožavalo korisnikovu egzistenciju. Nebudite smješni.

Pa normalno da te ne zanimaju jer nemaš veze s njima. Naravno da postoji puno načina, a ovo je jedan od njih. Onoga tko ima para na bacanje, to ne ugrožava, a onoga tko strpljivo štedi i troši samo na potrebno ugrožava.

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica
15 godina
protjeran
offline
Re: Anonymous napada sony
Commodore kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

lol kak odjednom se svi sjetili linuxa na ps3,a dok je bio omogucen nikog nije diralo za tu mogucnost jer kako je ajgor rekao 

ne iskoristava ps3 niti 10% imate jednu jezgru,256mb rama i 10gb hdd (grafika 0 bodova) ono sta koriste FBI i drugi nije niti  priblizno isto ovome 

sta je bilo od pocetka omoguceno 

 

na tom linuxu cak niti youtube nije radio 

 

tak da to oduzimanje i nije neki udarac na korisnike,cak niti previse ljudi nije prigovaralo jer to gotovo nitko ne koristi (mozda 0.1%),ali cim je tuzba dosla odma su svi za linux,a pola njih niti nezna sta je to niti da je ps3 imao tu opciju,a i SONY nije nigdje posebno reklamirao linux 

 

to je mozda radio Yellow Dog,ali ne SONY

 

Seratori

nema to veze s linuksom. ovdje je rijec o ljudskim pravima i zastiti potrosaca. ako ja necu koristiti linux to ne znaci da mi je svejedno jer na isti ovaj nacin i sa istim osnovama sutra mogu ukinuti podrsku za blue ray filmove. ovo je cisto otimanje necega sto si platio. vrlo malo ljudi koristi i kuku na autu pa da cujem da je neki proizvodjac prodavao auto s mogucnoscu montiranja kuke a onda zabranio to isto ne bi bio ravnodusan bez obzira koristio je ja ili ne. ovo sto ti govoris je kao da bi svi trebali biti ravnodusni prema lopovu koji je nekoga opljackao, ako taj neko nisi ti.

imam ps3, nemam piratskih igara, ne koristim linux na njemu ali sam ga kupio s tom mogucnoscu i gadi mi se to sto odjednom neko odluci da mi to uzme. i jos da me tuzi ako mu ja to ne zelim dati.

pljuc

vrati onda konzolu dobit ces novac natrag 

postupak nece bit jednostavan i brz,ali bi trebao doc do novaca jer je drugima uspjelo, a mozes ih i tuzit 

to je prava stvar,a ovaj ddos napad je nesto najgluplje sta se moglo napravit 

http://protocol4.animehr.com/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymous napada sony
nidjo123 kaže...

 Onoga tko ima para na bacanje, to ne ugrožava, a onoga tko strpljivo štedi i troši samo na potrebno ugrožava.

Haha LOL. Tek bi ove sa parama trebalo zanimati i brinuti, jer takvi su zanimljiviji od nekog tko ima samo za osnovne potrebe i kome je kreditna kartica ionako ispeglana do kraja sa obročnim plačanjima.

No kao šta rekoh po vašej sludoj teoriji ja sam ugrožen na tisucu strana jer sam na tisucu webshopova ostavio svoje podatke i broj kreditne. No opet nekako mirno spavam i ne zamaram se takvim glupostima.

I'll be back
13 godina
protjeran
offline
Re: Anonymous napada sony
hrvatskafarkasevec kaže...

i kolko ja znam kada je bilo najavljeno da ce se maknut linux ekipa je vracala konzole i dobivala novac natrag tak da neznam gdje je problem 

Ja sam svoj PS kupio u Belgiji. Mislis da sam ga mogao zamijeniti u Hrvatskoj ili da bi mi Sony platio troskove za mijenjanje u Belgiji?

Sony je imao apsolutno pravo ukinuti podrsku za Linux na novim konzolama ali NIKAKVO pravo na onima koje su vec prodane. Ako sam ja kupio nesto, po odredjenim uvjetima i zadovoljan sam time niko mene ne moze prisiliti da to vratim ili zamijenim. Mogu ako zelim, ali nemoram.

Vrtite se oko nebitnih stvari. Covjek je konzolu kupio i moze s njom raditi sta zeli dok ne krsi zakon. Ni jedan zakon u ovom slucaju nije prekrsen.

15 godina
protjeran
offline
Re: Anonymous napada sony
Commodore kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

i kolko ja znam kada je bilo najavljeno da ce se maknut linux ekipa je vracala konzole i dobivala novac natrag tak da neznam gdje je problem 

Ja sam svoj PS kupio u Belgiji. Mislis da sam ga mogao zamijeniti u Hrvatskoj ili da bi mi Sony platio troskove za mijenjanje u Belgiji?

Sony je imao apsolutno pravo ukinuti podrsku za Linux na novim konzolama ali NIKAKVO pravo na onima koje su vec prodane. Ako sam ja kupio nesto, po odredjenim uvjetima i zadovoljan sam time niko mene ne moze prisiliti da to vratim ili zamijenim. Mogu ako zelim, ali nemoram.

Vrtite se oko nebitnih stvari. Covjek je konzolu kupio i moze s njom raditi sta zeli dok ne krsi zakon. Ni jedan zakon u ovom slucaju nije prekrsen.

a sta bi napravio da ti se pokvari ?

http://protocol4.animehr.com/
15 godina
offline
Re: Anonymous napada sony
microman kaže...
nidjo123 kaže...

 

 

Mene uopšte nezanimaju ti napadi. Mene samo zanima kako taj napad na Sony-a koji mu ruši stranice i webshopove može utjecati na nečiju egzistenciju?

Ovo sa karticama i osobnim podacima vam ne drži vodu, jer postoji mali miljon nacina kako doci do tvojih podataka i brojeva kartica. Dakle onda bi po tome svako korištenje internet bankarstva i kupovanje preko neta ugrožavalo korisnikovu egzistenciju. Nebudite smješni.

Ako nešto ne znaš o nečemu,nemoj se ni petljati,a ako nisi dovoljno pametan da shvatiš ono što sam ti već rekao onda ti tu ne mogu pomoći.Očito nisi nikad koristio PS Network ili kupovao na Storeu i nemoj se onda petljati u nešto što nisi niti imao niti koristio.Meni je ugrožena egzistencija ako mi neki kreten mazne jedno 10000 eura sa kartice.Naravno da ovo nije jedini način da ti maznu lovu sa kartice ali je jedan od načina,i to ne umanjuje realnu opasnost kojoj smo izloženi.I ovdje nije riječ o kupnji preko interneta nego o ozbiljnom proboju sigurnosti na nekom sustavu koji ima broj moje kartice,i ja plaćam račune preko Zabe ali ovdje ne pričamo o napadu na Zabu nego na Ps Network.

 

The world is full of people who talk the talk,but how many of us walk the walk?
13 godina
protjeran
offline
Re: Anonymous napada sony
hrvatskafarkasevec kaže...
Commodore kaže...

vrati onda konzolu dobit ces novac natrag 

postupak nece bit jednostavan i brz,ali bi trebao doc do novaca jer je drugima uspjelo, a mozes ih i tuzit 

to je prava stvar,a ovaj ddos napad je nesto najgluplje sta se moglo napravit 

Zasto bi ja vracao nesto sto sam kupio i cime sam zadovoljan?

Jeste li prodali? Jeste. Sami ste krivi sto ste otvorili mogucnost da vas neko osteti. Dok god vas neko ne osteti (tj igra piratske igre) nije kriv za nista po nijednom zakonu. Linux je (najcesce) besplatni os i njegova instalacija na svoj uredjaj nije nikakav kriminal.

13 godina
protjeran
offline
Re: Anonymous napada sony
AjgorR kaže...

Ako nešto ne znaš o nečemu,nemoj se ni petljati,a ako nisi dovoljno pametan da shvatiš ono što sam ti već rekao onda ti tu ne mogu pomoći.Očito nisi nikad koristio PS Network ili kupovao na Storeu i nemoj se onda petljati u nešto što nisi niti imao niti koristio.Meni je ugrožena egzistencija ako mi neki kreten mazne jedno 10000 eura sa kartice.Naravno da ovo nije jedini način da ti maznu lovu sa kartice ali je jedan od načina,i to ne umanjuje realnu opasnost kojoj smo izloženi.I ovdje nije riječ o kupnji preko interneta nego o ozbiljnom proboju sigurnosti na nekom sustavu koji ima broj moje kartice,i ja plaćam račune preko Zabe ali ovdje ne pričamo o napadu na Zabu nego na Ps Network.

 

Obrati se Sony-ju sto je to omogucio.

I pokusaj biti malo pristojniji. Nije lako, kod odredjenih ljudi je i nemoguce, ali bilo bi zgodno.

13 godina
protjeran
offline
Re: Anonymous napada sony
hrvatskafarkasevec kaže...
Commodore kaže...

a sta bi napravio da ti se pokvari ?

nista, ali to je opet moja stvar i moj izbor. glavno da imam mogucnost koristenja garancije tocno onoliko dugo koliko sam imao i u trenutku kad sam PS kupio. bio bi veoma ljut da sam kupio konzolu sa godinu dana garancije pa da su mi nakon par dana odlucili skratiti garanciju na 6 mjeseci. u biti mogli bi skratiti garanciju na nove konzole, ali na one koje su kupljene sa godinom garancije ne bi.

15 godina
protjeran
offline
Anonymous napada sony

Daj se odluci jesi zadovoljan ili nisi ? da si zadovoljan nebi se tu zalio,a da nisi zadovoljan vratio bi konozlu

 

i opet dal bi sony tuzio nekoga da je samo omogucen linux,a ne piratstvo ? NEBI! 

 

zato sto je Geohot omogucio Other OS funkciju par dana nakon sta je bila maknuta i jesu li ga onda tuzili ? NISU!

http://protocol4.animehr.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Anonymous napada sony

Zamislite da sad AMD odluci preko drivera ukinuti mogucnost igranja svima koji su HD6950 unlockali u 6970 :))))

 
2 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Anonymous napada sony

failas 

 

http://protocol4.animehr.com/
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Anonymous napada sony
Commodore kaže...
AjgorR kaže...

 

 

Obrati se Sony-ju sto je to omogucio.

I pokusaj biti malo pristojniji. Nije lako, kod odredjenih ljudi je i nemoguce, ali bilo bi zgodno.

Da,a pristojno je petljati se u nešto o čemu nemaš pojma i nisi nikad niti koristio niti imao?Čudno da pod rubrikom konzole na ovom ili recimo gameplay ili Ps3 forumu ne postoji podtema nazvana linux,kad je to već super popularan feature.I ne to nije omogućio Sony,nego hakeri koji ugrožavaju mrežu.Sonyju se obraćam svaki put kad kupim novu igru.Znaju oni.

A ako vam je linux toliko bitan,pa izvolite jailbreakati konzolu pa se linuxajte do besvijesti.I radite što god hoćete ali ostavite druge ljude na miru.

 

The world is full of people who talk the talk,but how many of us walk the walk?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymous napada sony
AjgorR kaže...

Ako nešto ne znaš o nečemu,nemoj se ni petljati,a ako nisi dovoljno pametan da shvatiš ono što sam ti već rekao onda ti tu ne mogu pomoći.Očito nisi nikad koristio PS Network ili kupovao na Storeu i nemoj se onda petljati u nešto što nisi niti imao niti koristio.Meni je ugrožena egzistencija ako mi neki kreten mazne jedno 10000 eura sa kartice.Naravno da ovo nije jedini način da ti maznu lovu sa kartice ali je jedan od načina,i to ne umanjuje realnu opasnost kojoj smo izloženi.I ovdje nije riječ o kupnji preko interneta nego o ozbiljnom proboju sigurnosti na nekom sustavu koji ima broj moje kartice,i ja plaćam račune preko Zabe ali ovdje ne pričamo o napadu na Zabu nego na Ps Network.

 

Dao si svoje osobne podatke i broj kartice, e sad jedino ako si ti imao posebnu registraciju pa si morao napisat koji broj cipela nosiš, koji sladoled najviše voliš, koja ti je najljepša boja, koji broj gaća nosiš i koliko ti je duga tvoja muškost. Dakle nisi dao ništa manje ili više nego šta sam ja dao Steamu kad sam se registrirao ili kupio Crysis2. Moja firma ima daleko veče cifre na računu, pa opet repro materijal i sve ostale potrepštine naručujemo preko neta i uredno moramo napisati Podatke firme i broj kartice. Dakle sad bi svi trebali se bojati za svoju egzistenciju jer se našla neka Anonymous budala koja isprobava svoje "hakerske" vještine.

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.4.2011 21:14 (microman).
15 godina
protjeran
offline
Anonymous napada sony

i ponovo ovaj napad je kompletni FAIL 

pravi nacin bi bio da se tuzi sony za uklanjanje funkcije,a to nitko nije napravio

 

glavno da se znaju plakat

http://protocol4.animehr.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Anonymous napada sony
hrvatskafarkasevec kaže...

i ponovo ovaj napad je kompletni FAIL 

pravi nacin bi bio da se tuzi sony za uklanjanje funkcije,a to nitko nije napravio

 

glavno da se znaju plakat

znači geohot je kupio ps3 da stavi an njega linux jer je čuo od sonya da ima podršku za linux. nakon što je stavio linux sony ga počinje proganjati

dakle, po tebi anonymousi su trebali napraviti tuzbu protiv sony ?

i gdje bi došli ? sony da je ne znam koliko kriv neče biti kriv jer ima para više nego jedna drzava u kojoj bi se suđenje vodilo

da si ti taj svoj pravi način realizirao pa tuzio sony, e to bi bio kompletni FAIL

13 godina
protjeran
offline
Re: Anonymous napada sony
hrvatskafarkasevec kaže...

Daj se odluci jesi zadovoljan ili nisi ? da si zadovoljan nebi se tu zalio,a da nisi zadovoljan vratio bi konozlu

 

i opet dal bi sony tuzio nekoga da je samo omogucen linux,a ne piratstvo ? NEBI! 

 

zato sto je Geohot omogucio Other OS funkciju par dana nakon sta je bila maknuta i jesu li ga onda tuzili ? NISU!

On je omogucio ali nije piratizirao. ne znam kako ne vidis razliku. Ako ja od limenke koju sam kupio napravim noz i s njim gulim krumpir a neko to vidi, napravi isti noz i ubije nekoga jesam li ja za nesto kriv?

 

a sto se tice tvog prvog pitanja, zar je tebi toliko teko shvatiti da covjeku moze biti krivo i zbog stvari koje nisu vezane s njim. trebalo bi mi biti svejedno sto u africi djeca gladuju jer niti sam dijete niti sam iz afrike? PS3 sam kupio prvenstveno zbog PES-a i jer ima blue ray pa ga mogu koristit ko video player. ta mogucnost mi je prevagnula u odnosu na xbox. po istim osnovama po kojima je ukinut linux sutra sony moze ukinuti i video reprodukciju. Iako nikad nisam gledao blue ray film (sa br diska) ne znaci da necu i da bi mi bilo svejedno da mi ukinu tu mogucnost. 

15 godina
protjeran
offline
Re: Anonymous napada sony
nick_01 kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

i ponovo ovaj napad je kompletni FAIL 

pravi nacin bi bio da se tuzi sony za uklanjanje funkcije,a to nitko nije napravio

 

glavno da se znaju plakat

znači geohot je kupio ps3 da stavi an njega linux jer je čuo od sonya da ima podršku za linux. nakon što je stavio linux sony ga počinje proganjati

dakle, po tebi anonymousi su trebali napraviti tuzbu protiv sony ?

i gdje bi došli ? sony da je ne znam koliko kriv neče biti kriv jer ima para više nego jedna drzava u kojoj bi se suđenje vodilo

da si ti taj svoj pravi način realizirao pa tuzio sony, e to bi bio kompletni FAIL

a gdje ce ovak doc ? zar mislis da ce ih Sony slusat zbog nekog tamo napada ? daj nemoj me nasmijavat 

 

I GeoHot si je omogucio OtherOS funkciju (samo nju) i SONY ga nije dirao

http://protocol4.animehr.com/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice