Anonymousi poslali novu poruku svijetu!

poruka: 15
|
čitano: 3.298
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Anonymousi poslali novu poruku svijetu!
Osveta zbog rušenja Megauploada i uhićenja vlasnika te stranice ne prestaje. Hakerska skupina Anonymous objavila je novu video poruku, a ujedno su najavili rušenje najvećih društvenih mreža u ponedjeljak.

Hakerska skupina Anonymous najavila je za ponedjeljak rušenje najvećih svjetskih društvenih mreža na nekoliko sati. To je samo dio plana za osvetu FBI-u koji je u suradnji s policijama u nekoliko država ugasio stranicu Megaupload i uhitio vlasnika tog internetskog servisa.

Anonymousi su ujedno objavili novu video poruku u kojoj građane diljem svijeta pozivaju da ''otvore oči'', a spominju i novi svjetski poredak na koji će internet uvelike utjecati.



izvor:http://danas.net.hr/svijet/page/2012/01/22/0033006.html?pos=n1
šta te briga ko sam ja
 
6 1 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Anonymousi poslali novu poruku svijetu!

S riječi na dijela prosim lijepo, tak je bilo i zadnji put dok se trebao "rušiti" facebook.

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymousi poslali novu poruku svijetu!
Septah kaže...

S riječi na dijela prosim lijepo, tak je bilo i zadnji put dok se trebao "rušiti" facebook.

Prošli put ga nisu "rušili" zbog istog razloga zbog kojega ga sad žele rušiti.

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
15 godina
neaktivan
offline
Anonymousi poslali novu poruku svijetu!

Here we go again... osobe sa bug.hr-a (koje su mladje od 14 god) ponovo dizu Anonymous u nebesa, tvrdeci kako su oni borci za slobodu, cuvari interneta blabla...

 

Po vama ce anonymous zaustaviti glad u africi, ujediniti sjevernu i juznu koreju, zaustaviti globalno zatopljenje...

 

Bas me zanima sta ce te govoriti kada ponovo ne uspiju u svom jadnom pokusaju da obore FB. Oh vec vidim... "Anonymous je odlucio da FB ipak nije meta!"

 
13 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Anonymousi poslali novu poruku svijetu!

Ko da ce nesta tim postic -.-

 

FBI je puno veci od njih, sta oni misle da su nedodirljivi?!

Master131 EESP - Undetected since 4/6/11
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2012 21:43 (8ax).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Anonymousi poslali novu poruku svijetu!
Arxi kaže...

Here we go again... osobe sa bug.hr-a (koje su mladje od 14 god) ponovo dizu Anonymous u nebesa, tvrdeci kako su oni borci za slobodu, cuvari interneta blabla...

 

Po vama ce anonymous zaustaviti glad u africi, ujediniti sjevernu i juznu koreju, zaustaviti globalno zatopljenje...

 

Bas me zanima sta ce te govoriti kada ponovo ne uspiju u svom jadnom pokusaju da obore FB. Oh vec vidim... "Anonymous je odlucio da FB ipak nije meta!"

Novce koje su dobili putem hakiranja odn ukrali ili kako god hočeš,darovali su u humanitarne svrhe nisu kao ostali hakeri koji naprave napad poberu lovu i čao,barem to gledaj kao pozitivnu stvar.

 

 

Zagorje u srcu
14 godina
protjeran
offline
Re: Anonymousi poslali novu poruku svijetu!
Arxi kaže...

 

Po vama ce anonymous zaustaviti glad u africi, ujediniti sjevernu i juznu koreju, zaustaviti globalno zatopljenje...

 

 neće, ali će nam dati da i dalje besplatno  skidamo precjenjeni  software na kojem pojedinci inače zarađuju za nahranit 10 Afrika!!!

Roosvelt1991 - veliki muljator u trgovinama HWa
14 godina
offline
Anonymousi poslali novu poruku svijetu!

Facebook ja protiv Sope, zar ne ?

dzix
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Anonymousi poslali novu poruku svijetu!
Septah kaže...

S riječi na dijela prosim lijepo, tak je bilo i zadnji put dok se trebao "rušiti" facebook.

 

Arxi kaže...

Here we go again... osobe sa bug.hr-a (koje su mladje od 14 god) ponovo dizu Anonymous u nebesa, tvrdeci kako su oni borci za slobodu, cuvari interneta blabla...

 

Po vama ce anonymous zaustaviti glad u africi, ujediniti sjevernu i juznu koreju, zaustaviti globalno zatopljenje...

 

Bas me zanima sta ce te govoriti kada ponovo ne uspiju u svom jadnom pokusaju da obore FB. Oh vec vidim... "Anonymous je odlucio da FB ipak nije meta!"

Prosli put (a vjerujem i ovaj) to Anonymous uopce nije najavio....nego vjerojatno neka djeca koja zele pobrati sto vise lajkova i pogleda na you tube-u.

I you are considering to SignUp to DropBox, please do it over my refferal link. For every friend who joins and installs Dropbox, I will get 250 MB of bonus space:) Thank you!! www.goo.gl/bsIIb
12 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymousi poslali novu poruku svijetu!
Arxi kaže...

Here we go again... osobe sa bug.hr-a (koje su mladje od 14 god) ponovo dizu Anonymous u nebesa, tvrdeci kako su oni borci za slobodu, cuvari interneta blabla...

 

Po vama ce anonymous zaustaviti glad u africi, ujediniti sjevernu i juznu koreju, zaustaviti globalno zatopljenje...

 

Bas me zanima sta ce te govoriti kada ponovo ne uspiju u svom jadnom pokusaju da obore FB. Oh vec vidim... "Anonymous je odlucio da FB ipak nije meta!"

Ima puno pametnijih stvari od ove tri koje si nabrojao i bzv. se trudiš biti pametan u temi koja to ne zahtjeva...svi smo mi bili klinci i imali smo svoje glupe faze gledajući na neke ikone kao na superheroje.

14 godina
neaktivan
offline
Anonymousi poslali novu poruku svijetu!
Twitter je dolje.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2012 23:43 (Zweki).
 
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Anonymousi poslali novu poruku svijetu!
Zweki kaže...
Twitter je dolje.

Hm osim ak se tam ne djele, zlatne poluge pa nastala gužva u suprotnom LOIC kampanja ili nekaj drugo u sličnom tonu.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymousi poslali novu poruku svijetu!
Zweki kaže...
Twitter je dolje.

Pa kolko je trajao taj napad?  10 min? {#} 

 

Meni refresha ispod sekunde.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymousi poslali novu poruku svijetu!
redline kaže...
Zweki kaže...
Twitter je dolje.

Pa kolko je trajao taj napad?  10 min? {#} 

 

Meni refresha ispod sekunde.

 

Nemam pojma, i meni sad radi.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymousi poslali novu poruku svijetu!
cassini kaže...

 neće, ali će nam dati da i dalje besplatno  skidamo precjenjeni  software na kojem pojedinci inače zarađuju za nahranit 10 Afrika!!!

Kad če meni neki robin hood dati stan jer su precijenjeni a pojedinci imaju milijune jer imaju tam neku firmu koja gradi zgrade!!!

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice