Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacists"

poruka: 36
|
čitano: 4.531
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacists"

Apple Pay, AirBnb, Cloudflare i Paypal odlučili su bannati i zabraniti korištenje svojih usluga onima koji je policija zabilježila kao white supremacists na nedavnim skupovima, ili ako su ih koristili za promicanje svojih ideologija (npr. iznajmljivanje stanova samo bijelcima).

 

Tim Cook -

 “This is not about the left or the right, conservative or liberal. It is about human decency and morality. I disagree with the president and others who believe that there is a moral equivalence between white supremacists and Nazis, and those who oppose them by standing up for human rights."


Paypal je pak napravio hitri withdrawal na račune dotičnih i zatvorio im pristup usluzi jer su, kako kažu, “activities that promote hate, violence or racial intolerance".

 

 

Također Trumpov skup savjetnika službeno su napustili moćni CEO Under Armora, Intela, Merck & Co i BlackRocka.

 

 

LA Times

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 16:35 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist
Mitch kaže... 

 Također Trumpov skup savjetnika službeno su napustili moćni CEO Under Armora, Intela, Merck & Co i BlackRocka.

 Ova slika mi se cini relevantnom: http://i.imgur.com/d8HPZVr.jpg

LoL EU West - KingNothing666
15 godina
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist
KingNothing kaže...
Mitch kaže... 

 Također Trumpov skup savjetnika službeno su napustili moćni CEO Under Armora, Intela, Merck & Co i BlackRocka.

 Ova slika mi se cini relevantnom: http://i.imgur.com/d8HPZVr.jpg

 Ako misliš da on nije pridonio situaciji, svakako je.

8 godina
protjeran
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist

Ako je meni ime Mujo Mujic i ja sam nacist, sto sada? Kako meni bilo koja kompanija moze zabranit koristenje njihovih usluga? Prema cemu? Samo imenu i prezimenu? 

www.aocsource.com
14 godina
offline
Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacists"

Zamisli ides na poso i nades se slucajno kraj idiota i kamere te snime i amen...ti si naci i mos se jebat....

VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist
Kresimir4 kaže...

Ako je meni ime Mujo Mujic i ja sam nacist, sto sada? Kako meni bilo koja kompanija moze zabranit koristenje njihovih usluga? Prema cemu? Samo imenu i prezimenu? 

 Pa svaka bitnija financijska usluga, tako i AirBNB traži SSN ili ti OIB.

 

 

 

Frendu su odbili vizu turističku za SAD 2005., jer je slikan na demonstracijama 2003. na Zrinjevcu protiv slanja trupa u Irak.

15 godina
neaktivan
offline
Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacists"

Je, bitno da se antifa i slične terorističke organizacije financiraju donacijama od applea. Ne postoji tu samo jedna strana priče. Zašto nitko ne pita za ljevičarsko nasilje? CNN je neki dan radio reportažu o antifi koja se "nasiljem bori za mir". Kakav je samo to oksimoron, isto tako su mogli napisati drveno željezo ili možda je*anje za nevinost. Je da je CNN rupa od mainstream medija, ali ipak.... Trump je daleko od savršenog predsjednika, ali to kakav mu show rade ovi ljevičari, antife, blm i ostala ekipa, to je strašno. Doslovce se potiče atmosfera linča svih koji misle drugačije od onoga što je "politički korektno". O ovom skidanju konfederacijskih statua i kipova da ni ne počinjem, gori su nego ISIS po tom pitanju. Orwell je to dobro predvidio, kad se obrišu svi spomenici prošlosti, prerade svi udžbenici, promijeni cijela povijest, što će nam ostati?

Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 22:47 (Cesc).
 
5 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist
Cesc kaže...

Je, bitno da se antifa i slične terorističke organizacije financiraju donacijama od applea. Ne postoji tu samo jedna strana priče. Zašto nitko ne pita za ljevičarsko nasilje? CNN je neki dan radio reportažu o antifi koja se "nasiljem bori za mir". Kakav je samo to oksimoron, isto tako su mogli napisati drveno željezo ili možda je*anje za nevinost. Je da je CNN rupa od mainstream medija, ali ipak.... Trump je daleko od savršenog predsjednika, ali to kakav mu show rade ovi ljevičari, antife, blm i ostala ekipa, to je strašno. Doslovce se potiče atmosfera linča svih koji misle drugačije od onoga što je "politički korektno". O ovom skidanju konfederacijskih statua i kipova da ni ne počinjem, gori su nego ISIS po tom pitanju. Orwell je to dobro predvidio, kad se obrišu svi spomenici prošlosti, prerade svi udžbenici, promijeni cijela povijest, što će nam ostati?

Povijesno su ljevičari manje upravljali svijetom i ni jednom trenutku modernog doba nisu htjeli obrisati povijest ili nešto. Republikanci i konzervativci su pokrenuli valjda svaki veći rat i sva sranja do kojih je došlo (izuzev HR, tu su oboje krivi) i to je činjenica.

 

Trump dođe i u 6 mjeseci krene napadat najugroženije etničke skupine pa o čemu mi pričamo? Kome ovo treba sad? Jesi ti kao bijelac ugrožen? Jel problem SADa u tome što firma zapošljava nekompetentne ljude? Ili u tome što se oni drugi ne trude biti još kompetentniji?

 

Ja sam valjda među 0.05% foruma koji baš živi u SADu i podržava republikanske financije (porezi itd.), ali kad sam vidio ovu budalu (kojeg ni ne podržava većina u SADu), stvarno nemamo o čemu pričat.

 

Hebote on u kandidaturi gađa mrtve ljenčuge po unutrašnjosti koji su izgubili posao jer je jeftinije nešto proizvest u Kanadi ili Kini, Tajvanu..

 

Što bi onda Hrvati trebali napravit? Nacija koja je iz.jebana u svakom smislu, financijskom sektoru itd?

 

 

Uopće mainstream mediji ne postoje. CNN navija za one koji su na vlasti i tako je oduvijek bilo. Samo što Trumpu smeta kad pišu negativne stvari o njemu, jer ih jednostavno ima toliko puno. O Obami nisi imao što za napisat pa se ni nije pisalo, a ova narančasta budala svaki dan daje razlog.

 

Ja stvarno ne vidim razlog zašto mrzit osobu koja ne mrzi druge. No navijat za osobe koje guraju u prvi plan mržnju protiv ostalih ili vlastitu izmišljenu ugroženost...

 


Pojam fake news je izmišljen. Oduvijek se znalo koga se gura u prvi plan i gdje leži lova (što je dan danas, tužno, ali najbitnije u svačijoj glavi).

 

Ako su u 2017. problem izbjeglice i sl., a sve to da se skreće pažnja s onih koji su doveli do te situacije...onda stvarno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 1:58 (Mitch).
14 godina
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist
Mitch kaže...

Povijesno su ljevičari manje upravljali svijetom i ni jednom trenutku modernog doba nisu htjeli obrisati povijest ili nešto. Republikanci i konzervativci su pokrenuli valjda svaki veći rat i sva sranja do kojih je došlo (izuzev HR, tu su oboje krivi) i to je činjenica.

 

Trump dođe i u 6 mjeseci krene napadat najugroženije etničke skupine pa o čemu mi pričamo? Kome ovo treba sad? Jesi ti kao bijelac ugrožen? Jel problem SADa u tome što firma zapošljava nekompetentne ljude? Ili u tome što se oni drugi ne trude biti još kompetentniji?

 

Ja sam valjda među 0.05% foruma koji baš živi u SADu i podržava republikanske financije (porezi itd.), ali kad sam vidio ovu budalu (kojeg ni ne podržava većina u SADu), stvarno nemamo o čemu pričat.

 

Hebote on u kandidaturi gađa mrtve ljenčuge po unutrašnjosti koji su izgubili posao jer je jeftinije nešto proizvest u Kanadi ili Kini, Tajvanu..

 

Što bi onda Hrvati trebali napravit? Nacija koja je iz.jebana u svakom smislu, financijskom sektoru itd?

 

 

Uopće mainstream mediji ne postoje. CNN navija za one koji su na vlasti i tako je oduvijek bilo. Samo što Trumpu smeta kad pišu negativne stvari o njemu, jer ih jednostavno ima toliko puno. O Obami nisi imao što za napisat pa se ni nije pisalo, a ova narančasta budala svaki dan daje razlog.

 

Ja stvarno ne vidim razlog zašto mrzit osobu koja ne mrzi druge. No navijat za osobe koje guraju u prvi plan mržnju protiv ostalih ili vlastitu izmišljenu ugroženost...

 


Pojam fake news je izmišljen. Oduvijek se znalo koga se gura u prvi plan i gdje leži lova (što je dan danas, tužno, ali najbitnije u svačijoj glavi).

 

Ako su u 2017. problem izbjeglice i sl., a sve to da se skreće pažnja s onih koji su doveli do te situacije...onda stvarno.

 a i ti samo kukas cjelo vrijeme jos i prije nego je izabran za prezidentea....  zasto si onda jos uvijek tamo? vrati se kuci ako nevalja i dobro.... 

ja mislim da je vise od 90 posto tog za sta ga krive samo podmetanje i bacanje patki.... i molim te nemoj nabrajat koja tv kuca u americi nesto govori... pa na svijetu nepostoje gori lazovi od njih.... 99 posto amerike nema pojma sta je istina a sta nije tamo kraj njih....

 

edit: i molim te nemoj odmah u prvoj recenici lazi pisat... da ljevicari nisu brisali povijest.... neznam kolko si star al daj molim te pitaj nekog starijeg ko je zivio u jugi, a nije komunjara kakva je bila nastava iz povijesti u to doba.... jedan jedini primjer cu navest oko kojeg se i dan danas prasina dize... Jasenovac je koristila ndh do 45. zna se za sta i to je bilo odvratno....a nes sigurno cut da ga je juga drzala otvorenim do 52. cini mi se i to iskljucivo za hrvate za nista bolje stvari nego ndh, dalje zidovi napisu da je bilo bubam 50000 zrtava ndh a oni(ima ih puno i kod nas) barataju samo sa 700000 ljudi... i jel trebam dalje ic sa ljevicarskim pisanjem povijesti.....

VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 9:04 (jocommb).
8 godina
neaktivan
offline
Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacists"

Nisu u pitanju bijeli nacionalisti nego konkurencija. Gab-u su maknuli aplikaciju sa Play-a i App Store-a, Rebel Media i Hatreon su popušili domene itd. Srećom pa desnica stvara vlastitu infrakstruturu i ne može ih se ugasiti dok su Twitter i Youtube neprofitablini a Facebook-u se smiješi sudbina My Space-a. Vremena se mijenjaju i danas cenzura više ne prolazi a ljudi se bude i okreću platformama na kojima ih neće cenzurirati zbog kritiziranja feminizma, religija, socijalnih pitanja i sl. Youtube je demonetizirao sve kanale koji se bave politikom, oružjem ili kontroverznim temama ali badava kad su svi prešli na Patreon, hatreon i sl. servise. Vidmee i konkurancija također bilježe odličan rast jer velik broj korisnika Youtuba ima tamo backup kanal i pitanje je vremena kad će se prebaciti.

 
1 3 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist

Zasto je oruzje kontroverzna tema? Pratim par kanala i ne vidim nista kontroverzno u oruzju i tim kanalima....

14 godina
protjeran
offline
Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacists"

Samo gazit gamad fasisticku! SFSN

Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist
jocommb kaže...

 a i ti samo kukas cjelo vrijeme jos i prije nego je izabran za prezidentea....  zasto si onda jos uvijek tamo? vrati se kuci ako nevalja i dobro.... 

ja mislim da je vise od 90 posto tog za sta ga krive samo podmetanje i bacanje patki.... i molim te nemoj nabrajat koja tv kuca u americi nesto govori... pa na svijetu nepostoje gori lazovi od njih.... 99 posto amerike nema pojma sta je istina a sta nije tamo kraj njih....

 

edit: i molim te nemoj odmah u prvoj recenici lazi pisat... da ljevicari nisu brisali povijest.... neznam kolko si star al daj molim te pitaj nekog starijeg ko je zivio u jugi, a nije komunjara kakva je bila nastava iz povijesti u to doba.... jedan jedini primjer cu navest oko kojeg se i dan danas prasina dize... Jasenovac je koristila ndh do 45. zna se za sta i to je bilo odvratno....a nes sigurno cut da ga je juga drzala otvorenim do 52. cini mi se i to iskljucivo za hrvate za nista bolje stvari nego ndh, dalje zidovi napisu da je bilo bubam 50000 zrtava ndh a oni(ima ih puno i kod nas) barataju samo sa 700000 ljudi... i jel trebam dalje ic sa ljevicarskim pisanjem povijesti.....

 Znači dokazani lažov, čista suprotnost od pragmatika, showman i užasan biznismen je podmetanje patki? Od 87 stvari iz njegovog programa, ostvario je samo 7 (garantirao je 40 u prvih godinu dana), a jedno 50 neće uopće ni ostvarit jer nema nikakvu podršku ni vlastite partije u Kongresu niti je bilo koji predsjednik ikad ostvario nešto u 2. i 3. godini mandata.

 

 

Republikanci su zeznuli Obamacare koji je mogao biti kao Trumpov prijedlog, ali su pola stavki odbili na glasanju. Zato je ovako ofrlje napravljen. Ova budala ga je išla zamjenit identičnim pristupom, a samo se lobiralo manjim osiguravajućim društvima. Dakle ništa ne bi promijenio osim što bi se zvao Trumpcare. Na kraju ni to nije uspio.

 

Predsjednik je samo figura u Americi. Već desetak godina (od Busha), predsjednik može samo malo vojskom upravljat i natjerat neke stvari da se pokrenu. Odluke nema nikakve osim prava veta (kojeg se ne koristi kao u vrijeme Reagana, FDRa itd. Figura koju svi znaju, misle da je moćna i dostavlja možda najveći dojam o nekoj zemlji na ovom planetu. Trump to radi loše i to je činjenica.

 

2012. se nisi bojao biti Crnac u Virginiji niti bijelac u Chicagu/Bronxu. Sad se opet bojiš kao 70ih. 

 

Uopće ne znam kako se na tebe odnosi američka politika i zašto dižete i prodajete maglu po Europi.

 

Krivite nekog za izbjeglice, postali ste nagli desničari u strahu, a onda obožavate lika koji bi vam doveo i svoje.

Najbolje da još kažeš da je ploča s Titovim imenom kod HNK najveći problem u ZG.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 12:50 (Mitch).
15 godina
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist
Spinout kaže...

Nisu u pitanju bijeli nacionalisti nego konkurencija. Gab-u su maknuli aplikaciju sa Play-a i App Store-a, Rebel Media i Hatreon su popušili domene itd. Srećom pa desnica stvara vlastitu infrakstruturu i ne može ih se ugasiti dok su Twitter i Youtube neprofitablini a Facebook-u se smiješi sudbina My Space-a. Vremena se mijenjaju i danas cenzura više ne prolazi a ljudi se bude i okreću platformama na kojima ih neće cenzurirati zbog kritiziranja feminizma, religija, socijalnih pitanja i sl. Youtube je demonetizirao sve kanale koji se bave politikom, oružjem ili kontroverznim temama ali badava kad su svi prešli na Patreon, hatreon i sl. servise. Vidmee i konkurancija također bilježe odličan rast jer velik broj korisnika Youtuba ima tamo backup kanal i pitanje je vremena kad će se prebaciti.

 Facebooku se smiješi sudbina MySpacea? Što si ti sad napisao upravo?

 

Facebook nema alternativu niti će platforma koja sad ima 2 milijarde ljudi ikad imati. Možda za 40 godina.

 

A kupili su svaku najbolju mrežu koja se dala kupit (IG, WApp).

 

 

 

Trump je kriv za net neutralnost. Doveo je na čelo (sada ukinutog FTCa/američkog HAKOMA) lika koji lobira za Verizon jer je tamo i bio na čelnoj poziciji.

 

Dakle sami sebi skačete u usta, a čitate portale koji okreću na clickbaitovima lovu. Poistovjećujete se s ljudima koji bi se voljeli vozit po cesti ili imat javno zdravstvo, bez da plate lipu državi. A onda opet napadate likove koji ne plaćaju porez (Mamić, pa i Kolinda), a iz vlastitih su redova.

 

 

14 godina
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist
Mitch kaže...
jocommb kaže...

 a i ti samo kukas cjelo vrijeme jos i prije nego je izabran za prezidentea....  zasto si onda jos uvijek tamo? vrati se kuci ako nevalja i dobro.... 

ja mislim da je vise od 90 posto tog za sta ga krive samo podmetanje i bacanje patki.... i molim te nemoj nabrajat koja tv kuca u americi nesto govori... pa na svijetu nepostoje gori lazovi od njih.... 99 posto amerike nema pojma sta je istina a sta nije tamo kraj njih....

 

edit: i molim te nemoj odmah u prvoj recenici lazi pisat... da ljevicari nisu brisali povijest.... neznam kolko si star al daj molim te pitaj nekog starijeg ko je zivio u jugi, a nije komunjara kakva je bila nastava iz povijesti u to doba.... jedan jedini primjer cu navest oko kojeg se i dan danas prasina dize... Jasenovac je koristila ndh do 45. zna se za sta i to je bilo odvratno....a nes sigurno cut da ga je juga drzala otvorenim do 52. cini mi se i to iskljucivo za hrvate za nista bolje stvari nego ndh, dalje zidovi napisu da je bilo bubam 50000 zrtava ndh a oni(ima ih puno i kod nas) barataju samo sa 700000 ljudi... i jel trebam dalje ic sa ljevicarskim pisanjem povijesti.....

 Znači dokazani lažov, čista suprotnost od pragmatika, showman i užasan biznismen je podmetanje patki? Od 87 stvari iz njegovog programa, ostvario je samo 7 (garantirao je 40 u prvih godinu dana), a jedno 50 neće uopće ni ostvarit jer nema nikakvu podršku ni vlastite partije u Kongresu niti je bilo koji predsjednik ikad ostvario nešto u 2. i 3. godini mandata.

 

 

Republikanci su zeznuli Obamacare koji je mogao biti kao Trumpov prijedlog, ali su pola stavki odbili na glasanju. Zato je ovako ofrlje napravljen. Ova budala ga je išla zamjenit identičnim pristupom, a samo se lobiralo manjim osiguravajućim društvima. Dakle ništa ne bi promijenio osim što bi se zvao Trumpcare. Na kraju ni to nije uspio.

 

Predsjednik je samo figura u Americi. Već desetak godina (od Busha), predsjednik može samo malo vojskom upravljat i natjerat neke stvari da se pokrenu. Odluke nema nikakve osim prava veta (kojeg se ne koristi kao u vrijeme Reagana, FDRa itd. Figura koju svi znaju, misle da je moćna i dostavlja možda najveći dojam o nekoj zemlji na ovom planetu. Trump to radi loše i to je činjenica.

 

2012. se nisi bojao biti Crnac u Virginiji niti bijelac u Chicagu/Bronxu. Sad se opet bojiš kao 70ih. 

 

Uopće ne znam kako se na tebe odnosi američka politika i zašto dižete i prodajete maglu po Europi.

 

Krivite nekog za izbjeglice, postali ste nagli desničari u strahu, a onda obožavate lika koji bi vam doveo i svoje.

Najbolje da još kažeš da je ploča s Titovim imenom kod HNK najveći problem u ZG.

 Zamisli lagao je u kampanji.... nemogu vjerovat kakve argumente imas, ko djete.... pa de mi nadi nekog koji nije slago u kampanji, napravio nesta samo polovicno,.... 

tamo se izgleda prvi put u povjesti izabirao predsjednik pa eto ovaj je slago i objesite ga....

neznam ga pa nemogu sudit kakav je covjek, budala je sigurno, ima jezik i za rec i napravit....nesvida mi se radi nekih stvari a neke mi i nesmetaju sta je napravio...i to je to...dalje me ni nezanima nista o njemu nit....

sva sranja su pocela i prije njega i tamo u sad-u i vamo kod nas i u cijelom svijetu, samo najlakse je sad sve spakirat njemu i to je to.... 

branis obamu koji je potpisivao zapovjedi u kojima su ginili i nevini, i jos za to dobije nobela.... sprdacina...

dok je obama "prodavo" demokraciju po cjelom svijetu sranja su se desavala i ljudi ginili.... napadate trumpa za neka prava a i obama i svi prije njega lizali guzicu arapima kod kojih zene drze ko kucne ljubimce jedino je razlika sto ljubimci imaju vise slobode u kretanju i tako to.... 

opet ovo s izbjeglicama je povelo puno prije trumpa....

a da se mene pita zabranio bi ja i zvijezdu i kao i U....nerazlikuju se ni najmanje ako cemo iskreno.... meni jedino ide na zivce sta ti cjelo vrijeme prodajes neek spike kao da si prorok neki a mi mutavi i nemamo neta da procitamo ako nas zanima sta se tamo desava....

VenAtoR#2231
14 godina
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist
Mitch kaže...

 

 

 

Frendu su odbili vizu turističku za SAD 2005., jer je slikan na demonstracijama 2003. na Zrinjevcu protiv slanja trupa u Irak.

Čisto sumnjam da je to razlog. Vjerojatno je nešto drugo (recimo criminal record kojeg se srami pa je tebi rekao da je zbog demostracija).

15 godina
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist
jozef kaže...
Mitch kaže...

 

 

 

Frendu su odbili vizu turističku za SAD 2005., jer je slikan na demonstracijama 2003. na Zrinjevcu protiv slanja trupa u Irak.

Čisto sumnjam da je to razlog. Vjerojatno je nešto drugo (recimo criminal record kojeg se srami pa je tebi rekao da je zbog demostracija).

 Ne, dobio je pismenu odbijenicu, ali mnogi na internetu žive u zabludi kakav je zapravo SAD

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 13:58 (Mitch).
15 godina
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist
jocommb kaže...

 Zamisli lagao je u kampanji.... nemogu vjerovat kakve argumente imas, ko djete.... pa de mi nadi nekog koji nije slago u kampanji, napravio nesta samo polovicno,.... 

tamo se izgleda prvi put u povjesti izabirao predsjednik pa eto ovaj je slago i objesite ga....

neznam ga pa nemogu sudit kakav je covjek, budala je sigurno, ima jezik i za rec i napravit....nesvida mi se radi nekih stvari a neke mi i nesmetaju sta je napravio...i to je to...dalje me ni nezanima nista o njemu nit....

sva sranja su pocela i prije njega i tamo u sad-u i vamo kod nas i u cijelom svijetu, samo najlakse je sad sve spakirat njemu i to je to.... 

branis obamu koji je potpisivao zapovjedi u kojima su ginili i nevini, i jos za to dobije nobela.... sprdacina...

dok je obama "prodavo" demokraciju po cjelom svijetu sranja su se desavala i ljudi ginili.... napadate trumpa za neka prava a i obama i svi prije njega lizali guzicu arapima kod kojih zene drze ko kucne ljubimce jedino je razlika sto ljubimci imaju vise slobode u kretanju i tako to.... 

opet ovo s izbjeglicama je povelo puno prije trumpa....

a da se mene pita zabranio bi ja i zvijezdu i kao i U....nerazlikuju se ni najmanje ako cemo iskreno.... meni jedino ide na zivce sta ti cjelo vrijeme prodajes neek spike kao da si prorok neki a mi mutavi i nemamo neta da procitamo ako nas zanima sta se tamo desava....

Problem je što čitaš gluposti.

 

Salty ste na Amere jako, a to vidim ovdje čim vas zanima njihova politika više nego u HR.

 

Navedi mi, baš mi navedi dokaze za sve što navodiš. Tko je točno potpisivao zapovijedi i sl.

 

Obama je opremio vojsku, ali je smanjio broj trupa sa 150000 na 14000 i diplomacijom zaustavio sranje u Iranu. Ostavio je sve u dijelovima, ali je započeo diplomatske odnose sa zemljama u ratu. Trump je samo nastavio rat nakon Obame.

 

Dakle podržavate Trumpov napad na Siriju (i ISIS i Assada), a Obama je to napravio 2013 i imao si desničarske proteste u DC? O kojima nisi čuo baš ništa?

 

Da se razumijemo, Obama je povukao više strikeova nego bilo koji predsjednik ikad. No da je to napravio x3, ne bismo imali ISIS danas.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 14:04 (Mitch).
14 godina
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist
Mitch kaže...
jocommb kaže...

 Zamisli lagao je u kampanji.... nemogu vjerovat kakve argumente imas, ko djete.... pa de mi nadi nekog koji nije slago u kampanji, napravio nesta samo polovicno,.... 

tamo se izgleda prvi put u povjesti izabirao predsjednik pa eto ovaj je slago i objesite ga....

neznam ga pa nemogu sudit kakav je covjek, budala je sigurno, ima jezik i za rec i napravit....nesvida mi se radi nekih stvari a neke mi i nesmetaju sta je napravio...i to je to...dalje me ni nezanima nista o njemu nit....

sva sranja su pocela i prije njega i tamo u sad-u i vamo kod nas i u cijelom svijetu, samo najlakse je sad sve spakirat njemu i to je to.... 

branis obamu koji je potpisivao zapovjedi u kojima su ginili i nevini, i jos za to dobije nobela.... sprdacina...

dok je obama "prodavo" demokraciju po cjelom svijetu sranja su se desavala i ljudi ginili.... napadate trumpa za neka prava a i obama i svi prije njega lizali guzicu arapima kod kojih zene drze ko kucne ljubimce jedino je razlika sto ljubimci imaju vise slobode u kretanju i tako to.... 

opet ovo s izbjeglicama je povelo puno prije trumpa....

a da se mene pita zabranio bi ja i zvijezdu i kao i U....nerazlikuju se ni najmanje ako cemo iskreno.... meni jedino ide na zivce sta ti cjelo vrijeme prodajes neek spike kao da si prorok neki a mi mutavi i nemamo neta da procitamo ako nas zanima sta se tamo desava....

Problem je što čitaš gluposti.

 

Salty ste na Amere jako, a to vidim ovdje čim vas zanima njihova politika više nego u HR.

 

Navedi mi, baš mi navedi dokaze za sve što navodiš. Tko je točno potpisivao zapovijedi i sl.

 

Obama je opremio vojsku, ali je smanjio broj trupa sa 150000 na 14000 i diplomacijom zaustavio sranje u Iranu. Ostavio je sve u dijelovima, ali je započeo diplomatske odnose sa zemljama u ratu. Trump je samo nastavio rat nakon Obame.

 

Dakle podržavate Trumpov napad na Siriju (i ISIS i Assada), a Obama je to napravio 2013 i imao si desničarske proteste u DC? O kojima nisi čuo baš ništa?

 

Da se razumijemo, Obama je povukao više strikeova nego bilo koji predsjednik ikad. No da je to napravio x3, ne bismo imali ISIS danas.

 ja citam gluposti a ti zivis u svijetu bajki i vjerovatno se igras s vilenjacima.... obama je bio 10 godina na vlasti.... necu puno.... samo malo proguglaj rijeci "arapsko proljece"... tvoj dobri obama je napao Libiju, zemlju koja je imala vanjski dug 0 rijecima NULA dolara....i sve zivo si dobivao zadabe...skola, kuca, zdravstvo...sve daba samo pitaj i dobijes... zivjeli ko bubreg u loju svi... to znam iz prve ruke jer znam 10 ljudi kojima je to bila najdraza zemlja u kojoj su radili.... a sad je zemlja iz koje dolazi najvise izbjeglica preko sredozemlja.... dok je bilo gadafija nije ni njih bilo i eto ti jedan dio odgovora oko izbjeglica.... i vidi cuda iza toga eto ISIS-a...hmmm bas cudno

predsjednik je taj koji donosi izvrsne zapovijedi i daje odobrenja sto se vojske tice kad je zemlja u ratu....a vidi cuda otkad je nastala amerika nije u ratu svega par godina.... kad si tako pametan trebo bi znat da ste u ratu vec godinama.... na kraju, obama je mislio smanjit i vratit trupe nazad ali mauna....i na kraju nije nista smanjio samo ih je prebacio iz afgana u siriju tako da ni tog smanjenja nema....

ja neznam gdje sam rekao da me zanima americka politika cujem sta vidim na tv-u jer pogledam dnevnik da vidim zbivanja iako je i do nas doslo da su tv kuce napola lazovi,i samo su huskaci i lozaci za sranja i nista drugo al dobro opet pogledam makar zbog prognoze na kraju...i naravno i tu vidim sta se i u americi desava, u biti samo ono sto se prenese i slaze u vecini slucajeva....

 

a na kraju da rezumiramo nisam ja ni protim obame ok je bio sta ja znam...ali opcenito da ameri, francuzi, britanci, i svi ostali koji danas imaju sranja s terorizmom nisu gurali nos di im nije mjesto nebi ni bilo taki sranja...niti ISIS-a niti talibana prije njih.... 

 

i opet ide mi na zivce jedino tvoje objasnjavanje i igranje proroka....uhvatio si se politike kad je poceo izbor i naletio trump.... vrati se kojih 50 godina unazad pa ces vidit da cak i od onda stvari ispadaju i tovare se ovom na leda....

VenAtoR#2231
16 godina
moderator
offline
Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacists"

Citati - kratite, ne citirajte čitave plahte teksta.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist
jocommb kaže...

 

 ne znam koji su tvoji izvori, ali ti stvarno nemaš pojma o situaciji u Americi.

 

Obama nije poslao ništa u Libiju. Nemaš pojma kako zapovjedanje vojske funkcionira očito. Pročitaj malo o nastanku ISISa i campu Bucca u Iraku. Tko se nad kime iživljavao u tom zatvoru i kako je CIA (na čijem su čelu najveća govna - senatori Teksasa, Oklahome itd. u glavnom naftaši) zataškala to da su im pobjegli 30 najvećih terorista na svijetu u jednoj godini zbog hrpe idiota.

 

Današnju situaciju su stvarno stvorili oni koji su išli tražit novac na tuđoj zemlji. I to je nepopravljivo. Križarski ratovi su samo paravan za ovu paravojnu formaciju koju financiraju Arapi, a koriste je zato da odhebu SAD iz Azije. 

 

Također stari mi je živio 10 godina u Siriji. Opet si u 90% stvari u krivu. Nemoj pisat ako ne znaš.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 15:37 (Mitch).
16 godina
moderator
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist
Mitch kaže...

 

Također stari mi je živio 10 godina u Siriji. Opet si u 90% stvari u krivu. Nemoj pisat ako ne znaš.

 

 

a) Citiranje, jebemu

 

b) Kad bi pisali samo oni koji znaju, imali bismo do sada 13 poruka na forumu i 4-4,5 članova. 

 

Stoga, pozivam i glupe da slobodno pišu (ali također skrate citate).

 

 

 

This space for rent!
15 godina
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist

Ok, mislim ja sam za free speech, ali limovi poput Trumpa i Plenkija su dosli do tuda gdje jesu radi obmanjivanja javnosti i onda placanja PRa da su mediji ti koji lazu. Jako vuce na 30te proslog stoljeca  lp

14 godina
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist
Mitch kaže...

Ok, mislim ja sam za free speech, ali limovi poput Trumpa i Plenkija su dosli do tuda gdje jesu radi obmanjivanja javnosti i onda placanja PRa da su mediji ti koji lazu. Jako vuce na 30te proslog stoljeca  lp

Je da.

 

Vidim, kratko pamćenje!

 

Tko je ono dolazio kao Milanovićev "ukrotitelj", SDP-ov spasitelj, ako se želimo sjetiti?!

 

Na kraju, i on jadan odustao .

 

Tako da...

8 godina
protjeran
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist
Mitch kaže...
Kresimir4 kaže...

Ako je meni ime Mujo Mujic i ja sam nacist, sto sada? Kako meni bilo koja kompanija moze zabranit koristenje njihovih usluga? Prema cemu? Samo imenu i prezimenu? 

 Pa svaka bitnija financijska usluga, tako i AirBNB traži SSN ili ti OIB.

 

 

 

Frendu su odbili vizu turističku za SAD 2005., jer je slikan na demonstracijama 2003. na Zrinjevcu protiv slanja trupa u Irak.

 Bogami ja takvu opciju jos nikada nisam vidio. Uglavnom odakle njima oib od nacista? Ako ga imaju, zasto evo ja npr kao nacist ne mogu imati oib od nekoga od sefova iz tih kompanija? Jeli to uopce legalno?

www.aocsource.com
15 godina
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist

 Wut  ? Nije ti palo na pamet da ga moras ukucat pri registraciji?

 

 

Cim nesto napravis odma se kaci na tvoj SSN/OIB. Svaka usluga onda moze vidjet sta se dogada ili dobi tzv. ring od IRSa, FBIa itd.

 

Tako je to u uredenoj zemlji 

 

Paypal Pro ne mozes otvorit za obrt bez da ukucas OIB firme ili porezni broj. Tako vrijedi za AirBnb, bas iz tog slucaja rade provjeru da ne bi stavili pedofila ili nacista na svoj sajt.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 16:00 (Mitch).
15 godina
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist
Jehonan kaže...
Mitch kaže...

Ok, mislim ja sam za free speech, ali limovi poput Trumpa i Plenkija su dosli do tuda gdje jesu radi obmanjivanja javnosti i onda placanja PRa da su mediji ti koji lazu. Jako vuce na 30te proslog stoljeca  lp

Je da.

 

Vidim, kratko pamćenje!

 

Tko je ono dolazio kao Milanovićev "ukrotitelj", SDP-ov spasitelj, ako se želimo sjetiti?!

 

Na kraju, i on jadan odustao .

 

Tako da...

Haha ok... malo razmisli sto si napisao i kako je izmisljen slogan Vjerodostojno.

HDZ je dobio izbore jer su pametno slozili kampanju da se skine egocentrik Milanovic. A on budala nije uspio uvjerit zemlju da idemo na bolje, jer uvijek je lakse uvjerit nekoga da moze zivjeti bolje i da je sada koma, makar bio nerealan kao kod nas HDZ.

Nije odustao nego ga nisu platili do kraja. Opet čitaš kvazi vijesti.

 

Ako citate dnevno.hr i direktno.hr molim vas razmislite o svom zivotu.

 

 

No dobro, ako je vama bolje nego prije 2-3 godine...i oko vas je sve bolje, onda super! Zasto raspravljamo!

U Americi je bajno, nitko se ne svađa...Hrvatska idiličan život..

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 16:07 (Mitch).
14 godina
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist
Mitch kaže...

 mene stvarno ni nezanima situacija u americi jer imamo glupana i na ovom kontinentu... samo sto nisu svi ovce u staroj dami da im se moze pakirat sve i svasta kao tamo u usa....

 

sto se vojske tice i odma Libije.... neznam dal si gledo 13 hours, the secret soliders.... bio sam na vjezbi s deltama koji su dosli na kraju filma tamo.... tako da me nemoras ucit kako sustav funkcionira.... precjednik dobije listu meta i odlucije na koju se ide i njegova je zadnja u odlukama.... isto tako onim idiotima iz teksasa je isto tako obama bio sef.... samo tebi ocito pase okrivljavat druge kad obama treba bit kriv a kad kod trumpa neko usere onda je on kriv... cestitam....

 

a to da on nesalje nikog nigdje ovo ono.... nebudi glup..uvijek ih ima i bice ih a ovce za to zadnje doznaju.... kad su saznali za njih u afganu 80-ih? nakon 10 godina tek, a bili su u dealu s kim ono? a da talibanima s kojima ce poslje zasrat opet.... 

isto tako u siriji...ma nemamo mi tamo nista niti cemo imati, a odjednom svaki dan samo cujes vamo ima par ovih, tamo par onih...i eto nakupi ih se dok kazes keks....a ovce i dalje misle ma nema nasi decki tamo sta vam je....

 

siriju nisam komentirao jer neznam kako je tamo i sta je, moji su bili tamo ali jako kratko i netrpam se kako je stanje bilo prije.... ali mi i netrebaju americki dokumentarci da mi objasne kako se sta desilo jer znam da je u njih 90 posto istina samo casting i nista vise....

 

stvarno si se malo previse amerizirao..... bolje da prestanes pratit dok nepocmes i ti blejat....

 

i sto se novina tice necitam nijedno koje si naveo.... citam kojekuda i na vise strana provjeravam da vidim sta je ko napisao pa probam to sve slozit.... tako da su moji izvori svagdje.... al sigurno nisu cnn, abc, nbc,..... 

VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 18:52 (jocommb).
8 godina
protjeran
offline
Re: Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacist
Mitch kaže...

 Wut  ? Nije ti palo na pamet da ga moras ukucat pri registraciji?

 

 

Cim nesto napravis odma se kaci na tvoj SSN/OIB. Svaka usluga onda moze vidjet sta se dogada ili dobi tzv. ring od IRSa, FBIa itd.

 

Tako je to u uredenoj zemlji 

 

Paypal Pro ne mozes otvorit za obrt bez da ukucas OIB firme ili porezni broj. Tako vrijedi za AirBnb, bas iz tog slucaja rade provjeru da ne bi stavili pedofila ili nacista na svoj sajt.

 Sto? Ja npr dam amazonu oib i onda amazon moze vidit kakva sranja sam radio i to od strane FBI-a? lol    Kao sto sam rekao, uhite me blabla, odem na amazon registriram se sa oibom kako oni znaju da sam ja taj nacist sto vec? Znaci da amazon mora imati pristup SVIM OIBIMA i kaznenim prijavama od strane policije, fbia itd.

www.aocsource.com
15 godina
neaktivan
offline
Apple, Paypal i dr. bannaju "white supremacists"

Ja i dalje ne vidim da se napadi na Trumpove simpatizere toliko reklamiraju na televiziji kao što bi bio slučaj da je obrnuto. Što se Obame tiče, on je smanjio broj vojnika na terenu, ali povećao broj udara dronova. Nije da je nešto bio uspješan protiv ISIS-a, bar dok Rusi nisu uletjeli i spasili situaciju. Doduše, Obama nije ni izričito osudio islamski terorizam, to bi po logici liberala valjda značilo da je i on islamist? A Trump, kao "rasist" po standardima CNN-a i ostalih MSM, dobio 1999. nagradu od Afroameričke zajednice Amerike (za zapošljavanje ili udjel zaposlenih u njegovim tvrtkama, tako nešto), stvarno dobra krinka, stvarno su dovitljivi ti rasisti danas. Btw, netko je spomenuo republikansku politiku, pitam se što je demokratska politika donijela Americi i svijetu? Recimo staro vojno krilo demokratske stranke = KKK, novo vojno krilo =Antifa, poticanje arapskog proljeća na bliskom istoku = početak "izbjegličke krize" i destabilizacije Europe. "Izbjeglice" i jesu jedan od većih problema Europe jer se ne žele integrirati (većina), ne žele raditi, očekuju da će u Njemačkoj dobivati novac i smještaj potpuno free of charge. Da ne spominjem da su MSM spamali nenormalno sa slikom poginulog djeteta (izbjeglice) kako bi Europljane sa grižnjom savjesti naveli da otvore granice, a djevojčicu koja je od jednog takvog islamiste poginula, nju su naravno zamutili, da ne bi poticali rastuću "islamofobiju". 

 

Ima tu još podosta stvari i činjenica, ali Mitch će vjerojatno reći kako nitko od nas koji mu proturječimo ne znamo stvarno stanje stvari, kako smo neupućeni u događaje tamo, a onda će se na svom fakultetu kolektivno ispričati za naš "white privilege"

 

 

Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 19:10 (Cesc).
 
5 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice