Battlefield 3 Beta

poruka: 3
|
čitano: 5.528
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Battlefield 3 Beta

Battlefield, jedna od najboljih franšiza na PC-u dobiva uskoro i treći, pravi i punokrvni nastavak ove franšize.

 

Developer DICE je objavio ako kupite Medal of Honor Limited Edition (koji će vjerovatno koštati kao zlato) da ćete u mogucnosti biti pristupiti zatvorenom testiraju Battlefielda 3.

 

Također, ako ste Xbox 360 korisnik, nazalost beti nećete moci pristupiti bez aktivne gold pretplate.

 

Medal of Honor izlazi 15.10., a svi oni koji se odluče za limited edition imati ce prilike isprobati i Battlefield 3 Beta.

 

O samom B3 nema previše riječi, osim da će gotovo sigurno izaći iduće godine te sigurno za sve tri platforme.

 

Izvor 

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
Moj PC  
4 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 3 Beta

Koji su onda vragovi Battlefield 2142, Battlefield: Bad company i pripadajuci mu nastavak? Battlefield 2 i pol? Smijeh

 

Ne pratim, pa ako ima neka dobra dusa da mi objasni ne znaju li u DICE-u brojati, ili je nesto drugo u pitanju... Belji se

 

Inace, veselim se ovome. Svaki novi Battlefield je dobrodosao.

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
14 godina
odjavljen
offline
RE. Battlefield 3 Beta
rustweaver kaže...

Koji su onda vragovi Battlefield 2142, Battlefield: Bad company i pripadajuci mu nastavak? Battlefield 2 i pol? Smijeh

 

Ne pratim, pa ako ima neka dobra dusa da mi objasni ne znaju li u DICE-u brojati, ili je nesto drugo u pitanju... Belji se

 

Inace, veselim se ovome. Svaki novi Battlefield je dobrodosao.

  Ekspanzije :)

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA] Fake_Alert se neslaze s ovim postom.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice