Bežična GTX460

poruka: 11
|
čitano: 2.077
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Bežična GTX460

Ne ovo nije šala, Galaxy Technologies je doista predstavio u potpunosti bežičnu GTX 460 grafičku karticu. Galaxy za ovaj "projekt" koristi standardni GF104 GPU te AMIMON-ovu Wireless Home Digital Interface tehnologiju za prijenos slike do posebnog prijamnika koji se spaja (žicom) na vaš TV ili monitor računala. Iako bi ova tehnologija možda bila bolje iskorištena na kakvim HTPC karticama, ovo je svakako zanimljiv koncept, a preostaje samo pitanje koliki će biti domet, stabilnost i kvaliteta ovakvog načina prijenosa slike. Cijena još nije poznata, ali bi ju uskoro trebali saznati budući da kartica dolazi u trgovine tijekom listopada.

 

Preuzeto s HCL.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2010 6:47 (AFK).
 
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Bežična GTX460

fora naslov... ispada kao da je staviš nasred sobe i svi imaju sliku... :)

 

A ustvari samo će se podaci koji se obrade slat wirelesom umjesto kabelom... ali ipak ja vise vjerujem u žicu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bežična GTX460

Ja sam pročita božićna gtx 460 Izlanuo se pa sam se već nada akcijama

http://gtabalkan.com
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Bežična GTX460

Teška budalaština.

Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Bežična GTX460

Očekivao sam GTX460 bez 2x 6pin konetor...

 

No za Termija je to ipak previše za očekivati...Cool

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
16 godina
neaktivan
offline
Bežična GTX460

Citajuci naslov ja sam mislio da se spaja wireless na maticnu :D

Shit, shit, shit! What the SHIT!?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Bežična GTX460
Don Kihoty kaže...

Očekivao sam GTX460 bez 2x 6pin konetor...

 

No za Termija je to ipak previše za očekivati...Cool

  Upravo je to veliki plus HD 5850 i HD 5830 kartica naspram GTX 460. 20W manja potrošnja, što je strašno puno uštede na računu i čini je daleko naprjed u odnosu na konkurenciju.

 

Zbog toga se isplati dati 500KN više za karticu (768MB vs HD 5850). 20W manja potrošnja vrijedi i do 1000kn više.

Operation Flashpoint
15 godina
odjavljen
offline
Bežična GTX460

Bilo bi dobro da naprave takvu GTX 480 da se može staviti u drugu sobu da ne grije prostoriju gdje ste vi. Pa laganini navečer umjesto termofora uzmete svoju grafu i grijete noge.

Kada ti netko kaže da si glup, bolje je šutiti nego govoriti i potvrditi da si glup.
Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Bežična GTX460
vexx5555 kaže...

Bilo bi dobro da naprave takvu GTX 480 da se može staviti u drugu sobu da ne grije prostoriju gdje ste vi. Pa laganini navečer umjesto termofora uzmete svoju grafu i grijete noge.

Grijanje vode u bojleru.. Vodeno hlađenje + hladnija kartica?

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
odjavljen
offline
RE: Bežična GTX460
Don Kihoty kaže...
Grijanje vode u bojleru.. Vodeno hlađenje + hladnija kartica?

 Ja bi ju mogao u vikendicu sa sobom ponest da mi umjesto roštilja služi! Cool

 

 

 

Još da ima neka prijenosna nuklearna elektrana da ju pokrene....

Kada ti netko kaže da si glup, bolje je šutiti nego govoriti i potvrditi da si glup.
15 godina
protjeran
offline
Bežična GTX460

GTX +vodonepropusno kućište = centralno grijanje badave...kaže on 20 Watta manje nego ATi, pomnoži sa dobrih 10...jer ATi ne hajca kad nije u pogonu..A i onda 5870 ne grije više od 57 c...sa ventom na 31-33%....Pa to i jest upravo razlog zašto su svi . čak i najokorjeli pristalice nVidie "zaobišli" GTX seriju 470/480...treba ti "samo" 200 W "jače" napajanje nego za ATi koji je još uvjek tuče u klasi , i sa "cudima" i sa čudima..ne svagdje ali tu su...a nemaš mikrovalnu u kućištu koja zahtjeva hrpu protoka? E samo da bi izbacio taj višak topline...A frka počne sa zračnim hlađenjima po ljetu jer ona nemogu ohladiti ISPOD temperature okoline, pa isli onda..

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice