C.I.A. W.T.F (Wikileaks Task Force)

poruka: 5
|
čitano: 1.391
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
C.I.A. w.t.f. !?

Hm, pa da i ja napisem neku vijest koja je cak i komicna.. Naime, istoimena agecija je osnovala radnu skupinu koja ce se baviti iskljucivo wikileaksom i procjenjivanjem posljedica obajvljivanja diplomatskih prepiska i "vojnih tajni" na medjunarodne veze. U objavljenim prepiskama vrlo je malo CIA-inih dokumenata dok je u spisima drugih agencija tek nekolicina dokaza o zaposlenim i operacijama agencije. 

Eh, ta radna skupina je dobila vrlo zvucan naziv : Wikileaks Task Force! Samo da jos napomenem da to bas i nije prvi zvucni naziv. Nixon je imao nesto slicno - CREEP sto je stajalo za  Committee to Reelect the President... 

 

sad jel to slucajno ili ne.. koga briga!

 

izvor (jedan od)

 

 

 

Naslov teme ne smije sadržavati isključivo velika slova!

ovo je bezveze, pa kako da drugacije napisem naslov a da je zvucan

13 namjerno su imenovali tako
0 nisu namjerno imenovali
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: C.I.A. w.t.f. !?
skank666 kaže...
Naslov teme ne smije sadržavati isključivo velika slova!

ovo je bezveze, pa kako da drugacije napisem naslov a da je zvucan

Jel bolje?

World Championships: 7, GP started: 269, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
15 godina
odjavljen
offline
RE: C.I.A. w.t.f. !?

jeste, hvala lijepa. toga se nisam sjetio :)

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
neaktivan
offline
C.I.A. W.T.F (Wikileaks Task Force)

Jesu i oni dosadni sa tim, više, toliko se trude da istina ne izađe na vidjelo da je za nevjerovat.

BAZINGA As a theoretical physicist, he possesses a master's degree, two PhDs, and an IQ of 187.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: C.I.A. W.T.F (Wikileaks Task Force)
P4k1 kaže...

Jesu i oni dosadni sa tim, više, toliko se trude da istina ne izađe na vidjelo da je za nevjerovat.

  Ništa vječno ne traje,tako i oni,zataškavali su koliko su mogli,sada je sve izašlo na videlo.

 

U ostalom,ovo su sada samo očajnički pokretni najdemokratskije zemlje na svetu da dokaže da je u pravu,ma...

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice