CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj

poruka: 32
|
čitano: 7.551
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Call of Duty: Black Ops
14 godina
neaktivan
offline
CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj

Vrlo je izvjesno da će Njemačka, koja je veoma osjetljiva na nasilje u igrama, uvesti cenzuru na CoD: Black Ops, i to samo mjesec dana nakon što su objavljeni njeni detalji.

Lista cenzura izgleda ovako:

- Usporene scene ubistva protivnika, koje sadrže preveliku količinu krvi, će biti uklonjene.
- Scene mučenja zatvorenika će biti potpuno eliminirane iz Njemačke verzije igre.
- Pjesma "Sympathy for the Devil", koju je napisao Mick Jagger, će biti uklonjena.
- Neće biti eksplozija u kojima dolazi do gubitka udova likovima u igri.
- Simboli koji se smatraju anti konstitucionalnim će biti uklonjeni u igri.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
Moj PC  
14 0 hvala 11
16 godina
offline
RE: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj
Kao i svake godine.
Ne mogu reći da me ovo iznenadilo, al da je neobično - je.
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
16 godina
neaktivan
offline
CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj

Ma Nijemci su prestrogi neće klinac postati masovni ubojica jer igra CoD. Takvi ljudi se zovu psihopati (mislim na ubojice) i nisu baš česti.

Nulla e reale, tutto e lecito. Requiescat in pace
 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj
BannedOnThisForum kaže...

Lista cenzura izgleda ovako

I šta će na kraju ispast? Super Mario koji skače po gljivama?

Već mi idu na jetra sa cenzuriranjem svake igre.

World Championships: 7, GP started: 265, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,415
13 godina
protjeran
offline
RE: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj
F1-IVO kaže...
BannedOnThisForum kaže...

Lista cenzura izgleda ovako

I šta će na kraju ispast? Super Mario koji skače po gljivama?

Već mi idu na jetra sa cenzuriranjem svake igre.

Ovo je stvarno pretjerano. Poslije će se pitati zašto je baš u njemačkoj COD: balck ops najviše skinut preko torrenta.

13 godina
neaktivan
offline
CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj

Sta vas briga? lol Smijeh

The ONE and ONLY!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj
lzgr kaže...

Ma Nijemci su prestrogi neće klinac postati masovni ubojica jer igra CoD. Takvi ljudi se zovu psihopati(mislim na ubojice) i nisu baš česti.

  Psihopati su ti što su to zabranili!

 

Neka stave 18+ i gotovo. Neki ljudi vole gledati virtualno nasilje, a to što se Nijemci kao klasični zapadnjaci boje svega. To će od njih napraviti masovne ubojice. To je ako sida, zarazo. 

 

Igre su najbolje u orginalnome izdanju bez cenzure. 

Mnoge države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
neaktivan
offline
CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj

Švabe, glumci, sada su tako senzitivni, a Hitler im je bio OK.Licemjeri, oni su sada kao neki veliki moralni kompas.Nisam ja protiv njemaca, dapače, ja sam za njih, ali šta glume sa tim cenzurama, kao i oni australci koji su potomci engleskih deportiranih kriminalaca.I sad se takva ekipa izdaje za nekakve moralne autoritete.Kao takvo nasilje kod njih na ekranima ne prolazi, može u stvarnosti, ali na ekranima, to ne, pa negdje se mora povući granica.

 

Kako pjesma kaže,ako si đubre, budi đubre do kraja. :))

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
2 3 hvala 0
14 godina
offline
RE: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj
BannedOnThisForum kaže...


- Usporene scene ubistva protivnika, koje sadrže preveliku količinu krvi, će biti uklonjene.

njemci, onda izbacite oruzja pa necete morati pregledavati igru i  rezati dijelove :D

XFIRE; mypet
14 godina
neaktivan
offline
RE: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj

Mislim da se ne treba nekoga ocjenjivati po proslosti! Pogotovo zato sto se smatra da civilizacija napreduje, i stim moralne vrjednosti!

 

Ima smisla da djete koje nije vidjelo nasilje, nece moci i razmisljati na taj nacin. Primjer nekog banalnog izuma koji je promjenio svijet! Sada nam nije jasno kako se nitko toga nije sjetio itd... I nitko nije rijesavao probleme pomocu tog izuma, jer nije imao sliku , model s kojim bi poceo. Tako da ima smisla, odnosno logike u njihovom nastojanju. ALI... Uvijek to ALI, da bi taj nacin bio zamisliv uopce, mora se cenzurirati sve druge vrste informacija kojima se djeca izlazu, sto je svakako nemoguce ili vrlo tesko, tako da je sve u svemu besmisleno!

 

Mi se moramo nauciti da ne budemo kriticni prema drugim, jer i kritiziramo po nasim mjerilima, koja niti su univerzalna niti su najbolja!

Djete ili mladic iz nekog plemena, koji je vec odrubio nekoliko glava svojim neprijateljima (na ponos svoje obitelji),  ce po toj istoj logici reci kako smo mi papci i mekusci, zato sto imamo 18+ oznake na igrama itd.

 

Nadam se da shvacate ono sto sam htio reci.

VERBA VOLANT, SCRIPTA MANENT.
14 godina
neaktivan
offline
CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj

Pa ako to sve planiravaju izbacit nemoraju uopće pokušavat prodat igru.

Kaj ce umjesto AK 47 bit Lak za kosu?Lak za nokte?

 

http://vocaroo.com/?media=vTI0Gt85vtxkjp2Jx
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj
ali ljudi, pa zar nemoze igra biti 18+, zasto to onda centuriraju...
i jos se gubitak udova nekako shvati, ali pjesmo od micka jaggera... LOL
oce jos i oruzja centurirat, ono zamucene nam ruke dok igramo...
a igrice poput manhunt ne diraju...
50Niggas
15 godina
offline
RE: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj
1337Code_breaker kaže...
ali ljudi, pa zar nemoze igra biti 18+, zasto to onda centuriraju...
i jos se gubitak udova nekako shvati, ali pjesmo od micka jaggera... LOL
oce jos i oruzja centurirat, ono zamucene nam ruke dok igramo...
a igrice poput manhunt ne diraju...

 njega nisu cenzurirali nego odmah zabranili...

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
neaktivan
offline
RE: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj
F.E.A.R: serijal, Silent Hill, L4D.... ???
50Niggas
16 godina
offline
RE: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj
L4D je cenzuriran u njemačkoj.
Za F.E.A.R. i Silent Hill ne znam.
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
14 godina
odjavljen
offline
CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj

Ja mislim da u jednoj ratnoj igri nema potrebe bilo što cenzurirati jer je igra sama po sebi nasilna (i više od toga) te ionako nije za dijecu.

Cijelu igru nekog ubijas i onda oni cenzuriraju neke dijelove.

Najbolje da su igru pretvorili u paintball.

 

...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj
ccc...
bar znamo da ce puuuno seedova stizati iz njemacke...
50Niggas
14 godina
neaktivan
offline
RE: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj
1337Code_breaker kaže...
ccc...
bar znamo da ce puuuno seedova stizati iz njemacke...

Još više leechera.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
13 godina
neaktivan
offline
RE: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj

vi očito niste svjesni negativnog ujecaja nasilnih igara na razvoj djece...

14 godina
odjavljen
offline
RE: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj
apollo kaže...

vi očito niste svjesni negativnog ujecaja nasilnih igara na razvoj djece...

Te igre ionako nisu namijenjene dijeci.

Roditelji su zaduženi za kontroliranje što im dijeca igraju.

...
14 godina
offline
RE: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj
apollo kaže...

vi očito niste svjesni negativnog ujecaja nasilnih igara na razvoj djece...

a i tv. to nitko ne gleda s te strane, stalno samo udaraju po računalima i igrama ( da unistavaju djecu), zlo mi je od njih -.-

XFIRE; mypet
13 godina
neaktivan
offline
RE: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj
kingmedo kaže...
apollo kaže...

vi očito niste svjesni negativnog ujecaja nasilnih igara na razvoj djece...

Te igre ionako nisu namijenjene dijeci.

Roditelji su zaduženi za kontroliranje što im dijeca igraju.

istina, zbog nemara roditelja često i općenito dolazi do problema kod djece, ali neki roditelji nisu svjesni štetnog utjecaja nasilnih igara, naročito kod nas.

null kaže...
apollo kaže...

vi očito niste svjesni negativnog ujecaja nasilnih igara na razvoj djece...

a i tv. to nitko ne gleda s te strane, stalno samo udaraju po računalima i igrama ( da unistavaju djecu), zlo mi je od njih -.-

gledajući tv ti ne 'ubijaš', ali igrajući da, i opet vrijedi i za tv isto što sam i gore rekao, roditelji nisu svijesni ili su nemarni oko toga.

14 godina
neaktivan
offline
RE: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj
BannedOnThisForum kaže...

Vrlo je izvjesno da će Njemačka, koja je veoma osjetljiva na nasilje u igrama, uvesti cenzuru na CoD: Black Ops, i to samo mjesec dana nakon što su objavljeni njeni detalji.

Lista cenzura izgleda ovako:

- Usporene scene ubistva protivnika, koje sadrže preveliku količinu krvi, će biti uklonjene.
- Scene mučenja zatvorenika će biti potpuno eliminirane iz Njemačke verzije igre.
- Pjesma "Sympathy for the Devil", koju je napisao Mick Jagger, će biti uklonjena.
- Neće biti eksplozija u kojima dolazi do gubitka udova likovima u igri.
- Simboli koji se smatraju anti konstitucionalnim će biti uklonjeni u igri.

Ista finta kao i kod mw2... nijemci su preveliki pesimisti i imaju prevelike strahove da ce im djeca postat PSIHOPATI... A takvi su slucajevi vrlo rijetki, a kad ih ima onda su najvjerovatnije roditelji krivi zbog loseg odgoja...

Addicted to Gaming
14 godina
neaktivan
offline
Re: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj
BannedOnThisForum kaže...

Vrlo je izvjesno da će Njemačka, koja je veoma osjetljiva na nasilje u igrama, uvesti cenzuru na CoD: Black Ops, i to samo mjesec dana nakon što su objavljeni njeni detalji.

Lista cenzura izgleda ovako:

- Usporene scene ubistva protivnika, koje sadrže preveliku količinu krvi, će biti uklonjene.
- Scene mučenja zatvorenika će biti potpuno eliminirane iz Njemačke verzije igre.
- Pjesma "Sympathy for the Devil", koju je napisao Mick Jagger, će biti uklonjena.
- Neće biti eksplozija u kojima dolazi do gubitka udova likovima u igri.
- Simboli koji se smatraju anti konstitucionalnim će biti uklonjeni u igri.

ajme koji su to bolesnici koji su uveli tu cenzuru,pa šta ima veze to je samo ratna igra i ona je tako napravljena da se ubijaš sa oružijima ne postoji nikoja budala koja

bi to isto što je u igri radila u stvarnosti

Street fighter ex je najbolji
15 godina
online
Re: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj
Znatiželjac kaže...
BannedOnThisForum kaže...

Vrlo je izvjesno da će Njemačka, koja je veoma osjetljiva na nasilje u igrama, uvesti cenzuru na CoD: Black Ops, i to samo mjesec dana nakon što su objavljeni njeni detalji.

Lista cenzura izgleda ovako:

- Usporene scene ubistva protivnika, koje sadrže preveliku količinu krvi, će biti uklonjene.
- Scene mučenja zatvorenika će biti potpuno eliminirane iz Njemačke verzije igre.
- Pjesma "Sympathy for the Devil", koju je napisao Mick Jagger, će biti uklonjena.
- Neće biti eksplozija u kojima dolazi do gubitka udova likovima u igri.
- Simboli koji se smatraju anti konstitucionalnim će biti uklonjeni u igri.

ajme koji su to bolesnici koji su uveli tu cenzuru,pa šta ima veze to je samo ratna igra i ona je tako napravljena da se ubijaš sa oružijima ne postoji nikoja budala koja

bi to isto što je u igri radila u stvarnosti

Eh, ti mi znaš! Meni je drago što je uklonjena pjesma "Sympathy for the Devil". Što se tiče krvavih scena, to sadrži svaka pucačina (u manje ili više izraženom obliku), ali normalno da bi bilo dobro da ih nema jer to JE bolesno, no i sam igram pucačine. Ali posebno mi je drago što je uklonjena pjesma.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2011 12:34 (Izzy).
14 godina
neaktivan
offline
Re: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj
Izzy kaže...

Eh, ti mi znaš! Meni je drago što je uklonjena pjesma "Sympathy for the Devil". Što se tiče krvavih scena, to sadrži svaka pucačina (u manje ili više izraženom obliku), ali normalno da bi bilo dobro da ih nema jer to JE bolesno, no i sam igram pucačine. Ali posebno mi je drago što je uklonjena pjesma.

Wait a second. U vojsku možeš stupiti sa 16 godina u americi i ubijati ljude samo tako ukoliko je to potrebno, a u freakin igri moraš imati 18 godina da bi uradio stvar koja je infinite2 bezbolnija nego pravi rat?

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
15 godina
online
Re: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj

E, ali koliko će 16-godišnjaka (maloljetnika) igrati igru, a koliko ići u rat? Ja sam za ograničenje po godinama za te krvave i bolesne igre, ali treba se opet uzeti u obzir i to da dijete (tinejđer) od 14 (recimo čak i 11 i 12) pa nadalje godina ima razvijenu svijest o tome što je dobro, a što loše pa neće potpasti pod utjecaj igre i ubijati, mučiti i što ja znam što sve ne. Naravno, pod uvjetom da je s njim sve u redu u psihičkom smislu.

14 godina
neaktivan
offline
Re: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj
Izzy kaže...

E, ali koliko će 16-godišnjaka (maloljetnika) igrati igru, a koliko ići u rat? Ja sam za ograničenje po godinama za te krvave i bolesne igre, ali treba se opet uzeti u obzir i to da dijete (tinejđer) od 14 (recimo čak i 11 i 12) pa nadalje godina ima razvijenu svijest o tome što je dobro, a što loše pa neće potpasti pod utjecaj igre i ubijati, mučiti i što ja znam što sve ne. Naravno, pod uvjetom da je s njim sve u redu u psihičkom smislu.

Ja da mogu ja bi već sa svojih 16 stupio u vojsku, ali kod nas je ograničenje 18 godina.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
15 godina
online
Re: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj

Vojni rok i rat su dvije različite stvari.

15 godina
neaktivan
offline
Re: CoD: Black Ops cenzuriran u Njemačkoj
BannedOnThisForum kaže...

Vrlo je izvjesno da će Njemačka, koja je veoma osjetljiva na nasilje u igrama, uvesti cenzuru na CoD: Black Ops, i to samo mjesec dana nakon što su objavljeni njeni detalji.

Lista cenzura izgleda ovako:

- Usporene scene ubistva protivnika, koje sadrže preveliku količinu krvi, će biti uklonjene.
- Scene mučenja zatvorenika će biti potpuno eliminirane iz Njemačke verzije igre.
- Pjesma "Sympathy for the Devil", koju je napisao Mick Jagger, će biti uklonjena.
- Neće biti eksplozija u kojima dolazi do gubitka udova likovima u igri.
- Simboli koji se smatraju anti konstitucionalnim će biti uklonjeni u igri.

Neznam zasto bi se kome isplatilo placat novac za nepotpunu uslugu zbog zahtjeva svoje drzave.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Call of Duty: Black Ops
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice