Cooltek Ultimate full tower kućište

poruka: 5
|
čitano: 1.110
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Cooltek Ultimate full tower kućište

Cooltek je nedavno predstavio svoje prvo full tower kućište naziva Ultimate. Ovo kućište napravljeno je od 0.8 mm debelog čelika, visoko je 525, široko 210 te dugačko 560 mm, a zbog ovakve konstrukcije ukupna težina mu prelazi 12kg. Sam dizajn je sve samo ne uobičajen, a Cooltek očito cilja da se njihovo prvo full tower kućište svidi overclockerima i gamerima općenito. Krasi ga agresivna kombinacija crne i crvene boje, a dizajnu također doprinose i naizgled nevažni detalji poput vratašca za optičke pogone, crne unutrašnjosti i plave LED rasvjete.

 

Sa kućištem dolaze čak četiri ventilatora - jedan 140 mm naprijed, dva 120 mm na vrhu te jedan 120 mm straga, a isti se mogu kontrolirati putem ugrađenog potenciometra.

 

Instalacija optičkih pogona i tvrdih diskova se može obaviti bez alata, a Ultimate na svome vrhu sadrži i čitač kartica, što je također za pohvalu. Još jedan lijep detalj su rupe na stražnjoj strani namijenjene da se kroz njih provedu cijevi za eksterno vodeno hlađenje. Cijena kućišta postavljena je na 89.90€, a u prodaji će se naći od 29. ovog mjeseca.

@hclhr

 

http://gtabalkan.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.10.2010 9:07 (joze).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Cooltek Ultimate full tower kućište
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cooltek Ultimate full tower kućište

glupo mi je samo šta ima dva mjesta za optički pogon.. Tj dva dugmeta.. ono

http://gtabalkan.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cooltek Ultimate full tower kućište

A slušaj, ja koristim 2 optička pogona (za On the fly kopiranje) pa meni i nije tako glupo !

15 godina
offline
Cooltek Ultimate full tower kućište

Sviđa mi se crveno-crna(mada mi ta crna više izgleda kao siva)....kombinacija:)

Jedino mi se tu ne slaže plavo osvjetljenje,nekako narušava ukupan dojam.

 

Edit: Kućište je fakat robustno,vjerujem da u njemu ima mjesta i za najveće komponente.

Ja imam Chieftec  CX-01SL-SL-B koji je dimenzijama  ponešto i manji

i Zotac GTS250 koja je poprilično masivna/duga kartica i bez ikakvih problema je sve stalo,

čak ima još mjesta napretek u njemu:)

Privremeni cabel menagement Privremeni cabel menagement
bubamara...hehehehehe:)))
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.10.2010 12:28 (fromcelltohell).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice