Denuvo DRM System je probijen:

poruka: 17
|
čitano: 6.951
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Denuvo DRM System je probijen:

Naj noviji sustav zaštite ''Denuvo DRM System'' koji je glasio za naj sofisticiraniji i sustav zaštite koji nije bilo moguće zaobić ili crackirati je izgleda ipak probijen:

 

Link:

Moj PC  
6 0 hvala 4
12 godina
offline
Denuvo DRM System je probijen:

dugo im je i trebalo da ga riješe {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Denuvo DRM System je probijen:

Krajem tjedna bi mogli izdat prvi crack za DA.....

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Denuvo DRM System je probijen:

prove it or it didn't happen :D

Moj PC  
1 1 hvala 1
16 godina
offline
Denuvo DRM System je probijen:

ma pih na to ps3 je imao svojdobno najacu zastitu ovo je djeca igracka za sony ekipu a i kao sto vidimo crackere {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.12.2014 23:23 (4mal).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Denuvo DRM System je probijen:

Ja samo ne kužim čemu si oni kompliciraju život?

 

Fifa 2015 je prodana u identično isto komada kao i 2014.

 

Onaj tko igru ne želi kupiti, i neće je kupiti.

 

Amen.

Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Denuvo DRM System je probijen:
amd freak kaže...

prove it or it didn't happen :D

3DM je to objavio, a cinjenice su da:

 

1. Jedino je 3DM crackao FIFU 14 (starija verzija Denuvo zastite).

2. Jedino je 3DM izdao crack za HAWX 2 ali 3 god nakon izlaska igre..... posto je 3DM relativno nova "P2P" grupa, vjerojatno bi probili i prije da su bili tada prisutni.

 

Inace, tim ljudi koji stoji iza Denuva su tvorci SecuROM-a i Starforce-a (npr. u 2004-2005 god je crackerima trebalo 1god da probiju Starforce zastitu za Splinter Cell Chaos Theory).

 

BTW @4mal

1. Pa ova Denuvo zastita i i jest u suradnji sa Sony-em:

 

"Denuvo Anti-tamper and SecuROM can be ordered through our close partnership with Sony DADC."

 

2. Evo ti samo jedan citat:

"Cudno je da niko nije iskoristio zastitu Raiden 2 arkadnog aparata, cak ni sami autori istog.

Inace (ko nije u toku) Raiden 2 je tek nedavno razbijen od strane MAME dev tima !!! (nakon 100 godina try & error)". Igra koja je predstavljena 1993, tako da je zastita PS3 bala beba za ovu igru 

 

EDIT:  malo prije su tvroci Denuva priznali poraz heh: 

 

 

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.12.2014 19:39 (lovac82).
16 godina
offline
Denuvo DRM System je probijen:

jbt što si dosadan...jel taj bypass vani??? NIJE.

 

Onda?? O čem mi pričamo?? Čuo sam, rekao sam, rekli si???

 

I ja sam čuo da vi sebi radite ono ispod stola...

 

 

Čuo sam čuli smo...

 

Kad će taj bypass biti vani, i raditi onda je to to, ovako može pisat bilo tko bilo šta.

 

 

Sad bi bio fail da npr S-K-I-D-R-O-W izda bypass prije 3DM-a i tko bi onda službeno bio prvi?? lol

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.12.2014 20:16 (amd freak).
Moj PC  
2 5 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Denuvo DRM System je probijen:

Dragon age: I. i lords of the falen{#}

 

Jel istina da je Denuvo DRM šteti SSD-u?

MPLAB C18
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Denuvo DRM System je probijen:

Podrzavam {#}.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Denuvo DRM System je probijen:
amd freak kaže...

jbt što si dosadan...jel taj bypass vani??? NIJE.

 

Onda?? O čem mi pričamo?? Čuo sam, rekao sam, rekli si???

 

I ja sam čuo da vi sebi radite ono ispod stola...

 

 

Čuo sam čuli smo...

 

Kad će taj bypass biti vani, i raditi onda je to to, ovako može pisat bilo tko bilo šta.

 

 

Sad bi bio fail da npr S-K-I-D-R-O-W izda bypass prije 3DM-a i tko bi onda službeno bio prvi?? lol

 

 

O cemu ti pricas? Nije bitno je li crack vani (jos) ili nije. Bitno je prepoznati sto je FAKE, a sto LEGIT informacija. Ovo nije nikakva glupa uobicajena glasina.

 

Da si u toku (da pratis "scenu") i sve to, znao bi da je tim koji stoji iza 3DMa LEGIT (dokaz ti je na njhovom YT clipu, lijepo se vidi kako je DA:I pokrenut) i npr. CS.RIN.RU site jer tamo imas developere, hackere/crackere itd (neki su cak i iz nekih "scene" i "P2P" grupa). Dakle, ako oni kazu da su probili/zaobisli zastitu, da ce doci crack i sl. ONDA JE TAKO. Probiti zastitu nije isto sto i izdati crack, a crack ce uslijediti (sto i sami kazu, cca tjedan dana za DA:I) samim time sto su probili ili zaobisli zastitu (logicno).

 

Sto se tice konkretno Skidrowa, cisto sumnjam da ce izdati bypass/crack prije 3DM jer oni ne koriste metode kao 3DM odnosno P2P grupe, takozvane "scene grupe" imaju svoja odredena pravila koja moraju ispostovati kako bi izdali crack (jedno od pravila je CISTI CRACK), a P2P grupe nemaju takva pravila odnosno 3DM-ovi crackovi nisu "CISTI" ali rade.

 

Kada smo vec kod Skidrowa, evo konkretno jedan slucaj:

 

http://www.david-roux.fr/wordpress/?p=134  part 1

http://www.david-roux.fr/wordpress/?p=147 part 2

 

BTW ako su i sami tvorci Denuva priznali poraz na sovjem sluzbenom site-u (sliku sam vec postavio i s razlogom je FIFA 15 jer probivsi Denuvo kod DA:I si prakticki probio zastitu i za druge igre jer se radi o istoj verziji Denuvo Tampera, a FIFA 15 je prva igra koja je dosla s tom zastitom) onda bi ti trebalo biti jasno koliko je sati. Bilo kako bilo, dokaza imas na pretek, ne treba ti crack za to.

 

 

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.12.2014 20:40 (lovac82).
16 godina
offline
Denuvo DRM System je probijen:

Ja nisam nigdje napisao da je skidrow dobar, loš ili najbolji, samo kažem da bi bio fail da izda to prije njih.

 

I da, pratim dosta tu scenu i zato kažem da ovo nije 100% dok ne izađe van.

 

Da su to oni probili kako treba, ja režem ruku da bi prva verzija već bila vani, pa makar samo mogao pokrenut igru, jer znam kako dišu i koliko im znači biti prvi.

 

A druga je stvar kao što kažeš što unda npr uleti skidrow i relo. pa ih mako opere u nfo komentarima kako im je trud traljav.

 

Na tragu jesu, ali garantiram da još 100% probijeno nije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Denuvo DRM System je probijen:
zhUPer_C18 kaže...

Dragon age: I. i lords of the falen{#}

 

Jel istina da je Denuvo DRM šteti SSD-u?

Ne uništava, ta prica je bila aktualna jedan dan, dosta ljudi je nakon toga mjerilo pisanja na disk, i brzo je demantirana.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.12.2014 20:46 (Raoul).
15 godina
offline
Re: Denuvo DRM System je probijen:
amd freak kaže...

Ja nisam nigdje napisao da je skidrow dobar, loš ili najbolji, samo kažem da bi bio fail da izda to prije njih.

 

I da, pratim dosta tu scenu i zato kažem da ovo nije 100% dok ne izađe van.

 

Da su to oni probili kako treba, ja režem ruku da bi prva verzija već bila vani, pa makar samo mogao pokrenut igru, jer znam kako dišu i koliko im znači biti prvi.

 

A druga je stvar kao što kažeš što unda npr uleti skidrow i relo. pa ih mako opere u nfo komentarima kako im je trud traljav.

 

Na tragu jesu, ali garantiram da još 100% probijeno nije.

Pa ako racunas da se neki clanovi npr. 3DM-a,  Skidrowa (koga vec) ne poznaju IRL, onda dobro, logicno je da u tom slucaju nikada nije nista 100% sigurno jer bez obzira sto ti je netko nekoliko puta pomogao (netko od clanova), uvijek ti moze zabiti noz u leda... zar ne? Ali ako izuzmemo to i ako uzmemo u obzir da ne lazu kada obecavaju crack i sl. onda prakticki mozemo reci da ce crack 100% doci

 

Igru su pokrenuli (a sami su rekli da su PROBILI zastitu) ali problem je u tom Denuvo DRM-u (sto tocno, ne zna se bas jer nije dostupno puno informacija... barem ne public) ali evo jedan citat: "We need to collect enough different models of CPU information in the next few days and maybe our first crack of DAI will release later this week.
But I'm not very sure" ali cini se kao nesto slicno sto je koristio XCOM:

 

Predolozili su mu/im neki:

 

"try to contact sam2k8 he gave quite big CPUid collection thx to his work woith CPUid CEG-protected games without universal crack for latest versions(XCOM EW, Grid Autosport )"

"I think don't need, if kevinyang@3DM want CPU info, i suggest contact the sam2k8, sam2k8have huge database about CPU (by AMD/Intel), sam2k8 helped many community members about CEG protection, that includes me too, with two cracked .EXE of XCOM & GRID for my CPU AMD Phenom and Intel i7-4790K"

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.12.2014 20:54 (lovac82).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Denuvo DRM System je probijen:
zhUPer_C18 kaže...

Dragon age: I. i lords of the falen{#}

 

Jel istina da je Denuvo DRM šteti SSD-u?

Ne šteti.

https://www.youtube.com/watch?v=R7ZHLppS5_w
15 godina
offline
Denuvo DRM System je probijen:

Eto, poceli su vec prikupljati informacije o CPU-ima pa ako zelite pomoci, potrebno je skinuti file " GetMachineInfo.v2.0.rar", pokrenuti i ofc poslati im podatke (cim pokrenete, samo se uploada na njihov FTP server). Ako ste sumnjicavi, mozete file pokrenuti preko http://www.sandboxie.com/

 

Na taj nacin ste sigurni bez obzira na to koji .exe file pokrenuli.

 

http://bbs.3dmgame.com/thread-4539877-1-1.html

 

Za prijevod na ENG, najbolje bi bilo da pratite ovaj forum (od 10. stranice):

 

http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=10&t=65838&start=135

 

 

Drugim rijecima, ne zna se na koji nacin su probili/zaobisli Denuvo zastitu ali moguce je da je neki oblik loadera, denuvo emulatora ili nesto sl. Ugl, sto vise podataka skupe o CPU-ima opcenito, to ce crack prije doci i ofc podrzavati ce vise CPU-a odnosno vise razlicitih sistema. Nemojte se cuditi ukoliko vam npr. crack nece raditi na tamo nekom i7 ili FX8XXX procesoru ako im niste poslali povratne informacije o CPU-u. Ove igre (igre s Denuvo zastitom) nisu prve koje zahtjevaju informacije o CPU-ima, to je vec radeno prije kao npr, kada je korisnik pod imenom sam2k priklpljao CPUID logove za igru Grid Autosport(Steam CEG zastita), da to nije radio cracka nebi bilo.

 

Ugl, dokazli su vec berzbroj puta (3DM) da su ozbiljni i da nisu fake tako da ja osobno 3DM-u vjerujem.... ima tu i jos nekih kao sto su ALI123 kojima takoder mozete vjerovati etc.

 

EDIT: ovo ce biti beta verzija cracka kada izdade i vjerojatno ce prvi crack podrzavati iskljucivo Win7 64bit

 

EDIT 2: Bez obzira na to koji CPU imali (cak i ako je oko ili ispod minimum requirementsa, biti ce im od pomoci), povratne informacije koje dobiju ce vjerojatno iskoristiti za sve tri igre (DA:I, FIFA 15 i Lords of the Fallen). Fali im AMD CPU-a posto vise manje svi Kinezi imaju Intel CPU-e sto se jasno vidi na 3DM forumu

 

EDIT 3: Lik pod nickom: "machine4578" potvrduje da crack radi:

 

"ITS SAFE!
if you dont run the GetMachineInfo2.0.exe to send 3DM you cpu info, dont expect a crack to work for you..
because i can confirm the crack WILL work."

 

Nedugo nakon njega, "kevinyang225" (kevin yang vam je inace clan 3DM-a) na CIS.RIN.RU forumu, pise sljedece:

 

"I have sent the test crack to @machine4578 and he confirmed it is working fine.

So if you trust us,you can also run and sent your cpu info to us like he did..."

 

EDIT 4:

 

http://www.dsogaming.com/news/denuvo-ssd-rumor-is-false-no-system-is-infallible-striving-to-be-a-step-ahead-of-pirates/

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.12.2014 17:07 (lovac82).
Moj PC  
0 1 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice