Dolazi Sony Ericsson Xperia Duo?

poruka: 14
|
čitano: 4.106
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Dolazi Sony Ericsson Xperia Duo

Sony Ericcson bi u rujnu trebao na tržište poslati svoj novi smartphone Xperia Duo. Što se tiče hardwera te samih karakteristika ovaj smartphone je u pogonu sa dual core procesorom, čipsetu NovaThor A9500 ili U8500 s 1,4 GHz, no moguće je da će se raditi i o Qualcommu MSM8260 Snapdragon. Uz to još se može pronaći i 1,5 gb memorije i baterija od 2500 maH. Tu je i zaslon od 4,5 inča s rezolucijom 540*960(QHD) uz Bravia Engine koja je prisutna u novim Xperia smartphonima. Kamera je 12 MP s Cmos senzorom. Detaljnije specifikacije na gsmarena.

 

Link

slika1 slika1
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2011 14:55 (fighterZu).
Moj PC  
5 0 hvala 3
16 godina
offline
Dolazi Sony Ericsson Xperia Duo?

kako su krenili, za 5 godina ce mobiteli dolazit sa ekranom od 17 cola {#}

Moj PC  
12 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dolazi Sony Ericsson Xperia Duo?

Neće dugo moj Galaxy S II biti manga među SP-ovima, ali će dugo ići u korak s njima.

** Live 4 Music **
15 godina
neaktivan
offline
Dolazi Sony Ericsson Xperia Duo?
Dugo im je trebalo, al dobro bolje ikad nego nikad. No za oči bode snaga baterije od čak 2500maH što je svakako pozitivno.
I'll be back
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dolazi Sony Ericsson Xperia Duo?
Hacker002 kaže...

kako su krenili, za 5 godina ce mobiteli dolazit sa ekranom od 17 cola {#}

Tocno to -.-

Zamisli se, tramvaj, krcat ljudima .. ti trebas nekog nazvat .. i izvadis mobitel sa ekranom dijagonale 12cm o.O

Neznam za vas, al ja od srama to nebih ucinio {#} 

3,5 '' - 4'' ekran uvrh glave :) Usto mobitel najljepse izgleda ( primjer iPhone 4 ) , mozete to usporedit s cipelama .. isti model cipela broja 42,43 izgleda mnooogo ljepse od cipele broja 46,47 {#}

16 godina
offline
Re: Dolazi Sony Ericsson Xperia Duo?

s druge strane.. cipele se nose na nogama.. pa onda pogledaš frajera od 2 metra i nogom broj 42.. nije baš fora, jel? :P

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
Re: Dolazi Sony Ericsson Xperia Duo?

Ili još gore osoba metar i žilet ima nogu 45... Odvratno, zar ne?  {#}

Stvar koja me opisuje: http://www.youtube.com/watch?v=EExdBDd0rcA
13 godina
neaktivan
offline
Dolazi Sony Ericsson Xperia Duo?

zvuči sjajno, no nebi ga kupio ni da ima 20 jezgri.... nikad više sony ericsson.. samo zbog toga kolko su upropastili x10 sa svojim marketingom, a mobitel odličan......

 
1 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dolazi Sony Ericsson Xperia Duo?
the_secret_me kaže...

zvuči sjajno, no nebi ga kupio ni da ima 20 jezgri.... nikad više sony ericsson.. samo zbog toga kolko su upropastili x10 sa svojim marketingom, a mobitel odličan......

LOL. {#}

I'll be back
14 godina
neaktivan
offline
Dolazi Sony Ericsson Xperia Duo?

zanimljivo kako se povijest.....ne ponavlja već ide unazad. Sjetite se prvih mobitela, one cigletine od pola metra što su radile samo u centru grada i uvrh glave kojih kilometara van ? Sad po dimenzijama idemo nazad. Samo što nisu debeli ko cigle, točnije mobiteli budućnosti su anoreksični ali dijagonala uskoro ko TV. Mislim kad vidim iPad i to....ali sam sek...ja već zaboravio, jel se s iPada može zvati ili je to isključivo "tablet" ? Ili onaj Samsung galaxy ? Toliko me to zanima da više ni ne pratim...

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dolazi Sony Ericsson Xperia Duo
fighterZu kaže...

Što se tiče hardwera te samih karakteristika ovaj smartphone je u pogonu sa dual core procesorom, čipsetu NovaThor A9500 ili U8500 s 1,4 GHz,

A moj komp ima dual core proc.. :D 

 

@telefon Moja iskustva sa Sony Ericsson-om su super imao sam K800 i K850 i mislim da sam imao i jos neki al nvm , svi su bili bolji nego sto sam se nadao. A trenutno sam na LG-ju :P

14 godina
offline
Dolazi Sony Ericsson Xperia Duo?

prije su nas j.. sa maleckim ekranima sad nas j.. sa sve večim i večim lol

blago nama :p

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.7.2011 8:31 (Oldy).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Dolazi Sony Ericsson Xperia Duo?

Kako su krenuli sa dizanjem dijagonale ekrana, dogodine nece biti druge nego kupovati neku laptop torbu za nositi telefon okolo.

He who dares, wins
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dolazi Sony Ericsson Xperia Duo?
4,3" je max maxeva i iznad toga nebi iso da mi plate. Po meni je nekak 4" taman.
I'll be back
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice