Doma TV i RTL 2 uskoro

poruka: 437
|
čitano: 159.722
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Nadam se da ste čuli da su Nova tv i RTL dobili dozvolu za emitiranje dodatnih tv programa. Tako će Nova TV napraviti novi program po imenu Doma TV, dok bi RTL trebao donjeti program RTL2.

Za oba programa nije još rečeno kada točno počinju sa emitiranjem, ali bi morali početi do 2. Siječnja 2011.

Nešto više o njim pročitajte na LINKU

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2010 11:19 (Jack Sparrow).
Moj PC  
17 0 hvala 18
15 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro

A joj.... pa tko će to sve gledati. Žena mi ionako ništa ne radi. Sad još kad uvale ove serije i filmove.... Jao jadan ti sam ja :(

14 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Kvaliteta zajamčena...

Ajd bar će biti više programa (ako ikome trebaju).

Kadir beneath Mo Moteh
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
nego jel istina da je kapitalnet izgubio koncesiju?
Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
mind_challenge kaže...
nego jel istina da je kapitalnet izgubio koncesiju?

Googlaj malo o tome i vidjet ćeš da je izgleda istina.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2010 11:31 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

RTL 2 će reprizirat RTL PLUS, dok će RTL Plus reprizirirat i dalje osnovni sadržaj na RTL {#}

 

Nije im dosta Šeherezade na rtlu pa će je malo širit :D

 

 

{#}

http://gtabalkan.com
Moj PC  
31 1 hvala 0
16 godina
online
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
Jack Sparrow kaže...
mind_challenge kaže...
nego jel istina da je kapitalnet izgubio koncesiju?

Googlaj malo o tome i vidjet ćeš da je izgleda istina.

Nadam se da će im dati koncesiju na novom MUXu, uz 2 sportska programa.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
mind_challenge kaže...
nego jel istina da je kapitalnet izgubio koncesiju?

Kapital Network nikad nije niti imao koncesiju... Dobili su pravo na eksperimentalno emitiranje u trajanju do kraja ove godine... Kraj godine je tu i bye bye Kapital... Drugačije bi naravno bilo da su dobili pravu 15 godišnju koncesiju...

 

A evo dio onoga što nam donose novi programi: http://www.net.hr/film-glazba/page/2010/12/02/0581006.html

Potpis ;)
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2010 11:59 (Danijel).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
Uj, jedva cekam! Onur 24sata na dan! Covjece!

Pa to je ogroman napredak!
















Nadam se da ce na ta dva prebacit sapunice, a na ovima vrtit normalne serije. A moze i obratno...
[=XII=] {_.:BRUNO:._}
14 godina
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Fuj.

 

Od sada samo kombinacija: Torrent => PC => WLAN => WD TV Live HD player => HD TV. {#}

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
23 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
joze kaže...

RTL 2 će reprizirat RTL PLUS, dok će RTL Plus reprizirirat i dalje osnovni sadržaj na RTL {#}

 

Nije im dosta Šeherezade na rtlu pa će je malo širit :D

 

 

{#}

Od kud ti info da će nešto reprizirati? Jesi siguran da si pročitao onaj link koji sam dao?

Danijel kaže...

Kapital Network nikad nije niti imao koncesiju... Dobili su pravo na eksperimentalno emitiranje u trajanju do kraja ove godine... Kraj godine je tu i bye bye Kapital... Drugačije bi naravno bilo da su dobili pravu 15 godišnju koncesiju...

 

A evo dio onoga što nam donose novi programi: http://www.net.hr/film-glazba/page/2010/12/02/0581006.html

Jesi ti sigurno pročitao prvu poruku i kliknuo na link?

Šef kaže...
Uj, jedva cekam! Onur 24sata na dan! Covjece!

Pa to je ogroman napredak!

Nadam se da ce na ta dva prebacit sapunice, a na ovima vrtit normalne serije. A moze i obratno...

 

DamageHigh kaže...

Fuj.

 

Od sada samo kombinacija: Torrent => PC => WLAN => WD TV Live HD player => HD TV. {#}

Omg nemogu vjerovati kako izmišljate i ne čitate neke stvari koje sam dao u prvom linku.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
Danijel kaže...
mind_challenge kaže...
nego jel istina da je kapitalnet izgubio koncesiju?

Kapital Network nikad nije niti imao koncesiju... Dobili su pravo na eksperimentalno emitiranje u trajanju do kraja ove godine... Kraj godine je tu i bye bye Kapital... Drugačije bi naravno bilo da su dobili pravu 15 godišnju koncesiju...

 

A evo dio onoga što nam donose novi programi: http://www.net.hr/film-glazba/page/2010/12/02/0581006.html

Ne kužim čemu link kad ga je već autor teme postavio, i to baš taj isti...u biti kužim kad čitam komentare, ali izgleda da nitko ga nije otvorio.

Jack Sparrow kaže...

Omg nemogu vjerovati kako izmišljate i ne čitate neke stvari koje sam dao u prvom linku.

Hehe, ovo je prestrašno, ne mogu vjerovat, i još kolega gore postavi oisti link, ali ni na njega izgleda nitko nije kliknuo...samo postaju...nije uopće bitno jel ima neke veze s mozgom ili ne...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
Svašta najavljuju ali nekako im ne vjerujem, jer Nova TV je prije 5-6 mjeseci najavljivala hrpu novih fora serija (Visitors i još neke) ali nijedna se nije stvarno pojavila...

A Human Target su prikazali prvu epizodu na nekom programu, a sad tko zna gdje je ta serija nestala...

IPTV + ADSL/Torrenti, manje od 200-tinjak kuna mjesečno, a imate sve. Preporučam.
15 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
Šef kaže...
Uj, jedva cekam! Onur 24sata na dan! Covjece!

Pa to je ogroman napredak!
















Nadam se da ce na ta dva prebacit sapunice, a na ovima vrtit normalne serije. A moze i obratno...

hahahaha,zar nije dosta sto gledamo na ova 4 programa serije cijelo jutro i cijelo popodne neuzimajuci u obzir sto prikazuju ono retardirane crtice ujtro,svaki put kad se vratim doma iz skole upalim televizor i na sva 4 kanala serije strašno..ja sam za da vrte filmove neke ili muziku koja naravno dolazi u obzir,jel svima je pun kufer hebenih serija

15 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
razer1911 kaže...

hahahaha,zar nije dosta sto gledamo na ova 4 programa serije cijelo jutro i cijelo popodne neuzimajuci u obzir sto prikazuju ono retardirane crtice ujtro,svaki put kad se vratim doma iz skole upalim televizor i na sva 4 kanala serije strašno..ja sam za da vrte filmove neke ili muziku koja naravno dolazi u obzir,jel svima je pun kufer hebenih serija

Izgleda da si i ti preskakao postove iz teme.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
ma samo da na njima ne emitiraju sapunice i super, sto imamo vise programa, veca konkurentnost i moraju ponuditi vise sadrzaja :)
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
14 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
Koja konkurentnost kad je to sve jedna te ista kuća..
www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Pa sad ako je nešto od nabrojanih serija koje će prikazivati nije teko ni loše, bar za one koji nisu skloni (ili nemaju mogućnosti) praćenju serija preko P2P mreža.Dakle Dexter OK, ali naravno tu je pet godina kašnjenja, za tjedan dana završava peta sezona, nadam se da nije zadnja...

 

Tudore , i Opasne igre (Damages) nisam pratio ali tu je slična situacija 3- 4 sezone završene s emitiranjem, čak su i kompletno prevedene na neki od nama "razumljivijih" jezika , dakle sve mi se čini da bi ovaj podatak mogao jedino podstreknuti me da skinem pokoju sezonu i odgledam bez čekanja termina emitiranja na našim super duper televizijskim kućama.

 

Ove humorističke su kao malo "mlađe" serije , tek po dvije tri sezone....

A već je i vrijeme da pogledamo Dadilju,ne... dugo je nije bilo{#}

No živi bili pa vidjeli, mada sam malo skeptičan, ako ništa drugo prsti će malo više vježbat po daljinskom...{#}

 

 

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Samo da još HRT otvori još jedan program na kojem će biti samo sport. Sjećam se da se nešto o tome prije bilo pričalo ali mislim da nova i rtl nisu dopustili da HRT pokrene taj program.

xf zoja26
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
mind_challenge kaže...
nego jel istina da je kapitalnet izgubio koncesiju?

Slabo se prati Bug Online (ovo je još iz rujna):

http://www.bug.hr/vijesti/koncesije-specijalizirane-tv-kanale/103790.aspx

zOjA26 kaže...

Samo da još HRT otvori još jedan program na kojem će biti samo sport. Sjećam se da se nešto o tome prije bilo pričalo ali mislim da nova i rtl nisu dopustili da HRT pokrene taj program.

Nemaju veze Nova i RTL s tim (u smislu da oni odlučuju)... HRT trenutno nema novca za dodatni program, ali nije se trajno odustalo od toga...

...
13 godina
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Pročitao sam linkove. Možda će održavat ovo s linka prvu godinu. Ali onda ce poceti reprize, reprizinih repriza. {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Šeherezada,Ezel,Gumuš,Anđeo i Vrag,Tajna Čokolade,Zauvijek zaljubljeni...

Jedva čekam !!! {#}

 

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Moj PC  
15 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
Miro kaže...
zOjA26 kaže...

Samo da još HRT otvori još jedan program na kojem će biti samo sport. Sjećam se da se nešto o tome prije bilo pričalo ali mislim da nova i rtl nisu dopustili da HRT pokrene taj program.

Nemaju veze Nova i RTL s tim (u smislu da oni odlučuju)... HRT trenutno nema novca za dodatni program, ali nije se trajno odustalo od toga...

Pokrenut će oni i samo sportski program evo samo da im vlada odobri podizanje pretplate na korištenje tv prijamnika na nekih barem 120 kn mjesečno

14 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
marko227 kaže...

A joj.... pa tko će to sve gledati. Žena mi ionako ništa ne radi. Sad još kad uvale ove serije i filmove.... Jao jadan ti sam ja :(

hahaha car^^....| a bilo bi ljepo imat vise programa u hr a da su domaci;D

Athlon X2 5000+ 2,6GHz ; GA-56S-S3 ; 4GB ddr2 kingmax ; GT220-512MB ; 500GB seagate ;500W ; ATX-L8026-C4 ; Pioneer DVR-215D; Samsung SM 943N ; Windows 7 Extreme Edition
14 godina
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro

ja i više ne gledam tv program,ako me što zanima imam wd tv live ili kino

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.12.2010 15:09 (blackalbum).
15 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

jos vise serija, yupi!

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

Ovaj komentar mi se sviđa:

 

"2011 Dvostruka doza zaglupljivanja i trovanja nacije od dvije najusranije televizije otkada je TV prijemnik ušao u masovnu prodaju.  
Nove TV i RTL-a  
 
Program im je sastavljen od ex-kurveštija, pedera, nadrogiranih klošara i đanki šljama, kurvica koje vode neke žute tabloide do kojeg su došli vodoravnim položajem, debilnim realtijima, bijednim filmovima B produkcije, serijama i sapunjarama, a dokumentarni i obrazovni program je naravno nepostojeći.  
 
Blago nama..."

 

Svaka čast liku, dobro je rekao. {#}

 

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
Moj PC  
25 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Doma TV i RTL 2 uskoro

I to će pustit a KN ukidaju...ma zašto? Ja kad god uplim telku, a nije baš često, i vrtim malo po programima i naletim na nešto interesantno to najčešće bude na programu br 9...a to mi je KN, ma u bilo koje doba dana ili noći kod njih ima nešto interesantno za pogledat. Ne sad bukvalno, ali u odnosu na ostale kanale ovaj je nedostižan. I naravno...što će tko će-ajmo im ne produžit dozvolu, tj ne dat pravu koncesiju.

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
miki1981 kaže...

I to će pustit a KN ukidaju...ma zašto? Ja kad god uplim telku, a nije baš često, i vrtim malo po programima i naletim na nešto interesantno to najčešće bude na programu br 9...a to mi je KN, ma u bilo koje doba dana ili noći kod njih ima nešto interesantno za pogledat. Ne sad bukvalno, ali u odnosu na ostale kanale ovaj je nedostižan. I naravno...što će tko će-ajmo im ne produžit dozvolu, tj ne dat pravu koncesiju.

 Frend mi radi kao snimatelj. Bio je na NET-u, Z1, KN-u i sad mu je NOVA ponudila posao. Najbolje mu je bilo na KN-u.

 

KN su namjerno išli sj*bat jer im je stalno trn u pet zbog zarade.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
14 godina
neaktivan
offline
RE: Doma TV i RTL 2 uskoro
vexx5555 kaže...
miki1981 kaže...

I to će pustit a KN ukidaju...ma zašto? Ja kad god uplim telku, a nije baš često, i vrtim malo po programima i naletim na nešto interesantno to najčešće bude na programu br 9...a to mi je KN, ma u bilo koje doba dana ili noći kod njih ima nešto interesantno za pogledat. Ne sad bukvalno, ali u odnosu na ostale kanale ovaj je nedostižan. I naravno...što će tko će-ajmo im ne produžit dozvolu, tj ne dat pravu koncesiju.

 Frend mi radi kao snimatelj. Bio je na NET-u, Z1, KN-u i sad mu je NOVA ponudila posao. Najbolje mu je bilo na KN-u.

 

KN su namjerno išli sj*bat jer im je stalno trn u pet zbog zarade.

A i dosta su otvoreni, ono u smislu vijesti i reportaža, kažu kako je i šta je, a to naravno kod nas nikome ne odgovara jer svi su nešto zgriješili...

Ma sve je to politika, siguran sam u to. Poanta je da mi je jako žao, tj bit će mi jako žao kad je u novoj godini ne bude vše bilo...KN televizije naravno

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice