Edward Snowden - IT-ovac zviždač

poruka: 33
|
čitano: 8.112
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Edward Snowden - IT-ovac zviždač

Čovjek koji je Washington Postu i Guardianu proslijedio tajne dokumente o američkom programu PRISM otkrio je svoj identitet. Radi se o Edwardu Snowdenu, 29-godišnjem NSA-inom stručnjaku za sigurnost mreža. Podržava EFF i  TOR.

U biti, možeš dići firewalle kakve hoćeš, vojarne, rampe, kanale napunjene aligatorima, ali ako radiš loše stvari nekome će kad-tad proraditi savjest 

 

http://www.guardian.co.uk/world/2013/jun/09/edward-snowden-nsa-whistleblower-surveillance

Može li ljudima u tamnim odjelima u Bruxellesu biti stalo do Hrvatske?
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2013 1:26 (hrvooje).
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Edward Snowden - IT-ovac zviždač
hrvooje kaže...

Čovjek koji je Washington Postu i Guardianu proslijedio tajne dokumente o američkom programu PRISM otkrio je svoj identitet. Radi se o Edwardu Snowdenu, 29-godišnjem NSA-inom stručnjaku za sigurnost mreža. Podržava EFF i  TOR.

U biti, možeš dići firewalle kakve hoćeš, vojarne, rampe, kanale napunjene aligatorima, ali ako radiš loše stvari nekome će kad-tad proraditi savjest 

 

http://www.guardian.co.uk/world/2013/jun/09/edward-snowden-nsa-whistleblower-surveillance

Bit če vrlo zanimljivo u narednim danima to sigurno s obzirom za kakve je muljatore radil.Da se špijunira i zaviruje na sve strane to znamo, no baš me zanima o čemu se točno radi i šta to zapravo misle objavit.Vezano za njegov odlazak ili bijeg u Kinu, dobro je napravil i može bit siguran Kinezi ga nikad neče isporučit Amerima u slučaju da bude optužen za neku izdaju kaj drugo.Smijeh{#}

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2013 2:00 (rambox).
16 godina
offline
Edward Snowden - IT-ovac zviždač

Eto gosn Snowden je preko Kine otišel u Rusiju bez ikakvih problema ništa čudno.Normalno da ga Kinezi nisu izručili, to je i bilo za očekivat kaj drugo a razlog su onako diplomatski objasnili ili po seljački ko vas šljivi marš izručenje malo morgen.{#}

 

http://www.vecernji.hr/vijesti/snowden-dosao-moskvu-wikileaks-mu-pomaze-azilom-clanak-573623

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Edward Snowden - IT-ovac zviždač

Za Amere on je izdajica i hulja, te ne bi bilo čudno da pogine nekim nesretnim slučajem, ili pak da ga Black Ops dojde srediti.

{#}

 

World's Strongest, Sharpest Knives
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2013 18:10 (Cold Steel).
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Edward Snowden - IT-ovac zviždač

Ameri su preglupi. Kao i oni koji ih podrzavaju...

 
1 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Edward Snowden - IT-ovac zviždač

lik izgleda ide u ekvador. al zanimljivo na bug-u niti riječi o ovome iako je tema izrazito IT-ovska. o assangeu je bilo tekstova, osobnih osvrta (prilično negativnih prema zviždaču), stotine komentara link

a kad se otkrije da američke tajne službe imaju pristup svim windows bugovima prije ostalih, da se prisluškuje cijeli internet promet, niti riječi. 

Može li ljudima u tamnim odjelima u Bruxellesu biti stalo do Hrvatske?
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Edward Snowden - IT-ovac zviždač
hrvooje kaže...

lik izgleda ide u ekvador. al zanimljivo na bug-u niti riječi o ovome iako je tema izrazito IT-ovska. o assangeu je bilo tekstova, osobnih osvrta (prilično negativnih prema zviždaču), stotine komentara link

a kad se otkrije da američke tajne službe imaju pristup svim windows bugovima prije ostalih, da se prisluškuje cijeli internet promet, niti riječi. 

Da to je vrlo zanimljivo itekak da nije bilo službene vijesti na Bug vezano za taj događaj.Kaj se tiče negativnih osvrta na Snowdena, nema tu ko šta reč negativno na njegov potez osim smotanih Amera koji ga hoče ščepat jer je otkrio njihove prljave poslove ali ništa od toga normalno.Cool

 

Taj slučaj ilegalnog nadzora i špijuniranja,Nevinašce od strane Amera po principu gledamo sve i tražimo ko zna šta je vrlo nezgodan i zaheban.Onda se ide po principu ne talasaj jel, ipak smo u služničkoj i malenoj hrvatskoj koja je naklonjena Amerima a dalje ti je valjda sve jasno jel.{#}

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
16 godina
neaktivan
offline
Re: Edward Snowden - IT-ovac zviždač
rambox kaže...
hrvooje kaže...

lik izgleda ide u ekvador. al zanimljivo na bug-u niti riječi o ovome iako je tema izrazito IT-ovska. o assangeu je bilo tekstova, osobnih osvrta (prilično negativnih prema zviždaču), stotine komentara link

a kad se otkrije da američke tajne službe imaju pristup svim windows bugovima prije ostalih, da se prisluškuje cijeli internet promet, niti riječi. 

Da to je vrlo zanimljivo itekak da nije bilo službene vijesti na Bug vezano za taj događaj.Kaj se tiče negativnih osvrta na Snowdena, nema tu ko šta reč negativno na njegov potez osim smotanih Amera koji ga hoče ščepat jer je otkrio njihove prljave poslove ali ništa od toga normalno.Cool

 

Taj slučaj ilegalnog nadzora i špijuniranja,Nevinašce od strane Amera po principu gledamo sve i tražimo ko zna šta je vrlo nezgodan i zaheban.Onda se ide po principu ne talasaj jel, ipak smo u služničkoj i malenoj hrvatskoj koja je naklonjena Amerima a dalje ti je valjda sve jasno jel.{#}

ma sve je meni jasno. sponzori su tu pa je bolje šutjet. ali zanimljivo što kod assangea nisu šutjeli nego su čak i pljuvali po njemu što kao nije filtrirao sadržaj. evo ovaj snowden je filtrirao sadržaj i objavljuje dokumente koji pogađaju u srž problema. a većina se ponaša kao što je neki dan rekao jedan ruski glasnogovnik o ovoj temi I know nothing!

Može li ljudima u tamnim odjelima u Bruxellesu biti stalo do Hrvatske?
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.6.2013 0:30 (hrvooje).
11 godina
protjeran
offline
Edward Snowden - IT-ovac zviždač

rambox, mislim da SAD i Kina nisu nikakva protuteža.

 

Što masovni mediji žele da misiš?

Da je Kina neki div koji želi preuzeti SAD-u titulu najveće sile na planeti i da im dobro ide. Ali i u Kini i u SAD-u sve konce drži ista bagra. Kina je zapravo USA bitch još od opijumskih ratova.

 

A što se ti Assangea, on je sumnjiv lik, nikakve krucijalne podatke nije iznio, ono što je on objavio je dostupno milijunima ljudi diljem planete. Snowden ista priča, kao da neko namjerno plasira te likove (Država) kako bi samo mali dio priznali, a onaj veći i strašniji zataškali.

If you have a garden and a library, you have everything you need.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Edward Snowden - IT-ovac zviždač

Eto na kraju su Rusi rješili ovu zavrzlamu,Nevinašce barem na godinu dana a poruka koju su poslali ovim potezom je vrlo jasna. Ne bi se ništa čudil da taj azil Rusi produžuju onak po potrebi ili kak im se sprdne normalno jel.{#}{#}

 

http://www.vecernji.hr/vijesti/snowden-napustio-moskovski-aerodrom-rusija-mu-odobrila-azil-clanak-592832

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.8.2013 16:49 (rambox).
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Edward Snowden - IT-ovac zviždač

Baš mi je drago što je odabrao zemlju koja toliko vjeruje u ljudska prava i slobode {#}

Ad astra peronospora
 
3 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Edward Snowden - IT-ovac zviždač

Odakle mu naziv zviždač? Koji bolesnici to izmisle!

www.mmo-balkan.com/forum
12 godina
odjavljen
offline
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Edward Snowden - IT-ovac zviždač

George Orwell se okreće u grobu.

Kakva smo mi država Nikoli Tesli da je živ bi trebala veza da se zaposli u HEP-u.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Edward Snowden - IT-ovac zviždač
Bypass kaže...

Baš mi je drago što je odabrao zemlju koja toliko vjeruje u ljudska prava i slobode {#}

Mislim da je sasvim jasno da nije birao drzavu prema njezinom zalaganju za ljudska prava i slobode nego onu koja je dovoljno snazna politicki/ekonomski/vojno ili kako god vec hoces da se moze suprostaviti americkom pritisku i eventualnim prijetnjama/sankcijama. Vidjelo se kako se ponjela demokratska EU koja brani ljudska prava i slobode zajedno sa samom amerikom.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Edward Snowden - IT-ovac zviždač
DeathBringer12 kaže...

Odakle mu naziv zviždač? Koji bolesnici to izmisle!

Nekako bi to '' zvizdac '' bolje pristajalo ramboxu ....fuckaj ga {#}

It's all about the sound . (Quincy Jones)
10 godina
neaktivan
offline
Re: Edward Snowden - IT-ovac zviždač
unimatrix001 kaže...
DeathBringer12 kaže...

Odakle mu naziv zviždač? Koji bolesnici to izmisle!

Nekako bi to '' zvizdac '' bolje pristajalo ramboxu ....fuckaj ga {#}

On je fućkaš

Roses are red,my screen is blue,and I'm sitting here thinking WTF did I do?
16 godina
offline
Re: Edward Snowden - IT-ovac zviždač
kivic15 kaže...
unimatrix001 kaže...
DeathBringer12 kaže...

Odakle mu naziv zviždač? Koji bolesnici to izmisle!

Nekako bi to '' zvizdac '' bolje pristajalo ramboxu ....fuckaj ga {#}

On je fućkaš

fučkaš {#}

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.8.2013 18:44 (nixass).
11 godina
protjeran
offline
Edward Snowden - IT-ovac zviždač

On je izdajnik i druker. Stići će ga ruka osvetnica.

{#}

World's Strongest, Sharpest Knives
Moj PC  
0 10 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Edward Snowden - IT-ovac zviždač
Cold Steel kaže...

On je izdajnik i druker. Stići će ga ruka osvetnica.

{#}

imas td od mene...

Roses are red,my screen is blue,and I'm sitting here thinking WTF did I do?
11 godina
protjeran
offline
Re: Edward Snowden - IT-ovac zviždač

Ma u redu, Kiviću moj, ovo je demokratski forum, svatko ima pravo na svoje mišljenje. Ja, ostajem pri svome da je ovaj tip izdajnička hulja, a ne junak, širitelj obzora 'ko fol.

{#}

World's Strongest, Sharpest Knives
10 godina
neaktivan
offline
Re: Edward Snowden - IT-ovac zviždač
Cold Steel kaže...

Ma u redu, Kiviću moj, ovo je demokratski forum, svatko ima pravo na svoje mišljenje. Ja, ostajem pri svome da je ovaj tip izdajnička hulja, a ne junak, širitelj obzora 'ko fol.

{#}

izdao je svoju državu,a država mu je nikakva....

Roses are red,my screen is blue,and I'm sitting here thinking WTF did I do?
11 godina
protjeran
offline
Re: Edward Snowden - IT-ovac zviždač

Hehe....sada si ironičan, pa živio je u najboljoj državi na svijetu.

{#}

World's Strongest, Sharpest Knives
10 godina
neaktivan
offline
Re: Edward Snowden - IT-ovac zviždač
Cold Steel kaže...

Hehe....sada si ironičan, pa živio je u najboljoj državi na svijetu.

{#}

država je dobra njenim stanovnicima....

Roses are red,my screen is blue,and I'm sitting here thinking WTF did I do?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Edward Snowden - IT-ovac zviždač
kivic15 kaže...
Cold Steel kaže...

Hehe....sada si ironičan, pa živio je u najboljoj državi na svijetu.

{#}

država je dobra njenim stanovnicima....

Nije ona dobra nikome, a pogotovo njenim stanovnicima. Vidis kako je Snowdenu dobra. A sam Obama je ohrabrivao ovakve poteze poput njegovog, a sad ga proganjaju...

 

Za ovoga gore, ima jedna korisna stvar koju bi mogao uraditi sa tim Cold Steel...

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2013 19:53 (Bilal).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Edward Snowden - IT-ovac zviždač
Bilal kaže...
kivic15 kaže...
Cold Steel kaže...

Hehe....sada si ironičan, pa živio je u najboljoj državi na svijetu.

{#}

država je dobra njenim stanovnicima....

Nije ona dobra nikome, a pogotovo njenim stanovnicima. Vidis kako je Snowdenu dobra. A sam Obama je ohrabrivao ovakve poteze poput njegovog, a sad ga proganjaju...

 

Za ovoga gore, ima jedna korisna stvar koju bi mogao uraditi sa tim Cold Steel...

bolji je fallkniven sto se mene tice xD

Roses are red,my screen is blue,and I'm sitting here thinking WTF did I do?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Edward Snowden - IT-ovac zviždač
kivic15 kaže...
Bilal kaže...
kivic15 kaže...
Cold Steel kaže...

Hehe....sada si ironičan, pa živio je u najboljoj državi na svijetu.

{#}

država je dobra njenim stanovnicima....

Nije ona dobra nikome, a pogotovo njenim stanovnicima. Vidis kako je Snowdenu dobra. A sam Obama je ohrabrivao ovakve poteze poput njegovog, a sad ga proganjaju...

 

Za ovoga gore, ima jedna korisna stvar koju bi mogao uraditi sa tim Cold Steel...

bolji je fallkniven sto se mene tice xD

Ma ne, sto tuplji to bolji {#}

10 godina
neaktivan
offline
Edward Snowden - IT-ovac zviždač

Nemoj me krivo shvatit,zayebavam se...amerika je dobra svojim stanovnicima koji su upravo zbog drzave onoliko razmazeni i imaju sve...ali ujedno,amerikanci stvaraju nerede ondje gdje ne bi trebali,a to je sve ono izvan amerike...

Roses are red,my screen is blue,and I'm sitting here thinking WTF did I do?
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Edward Snowden - IT-ovac zviždač

Kod nas ne, nama pomažu, kako za vrijeme rata, tako i sada. SAD i RH, napokon na istim stranama, mi smo saveznici.

{#}

World's Strongest, Sharpest Knives
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2013 20:05 (Cold Steel).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Edward Snowden - IT-ovac zviždač
kivic15 kaže...
Cold Steel kaže...

Ma u redu, Kiviću moj, ovo je demokratski forum, svatko ima pravo na svoje mišljenje. Ja, ostajem pri svome da je ovaj tip izdajnička hulja, a ne junak, širitelj obzora 'ko fol.

{#}

izdao je svoju državu,a država mu je nikakva....

nije izdao svoju drzavu nego je ukazao upravo na krsenje zakona te iste drzave od strane onih koji bi te zakone prvi trebali postivati.

 

Snowden je heroj.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice