EU komisija prijeti: imamo preskup internet

poruka: 12
|
čitano: 1.559
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
EU komisija prijeti: imamo preskup internet
http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: EU komisija prijeti: imamo preskup internet

To je relativan pojam... Što oni podrazumijevaju pod "brzi internet"? Spominje se samo gigabitna brzina za javne ustanove ali ne i za privatne korisnike...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
neaktivan
offline
EU komisija prijeti: imamo preskup internet

Cuj ovo, opomenuli Hrvatsku. Pa T-Sljam je ionako njemacki, nek si njih opomenu. Da je slucajno Hrvatska nekako zakonski natjerala T-Sljam da spusti cijene sad bi ju taj T-Sljam povlacio po kojekakvim sudovima kao sto je slucaj s bankama. Bah...

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
 
3 0 hvala 0
16 godina
online
EU komisija prijeti: imamo preskup internet

Ha istina. Ali kako smo mi mlakonje pred EU, ja navijam da prijete i zahtijevaju. Eto uspjelo sa roamingom, dakle samo neka ide.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: EU komisija prijeti: imamo preskup internet

Ufff... čim čujem riječ EU komisija, sjetim se koliko svaki član iste ima pravovaljanih presuda za koruptivne radnje i odmah znam da nas opet na neki način žele opljačkati.

 

I naravno, ne vjerujem ja plaćenim novinarima i ne čitam po portalima što piše o tome kako nam EK prijeti kaznama, i potražim izvorni dokumnet, da vidim u čemu je kvaka, na koji način nas ovaj put žele opelješiti.

 

I pročitam sve, mučnem glavom i ...hebigaa !!!!

 

Hoče oni da se poboljša IT infrastruktura u HR jer kao bez toga telekomi ne mogu smanjiti cijene , da to su rekli!!!!!! ali na račun HR građana a ne na račun telekoma koji izvlače milijarde iz Hrvatske, kako bi eto nama bila usluga 30% jeftinija.

 

pa koji klinac telekomi ne ulože manji dio svojih ekstraprofita i moderniziraju mrežu.

 

A i kakve veze ima modernizacija mreže s cijenama interneta ?

nitko telekomu ne brani smanjiti cijenu i smanjiti si profit, niti nam dići brzine interneta, mreža još nije zagušena...

 

 

Ispada da smo mi krivi za cijene interneta u HR jer ne želimo svojim novcem modernizirati internt infrastrukturu, jer smo valjda dužni njemačkom telekomu sufinancirati isto.

Pa če nas još i globiti...

 

Koga ćemo sutra financirati, Koka kolu, Nestle, Spar, kaufland, Sony, Majkrosoft !??!

 

A EK će to zamaskirati kao...da dobijemo jeftinije windowse, da višene koštaju 100 Eur nego 80, da ne koštaju 150 EUR nego 100, da ne koštaju itditditd..obisi o verziji...

I ako mi ne sufinanciramo kazniti će nas.

 

em ti samostalnu i neovisnu hrvacku

 

prestrašno....

8 godina
protjeran
offline
Re: EU komisija prijeti: imamo preskup internet

Da ne spominjem $=€ sranje

10 godina
offline
EU komisija prijeti: imamo preskup internet

Komisija može pozivati do sudnjeg dana, cijene se neće promijeniti do dolaska ozbiljne konkurencije, što će biti točno nikada jer je tržište premalo za ulaganje.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: EU komisija prijeti: imamo preskup internet
Kolega je rekao sa se spominje gigabitni internet za javne ustanove, a ne za privatne. Pa se ja sad pitam. Koji ce njima qurac gigabitni internet kad ih 90% ne zna ni mail poslat kak spada, jedva da znaju upalit racunalo, a word im je znanstvena fantastika..

Gledam ove jadne gospodje na blagajnama hz'a, dobile touchscreenove i novi sistem pa napikava po tome ko da govno dira, uzas. A red ko da nes djabe dijeli. Vec sam dva puta zakasnio na vlak jer nisu nisu u stanju natipkat obicnu kartu. Al neka, dajmo im gigabitni internet pa ce valjda brze tipkat...pfff. Rade nek obrazuju ljude prvo..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
EU komisija prijeti: imamo preskup internet

S obzirom koliko ima preeviše zaposlenim po državnim firmama i javnim ustanovama, njima treba 10 Gbita

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: EU komisija prijeti: imamo preskup internet
Sale_ds kaže...
Kolega je rekao sa se spominje gigabitni internet za javne ustanove, a ne za privatne. Pa se ja sad pitam. Koji ce njima qurac gigabitni internet kad ih 90% ne zna ni mail poslat kak spada, jedva da znaju upalit racunalo, a word im je znanstvena fantastika..

Gledam ove jadne gospodje na blagajnama hz'a, dobile touchscreenove i novi sistem pa napikava po tome ko da govno dira, uzas. A red ko da nes djabe dijeli. Vec sam dva puta zakasnio na vlak jer nisu nisu u stanju natipkat obicnu kartu. Al neka, dajmo im gigabitni internet pa ce valjda brze tipkat...pfff. Rade nek obrazuju ljude prvo..

A ti si jako pametan.

Ne znaš da možeš kupiti online i željezničku i autobusnu kartu a ti genije čekaš u redu.

 

 http://www.hzpp.hr/prodaja-putem-interneta?p=271

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: EU komisija prijeti: imamo preskup internet
A ti si jako pametan da znas kolko cesto ja putujem vlakom i dal imam mogucnost placanja internetom!?

Putujem par puta godisnje i nisam uopce znao da se moze kupit internetom, a imam i mogucnost. Stvar je u tome da mi to ni sad nakon sto znam ne predstavlja neki faktor. No to uopce nije bitno jer se ne radi o tome. Ako ja hocu kupit kartu na blagajni onda hocu kupit kartu na blagajni, a ljudi na toj blagajni moraju bit sposobni raditi svoj posao, pogotova zato kaj ih ja placam. Sta mislis kolko bi ja izdrzao u privatnom sektoru da nesto ne znam i da kazem sefu da ne znam!?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
7 godina
protjeran
offline
EU komisija prijeti: imamo preskup internet

Vidiš da "nisi znao".

Tako i te žene "ne znaju", uče se, naučit će.

i mene živcitraju mlade blagajnice po konzumima i kauflandima koje šefovi bace u vatru pa se stvori red 164 metra, a što ćeš, moraju negdje naučiti kad su im poslodavci glupasti pa im nisu organizirali jednomjesečni tečaj za rad na blagajnama.

Problem je što javne, državne službe zaposle jednog informatičara na 300 zaposlenih pa dok taj jadnik objasni (jadnik sam ja ) svakoj kokoški osnove, moram ostajati i poslije posla raditi.

Prekovremeno se Ne plaća.

Uz mene zaposle još dva mlada informatičara s faksom koji dođu preko veze, nemaju pojma pa i njih moram učiti, umjesto da oni uče mene.

Ne zaposle nekoga tko zna, nego preko pol. stranke.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2016 12:00 (Tony Marconi).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice