Evidencija radnog vremena po novom Pravilniku

poruka: 16
|
čitano: 44.488
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Evidencija radnog vremena po novom Pravilniku

Pozdrav, evo malo kasnim, al možda nekome pomogne :-)

na stranici www.winpis.com možete BESPLATNO skinuti Evidencije o radnom vremenu radnika u PDF i Excel formatu. Za Excel format se morate registirati (registracija je besplatna).
Direktni link na obrasce je:
http://winpis.com/joomla/index.php?o...mid=70&lang=hr

Između ostalog tamo možete skinuti i ostale obrace prema novom Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja evidencija o radnicima (Narodne novine broj: 66/2010 28.05.2010.) (u PDF i Excel formatu):

Evidencija o osobama koje se kod poslodavca nalaze na stručnom osposobljavanju za rad ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o radnicima koje je poslodavcu ustupila agencija ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o redovitim studentima koji kod poslodavca rade posredstvom ovlaštenih studentskih centara ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o redovitim učenicima koji kod poslodavca rade posredstvom ovlaštenih srednjoškolskih ustanova ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o redovitim učenicima ustanova za strukovno obrazovanje koji kod poslodavca pohađaju praktičnu nastavu i vježbe ver. 1.0 (02.08.2010)

 

Naravno, obrasci su besplatni. Naš mali doprinos ponovnom uzdizanju hrvatskog gospodarstva.

www.winpis.com
 
1 0 hvala 4
14 godina
protjeran
offline
RE: Evidencija radnog vremena po novom Pravilniku

Hvala ti...

 

PS - Meni je to totalno sranye...

 

Firma sa 5 ljudi i radim evidenciju.

Smiješno mi je to, jer u svakoj sekundu znam gdje su mi ljudi.

 

Al eto, od 1.8. ove godine i ja evidentiram, samo radi zakona...

 

Sux balls...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
15 godina
odjavljen
offline
Evidencija radnog vremena po novom Pravilniku

Nema više nedolaženja na praksu. Nice!

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Evidencija radnog vremena po novom Pravilniku
vexx5555 kaže...

Nema više nedolaženja na praksu. Nice!

True...

 

Ali može se pustiti ranije i pisati više...

 

Za dobre praktikante nikad nije greda...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
14 godina
neaktivan
offline
RE: Evidencija radnog vremena po novom Pravilniku
Don Kihoty kaže...

Hvala ti...

 

PS - Meni je to totalno sranye...

 

Firma sa 5 ljudi i radim evidenciju.

Smiješno mi je to, jer u svakoj sekundu znam gdje su mi ljudi.

 

Al eto, od 1.8. ove godine i ja evidentiram, samo radi zakona...

 

Sux balls...

 

Pozz, sorry na kasnom odgovoru (more, godisnji,....).

 

Citiram:

 

.................Pravilnik je objavljen u Narodnim novinama, br. 66 od 28.05.2010., a stupio je na snagu 1. lipnja 2010.................

 

Znači da trebaš imati evidentirano od 01.06.2010. ako ti dođe inspekcija rada.

 

Pošto im kronično fali love, ne bi se začudil da ti, ako ti fale 6 i 7. mjesec, drape neku kaznu. Zato trebalo bi i ažurirati evidenciju od 01.06.2010.

 

Pozdrav, Davor

 

 

 

 

 

www.winpis.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.8.2010 23:20 (Davor Geci).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Evidencija radnog vremena po novom Pravilniku
Davor Geci kaže...

Pozdrav, evo malo kasnim, al možda nekome pomogne :-)

na stranici www.winpis.com možete BESPLATNO skinuti Evidencije o radnom vremenu radnika u PDF i Excel formatu. Za Excel format se morate registirati (registracija je besplatna).
Direktni link na obrasce je:
http://winpis.com/joomla/index.php?o...mid=70&lang=hr

Između ostalog tamo možete skinuti i ostale obrace prema novom Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja evidencija o radnicima (Narodne novine broj: 66/2010 28.05.2010.) (u PDF i Excel formatu):

Evidencija o osobama koje se kod poslodavca nalaze na stručnom osposobljavanju za rad ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o radnicima koje je poslodavcu ustupila agencija ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o redovitim studentima koji kod poslodavca rade posredstvom ovlaštenih studentskih centara ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o redovitim učenicima koji kod poslodavca rade posredstvom ovlaštenih srednjoškolskih ustanova ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o redovitim učenicima ustanova za strukovno obrazovanje koji kod poslodavca pohađaju praktičnu nastavu i vježbe ver. 1.0 (02.08.2010)

 

Naravno, obrasci su besplatni. Naš mali doprinos ponovnom uzdizanju hrvatskog gospodarstva.

Pozdrav

 

Ja u firmi imam cca 150 radnika

Kako da na tu postoječu tabelu recimo u Sheet2 upišem sve radnike, pa da se poveže sa Sheet1 gdje je trenutna tblica ?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.10.2010 8:59 (sony58).
13 godina
neaktivan
offline
Evidencija radnog vremena po novom Pravilniku

Nama je stvar rjesena automatskim sustavom evidencije sa onim cvikalicama.

Direktor je bio odusevljen kada je to uveo. Isto nas ima preko 100 u firmi i sve je automatizirano skupa s izvješćima kakvi trebaju biti prema zakonu. Neki dečki iz Viškova su nam to sredili.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2010 19:03 (tigran).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Evidencija radnog vremena po novom Pravilniku

Nadam se da bi vam ovo moglo pomoći. Program je brz i jednostavan, za male tvrtke besplatan, a i za veće tvrtke je vrlo pristupačan. Moguće je besplatno preuzeti probnu verziju na 30 dana. Isprobajte:

 

Evidencija rada

 

Pozdrav!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Evidencija radnog vremena po novom Pravilniku

 

Sve u svemu zgodna stvarčica.... {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2012 10:28 (Ivica76).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Evidencija radnog vremena po novom Pravilniku

Mač s dvije oštrice. to se može koristiti ali samo za male firme. Pa nije valjda da za 100 ljudi moraš svaki dan ručno ubacivati ulaze i izlaze. Bez uređaja s karticama to je bez veze. Ustvari, koliko para toliko muzike. Znam tvrtku koja je uzela besplatan program s neta koji sam generira ulaze i izlaze kako mu ti daš zadatak (radno vrijeme). Ne, da je dobila samo kaznu od 50.000,00 kn, već i krivičnu prijavu za krivotvorenje službenih dokumenata. Nema ih više. Ljudi oprez s tim !!!!!!

16 godina
neaktivan
offline
Evidencija radnog vremena po novom Pravilniku

sve se to moze "zaj" ...

ja koristim kartice koje sam sam napravio, i jos razvijam

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Evidencija radnog vremena po novom Pravilniku

Pronašao sam na internetu BESPLATNI program za evidenciju.

Ima automatsko generianje-što meni stvarno štedi vrijeme i pristup od svugdje gdje imam internet. ne kužim foru ali radi

http://evidencijarada.instarsoft.net/  zahtjeva registraciju

 

dali još tko to koristi..jel to skroz besplatno

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Evidencija radnog vremena po novom Pravilniku

ja ga koristim već preko mjesec dana, u firmi imam 27 zaposlenih i služi svrsi.. inače sam skeptičan prema ovakvim stvarima pa sam provjeravao dali sve odgovara prema zakonima iz narodnih novina i sve je uredu. Program ima generiranje za cijeli mjesec koje se nadnadno prepravi ako ima potrebe.

Uglavnom vrijedi isprobati

12 godina
neaktivan
offline
Evidencija radnog vremena po novom Pravilniku

Pozivamo Vas da posjetite naše stranice, zatražite prezentaciju za sustav evidencije radnog vremena Time&Space, uvjerite se u kvalitetu sustava i stručnost našeg osoblja, koje će Vam odgovoriti na sva tražena pitanja i ponuditi sustav ili rješenje prema potrebi koje najviše odgovara vašem poslovanju.

Posjetite nas na našoj web stranici http://bit.ly/SpicaBUG 

Potražite nas i na društvenim mrežama:

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.11.2011 8:33 (Spica.Sustavi).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Evidencija radnog vremena po novom Pravilniku

Citiram tigran "Mač s dvije oštrice. to se može koristiti ali samo za male firme. Pa nije valjda da za 100 ljudi moraš svaki dan ručno ubacivati ulaze i izlaze."

Koliko love toliko muzike, tako je uvijek bilo. Ručno ubacivanje za 100 i više ljudi.. hm.. ne bih rekla.

Evo još jedan software evidencija radnog vremena, ima i demo na youtube.

Doris
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Evidencija radnog vremena po novom Pravilniku

Ovdje na linku također je super programsko rješenje s kojim se služimo u firmi za evidenciju radnog vremena i kontrole prisutnosti; jedanko koristan u manjim i većim poduzećima pa se nadam da će nekome pomoći!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice