Facebook limitator

poruka: 9
|
čitano: 4.875
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Facebook limitator

 

Novosadski trojac osmislio Facebook limitator koji osvaja svijet

 

Onima koji sate i sate provode na Facebooku, a takvih je sve više, teško je da sami prekinu pristup svom profilu. Zbog toga smo došli na ideju da napravimo program koji će lako i brzo, sa samo nekoliko klikova, ovisnicima pomoći da riješe problem', rekao je za Novosti 26-godišnji Marko Vujatović, jedan od osnivača programa.

Osim ljubiteljima ove društvene mreže koji 'su se navukli' te se žele 'skinuti' s Facebooka, program je namijenjen i poslodavcima čiji se djelatnici previše vremena provode na Facebooku, kao i roditeljima koji djeci žele ograničiti pristup toj društvenoj mreži.

Postoje četiri verzije programa FB limiter. Prva je Normal Lock, koja omogućava blokiranje jednim klikom i može se preuzeti besplatno sa stranice www.facebooklimiter.com. Druga verzija - Time Lock, omogućava blokiranje u određenom vremenskom razdoblju, što pruža mogućnost zaposlenicima da u vrijeme pauze odblokiraju svoj nalog i zavire na Facebook.

Treća je verzija je Duration Lock koja ograničava pristup nalogu od jednog pa do deset sati na dan. Namijenjena je roditeljima koji uz pomoć programa mogu svakodnevno ograničiti djeci odlazak na Facebook. Primjerice, ako dijete podese da na Facebooku može provesti sat vremena, profil će se nakon isteka tog vremena automatski ugasiti. Četvrta verzija je Total Lock, koju sam korisnik ne može odblokirati, a traje maksimalno sedam dana te je postala hit među studentima koji je koriste kada spremaju ispite i treba im 'time out' od Facebooka.

Prva verzija programa besplatna je, a čim se pojavila, u samo jednom danu skinulo ju je 10.000 korisnika. Cijena ostale tri verzije je 10 dolara. Najviše licenci kupljeno je u Australiji i SAD-u, a na desetke je kupila i jedna srpska tvrtka. Osim blokiranja pristupa Facebooku, FB limiter ima i funkciju blokade pristupa YouTubeu, no Novosađani kažu da za tu varijantu nije toliki interes.

 

 

IZVOR

 

http://av-gurus.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2011 10:04 (djigibao).
Moj PC  
9 0 hvala 8
12 godina
neaktivan
offline
Facebook limitator

Bezveze. K9 web protection sve te funkcionalnosti ima i to za svaku web stranicu i potpuno je besplatan.

Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook limitator

Da vidimo sta si ti to napravio kad si nasao komentirati nesto da je bezveze...

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Facebook limitator

Ako te baš zanima i jesam dosta toga napravio. Izvoli pa gledaj

http://www.bug.hr/forum/topic/programiranje/vasi-programerski-radovi/113640.aspx

 

I uostalom, kakve to ima veze što sam ja napravio ili ne? Čovjek nužno mora biti programerski stručnjak da bi imao pravo reći da postoji alternativno, besplatno i bolje rješenje?

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2011 10:49 (TracerCPP).
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook limitator

a dal s tim prestaje funkcionirati i posjecivanje preko net evadera ili upisivanje https umjesto http?

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Facebook limitator

Sestra mi više neće ići na Facebook. {#}

Jaco,moja mater te traži!
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Facebook limitator

cek ovo se instalira na racunalo i onda tom racunalu blokira pristup??

 

ovisnik ce nac drugi komp.. ili cak instalirat win u dual bot, podic virtualku linuxa, uninstalirat program..

ako si sam nezelis pomoci nema ti pomoci

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Facebook limitator
Laxarus kaže...

cek ovo se instalira na racunalo i onda tom racunalu blokira pristup??

 

ovisnik ce nac drugi komp.. ili cak instalirat win u dual bot, podic virtualku linuxa, uninstalirat program..

ako si sam nezelis pomoci nema ti pomoci

 Zar ti misliš da je prosječan korisnik facebooka toliko informatički pismen da bi to znao?

Jaco,moja mater te traži!
15 godina
neaktivan
offline
Facebook limitator

Najbolje riješnje je otići u postavke routera i zabraniti web stranicu. Ovo mi se ne sviđa to što moraš instalirati na svaki komp. Naprimjer firma ima 20 pc-a i sad moraš na svaki ići insatlirati. Jel nije lakše staviti na glavni server php skriptu za blokadu ip adrese i problem puno brže i efikasnije riješen. Plus toga malo iskusniji korisnik ovu zaštitu lako isključi.

Life's a wheel of fortune and it's my chance to spin it. 2pac
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2011 15:32 (vedrann).
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice