Google Nexus Two aka Nexus S

poruka: 21
|
čitano: 2.095
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Google Nexus Two aka Nexus S

Endadget se dokopao prvih fotki novog Nexusa. Proizvodit će ga Samsung, a Google još uvijek šuti o svemu {#}

 
0 0 hvala 3
15 godina
offline
Google Nexus Two aka Nexus S

nije vrag da ovaj ispred nema nijedne tipke, ili su isto one senzorske pa se ne kuže? Nekako mi je po dizajnu kao neka ružna kopija iphona, ne sviđa mi se baš{#}

Stoja
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google Nexus Two aka Nexus S

Ko križanac iPhonea 4 i T-Mobile Pulsea.

:D
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Google Nexus Two aka Nexus S

a meni se isto po izgledu ne svida

nekako mi baca na oni plasticni

galaxy, nadan se da nije.. inace ima mi

bolji dizajn nova xperia x12

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Google Nexus Two aka Nexus S
svaki put ad se odlucim kojeg cu uzet oni izbace jos boljeg :(
poludit cu...
izgleda jako veliko, barem 4" sto mi se sviđa, dopada mi se mobitel, ali sigurno ima tipke...
Aint no man above the crew
15 godina
offline
Google Nexus Two aka Nexus S

Meni samsung opcenito ima ruzne mobitele.

Ima bit da se googletu HTC nesto gadno zamjerio kad su odlucili da im samsung radi iducu seriju mobitela.

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Google Nexus Two aka Nexus S
tnakir kaže...

Meni samsung opcenito ima ruzne mobitele.

Ima bit da se googletu HTC nesto gadno zamjerio kad su odlucili da im samsung radi iducu seriju mobitela.

 

Izradili su 5 Windows Phone 7 mobitela, čist dovoljno. Ali sumnjam da je u tome problem, mobiteli se ne razvijaju preko noći, Samsung i Google su na ovome vjerojatno radili od početka godine.

15 godina
offline
RE: Google Nexus Two aka Nexus S
berofx kaže...
Izradili su 5 Windows Phone 7 mobitela, čist dovoljno. Ali sumnjam da je u tome problem, mobiteli se ne razvijaju preko noći, Samsung i Google su na ovome vjerojatno radili od početka godine.

Pa nemogu ocekivati da ce HTC raditi iskljucivo android mobitele. To je trzisno samoubojstvo.

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
13 godina
offline
RE: Google Nexus Two aka Nexus S
Stoja kaže...

nije vrag da ovaj ispred nema nijedne tipke, ili su isto one senzorske pa se ne kuže? Nekako mi je po dizajnu kao neka ružna kopija iphona, ne sviđa mi se baš{#}

meni je baš heben bez tipki...izgleda nekako moćno {#}

i am the night rider im a fuel injected suicide machine
14 godina
neaktivan
offline
RE: Google Nexus Two aka Nexus S
tnakir kaže...

Meni samsung opcenito ima ruzne mobitele.

Ima bit da se googletu HTC nesto gadno zamjerio kad su odlucili da im samsung radi iducu seriju mobitela.

zamjerio im se sa desireom, ni tjedan dana nakon sto je google zdao nexus one, HTC izda u prodaju desire, koji je za njiansu bolji...

boje se toga opet, to im je dosta smanjilo prodaju...

Aint no man above the crew
15 godina
offline
RE: Google Nexus Two aka Nexus S
1337Code_breaker kaže...

zamjerio im se sa desireom, ni tjedan dana nakon sto je google zdao nexus one, HTC izda u prodaju desire, koji je za njiansu bolji...

boje se toga opet, to im je dosta smanjilo prodaju...

A moguće da je i to,  ali je i google-ova krivica što nisu svoj nexus one bolje prodavali već samo za USA i to preko neta...HTC je vidio priliku i iskoristio, i desire im se prodavao ko vruće kifle, a mogao je to biti nexus one, da ga je google raširio po cijelom svijetu...

 

Ali opet, zar je bitno tko radi nexus two/s ako taj uređaj će biti nabavljiv u samo nekoliko zemalja? Oni ga moraju plasirati svugdje u svijetu, ako misle da ljudi to kupuju...pogotovo sada da izađe prije božične groznice shopinga{#}

Stoja
15 godina
offline
RE: Google Nexus Two aka Nexus S
Stoja kaže...

A moguće da je i to,  ali je i google-ova krivica što nisu svoj nexus one bolje prodavali već samo za USA i to preko neta...HTC je vidio priliku i iskoristio, i desire im se prodavao ko vruće kifle, a mogao je to biti nexus one, da ga je google raširio po cijelom svijetu...

 

Ali opet, zar je bitno tko radi nexus two/s ako taj uređaj će biti nabavljiv u samo nekoliko zemalja? Oni ga moraju plasirati svugdje u svijetu, ako misle da ljudi to kupuju...pogotovo sada da izađe prije božične groznice shopinga{#}

Ma google si je sam kriv sto je krenio u prodaju na tako glup nacin. 

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
15 godina
neaktivan
offline
Google Nexus Two aka Nexus S

HTC nebi izdao Desire bez da je Google dao dopuštenje. Pojeo bi ih Goole za doručak. U prilog tome ide da je Google podržao HTC u borbi protiv Apple-ovih "patenata" (tipa sve što vidiš na mobitelu Apple tvrdi da je izmislio).

 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Google Nexus Two aka Nexus S

Prvi Nexus mi je i jos uvijek jako, jako drag kad je u pitanju design.

 

Ovaj je previse Samsung-ast, i da, to je uvreda.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Google Nexus Two aka Nexus S

Evo, uostalom evo pogledajte ovo. Samsung sada već najavljuje kako će početkom 2011 izbaciti flagship 2.3 android  mob, sa svime i svačime, izgleda da će se ponoviti ista priča kao i sa nexus one/desire {#}

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Google Nexus Two aka Nexus S
mislim da im je to bilo samo "ispipavanje terena"
sad ce google udariti, rekao bi ca ce proc biti 1.2 ili 1,4 ghz, ekran 4" ili 4,3" android 3.0, reza veca od iphona 4, procito sam koliko ali se nemogu sjetit, budem poslje pogledao...
Aint no man above the crew
14 godina
offline
Google Nexus Two aka Nexus S

uuuu ljepo,ljepo baš si u 3. mjesecu planiram uzeti neki smartphone...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Google Nexus Two aka Nexus S
ovo, uz X12, izgleda kao sjajan izbor, do tad ce i cjene danasnjih pasti, ako nista...
Aint no man above the crew
14 godina
offline
RE: Google Nexus Two aka Nexus S
1337Code_breaker kaže...
ovo, uz X12, izgleda kao sjajan izbor, do tad ce i cjene danasnjih pasti, ako nista...

ma kupit ču si onda noviju generaciju mobova...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Google Nexus Two aka Nexus S
novija generacija ce odc 5000kn, tada ces ovu s oglasnika moc nac za 2000...
Aint no man above the crew
14 godina
offline
RE: Google Nexus Two aka Nexus S
1337Code_breaker kaže...
novija generacija ce odc 5000kn, tada ces ovu s oglasnika moc nac za 2000...

Stariju generaciju mi se ne isplati kupovat bez obzira koliko bila...uostalom več sad mogu dobit neke high-end mobitela za te novce...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.11.2010 16:41 (dec54).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice