Google Voice Search na hrvatskom

poruka: 30
|
čitano: 14.519
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Google Voice Search na hrvatskom

Upravo pogledao na mobitel i u postavkama za Voice Search pojavio mi se hrvatski jezik. Sve sam isprobao i mogu reći da radi perfektno. Jedino što mi ne radi su naredbe poput nazovi i pošalji SMS. Voice Search radi i u drugim Googleovim proizvodima.

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.7.2013 18:41 (Marko :D).
 
16 0 hvala 12
14 godina
offline
Google Voice Search na hrvatskom
bilo bi fora da se moze nazvat nekog sa glasovnom naredbom ili poslat sms bez potrebe da se tipka po ekranu evo i ja sad vidio mogucnost na svom mobiu sve radi i pronalazi samo se ne moze nazvat ili poslat sms
Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Voice Search na hrvatskom

Mislim da za to moraš imati aplikaciju Voice Search, ali nisam siguram. Koliko sam pročitao u komentarima na Google Playu piše da se ta aplikacija nemože deinstalirati kada se instalira...

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google Voice Search na hrvatskom

meni za slanje poruka radi, kažem sms pa ime kontakta i odmah nakon toga tekst, doduše nakon što prepozna

govor moram klikniti na send, imam google now pa mi izbaci kao karticu u kojoj vidim kontakt i tekst.

kada se uđe u novu poruku umjesto tipkovnice upaliti google voice i onda se samo izdiktira tako isto radi ako

se baš nekom neda pisati{#}

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Voice Search na hrvatskom
mariob95 kaže...

meni za slanje poruka radi, kažem sms pa ime kontakta i odmah nakon toga tekst, doduše nakon što prepozna

govor moram klikniti na send, imam google now pa mi izbaci kao karticu u kojoj vidim kontakt i tekst.

kada se uđe u novu poruku umjesto tipkovnice upaliti google voice i onda se samo izdiktira tako isto radi ako

se baš nekom neda pisati {#}

Meni nemože. Ja kažem SMS i ime kontakta i ništa. Gdje si ti ušao za to. Ja kliknem na onaj mikrofon na početnom zaslonu. Kako ti imaš Google Now, a meni izbaci da ta usluga nije dostupna u HR..

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.7.2013 21:12 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Voice Search na hrvatskom
Moraš imati android 4.1 minimalno za google now
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Google Voice Search na hrvatskom

Ja imam Android 4.1.2...

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.7.2013 21:38 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Voice Search na hrvatskom
Onda google now već imaš integriran u OS.
Jednostavno ga pokreneš držanjem home buttona
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Google Voice Search na hrvatskom

Jel to ovo? Ja tu kažem SMS, ime kontakta i tekst poruka ali ništa. Samo mi izbaci Google rezulatate

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.7.2013 21:42 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Voice Search na hrvatskom
Da to je to.
robimarko@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google Voice Search na hrvatskom
Marko :D kaže...

Ja imam Android 4.1.2...

prebaci jezik sa hrvatskog na english us u postavkama voice searcha onda uključi google now, a nakon toga mozeš vratiti jezik na hrvatski,

tako sam barem ja uključio, trenutno koristim ViperS 3.1.0 rom (inače za htc sensation)

13 godina
offline
Google Voice Search na hrvatskom

Ne, ne može. Kažem "pošalji SMS" - neće, kažem "SMS" - neće.

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google Voice Search na hrvatskom

probaj reći na engleskom, send text to "Ivan" where are you

 

uglavnom, meni uvijek sve prepozna ako razgovjetno govorim i to što mislim uvijek kažem

u komadu kak bi se reklo, ne npr. sms pa stanem pa ime itd. nego sms ime gdje si je jedna rečenica bez

zastajkivanja i razmišljanja šta da kažem, uglavnom kad govorim neke naredbe na engleskom sve šljaka,

čak i kad kažem remind me to buy milk{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.7.2013 22:02 (mariob95).
13 godina
offline
Google Voice Search na hrvatskom

Neće Nevinašce

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Voice Search na hrvatskom

Jel mi možeš poslat slike tvojih postavka Voice Searcha? Evo mojih...

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Google Voice Search na hrvatskom

Hmmm

meni taj google now nikad nije bio jasan :D

on uopće ne radi onako kako bi trebao raditi, barem ne onako kako se vidi na raznim youtube isječcima (npr.

), bilo da pokušavam s hrvatskim, engleskim, njemačkim...

Uvijek radi klasičnu pretragu googla i to je sve

 

Imam jedini ja taj "problem" ili je to normalno?

 

http://www.speedtest.net/result/1226138341.png
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Voice Search na hrvatskom

Nisi jedini. Ja imam isti problem kao i nekoliko forumaša u ovoj temi...

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Google Voice Search na hrvatskom

Ja ni ne mogu koristiti za pretvaranje glasa u poruku baš kada se nalazim u porukama jer na tipkovnici nemam mikrofona

prije je bio dolje kraj space-a, ali sada ga nema

ni u postavka za google now nemam te sve opcije koje si ti stavio u slikama iznad, poruke uopće nemam u tim postavkama

nešto ne valja ;)

 

http://www.speedtest.net/result/1226138341.png
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google Voice Search na hrvatskom
je li netko otkrio kako se stavljaju punktacije? probam reći točka ili zarez ili upitnik ali on meni to napiše a ne unese kao znak. vidim na engleskom da tako radi, prepoznaje čak i smajliće.

super je ovo stvar ali ako ovo ne podržava nemam baš nekog smisla.
13 godina
offline
Google Voice Search na hrvatskom

Mislim da to još ne podržava...

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Voice Search na hrvatskom

Je li i vama nestao hrvatski jezik iz Voice Searcha? Tražio sam u postavkama ali nisam ga pronašao.

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.10.2013 19:03 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Google Voice Search na hrvatskom

Upravo probao i tu je.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Voice Search na hrvatskom

Kod mene ga nema u izboru jezika.

 

Ugasio sam i ponovno upalio mobitel i sada ima hrvatskog.

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.10.2013 19:19 (Marko :D).
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Google Voice Search na hrvatskom

Meni isto upravo maloprije nestao i Google now i Voice search?!?!

 

Koji qrac?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Voice Search na hrvatskom
pigo1973 kaže...

Meni isto upravo maloprije nestao i Google now i Voice search?!?!

 

Koji qrac?

Ugasi pa ponovno upali mobitel.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google Voice Search na hrvatskom

ma ne da sam ga restartao... vratio na tvorničke postavke i isti drek... nema i ne radi... Kaže nije dostupan u vašoj zemlji?!?!

 

13 godina
offline
Google Voice Search na hrvatskom

Prebaci mobitel na engleski jezik.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google Voice Search na hrvatskom

Ne... probao sam i to... palit, gasit, lokacije, jezici, tvorničke postavke... ništa i dalje piše nije dostupno u vašoj državi

13 godina
offline
Re: Google Voice Search na hrvatskom
pigo1973 kaže...

Ne... probao sam i to... palit, gasit, lokacije, jezici, tvorničke postavke... ništa i dalje piše nije dostupno u vašoj državi

Pa tako i meni piše kada dodam Google Now widget.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google Voice Search na hrvatskom

Pa ne smije pisati.. To sam imao prije i samo je odjednom nestalo...

Ali nema veze, sad se odjednom pojavilo. Tako da je sad ok.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice