Hercegovina MSCommunity User Group

poruka: 4
|
čitano: 2.547
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Hercegovina MSCommunity User Group

Eto dragi moji,

Napokon sam i ja dočekao da ne moram nalivati tank i ići do Splita,formirao se i lokalni ogranak User Group.

 

Veliko nam je zadovoljstvo konačno predstaviti user grupu pod nazivom Hercegovina MSCommunity, namijenjenu svim IT profesionalcima, programerima, developerima, sistem integratorima, administratorima, inženjerima, entuzijastima i individualcima s istaknutim interesima za IT.

Ovim putem Vas pozivamo da nam se pridružite na prvi (osnivački) sastanak Hercegovina MSCommunity User Group, koji će se održati u srijedu 22. prosinca 2010. godine u prostorijama Hrvatskog Kulturno-Umjestničkog Društva Napredak Mostar u ulici Kneza M.V. Humskog BB (Liska) s početkom u 18:00 sati.

Kao prvo predavanje za otvaranje ove zajednice poslušajte prezentaciju najnovijeg Microsoft proizvoda "Windows Small Business Server 2011 rješenje za mala i srednja poduzetništva".

Veselimo se vašem odazivu i susretu sa vama.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.12.2010 13:42 (Smooth Operator).
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Hercegovina MSCommunity User Group

Bas sam danas citao to.

Ta nisi i ti tu? Mislio sam i otici sutra na taj skup.

Super da se nesto tako pokrece u nas, samo daj Boze da to opstane u ovoj vukojebini.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hercegovina MSCommunity User Group
goodye kaže...

Bas sam danas citao to.

Ta nisi i ti tu? Mislio sam i otici sutra na taj skup.

Super da se nesto tako pokrece u nas, samo daj Boze da to opstane u ovoj vukojebini.

Nažalost, baš na osnivanje neću doći. Imam drugih obveza, i nemogu ih odgoditi. Iduću put idem definitivno.

 

Svašta mi se nečeg skupilo u zadnje vrijeme, otvaranje novog pogona na poslu, Božić, raditi na projektu nove Upravne zgrade (mreža), Cisco akademija... Ali idući put definitivno dolazim.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
16 godina
offline
Drugi sastanak Hercegovina MSCommunity 25.1.2011

Drugi sastanak Hercegovina MSCommunity 25.1.2011.

 

Pozdrav svima

 

Evo samo da najavimo da ce u utorak 25.1.2011 biti sljedeći sastanak Hercegovina MSCommunity user grupe. Ovaj put će predavanje održati gosp. Zvonimir Mavretić iz tvrtke E-vision iz Zagreba. Tema ce biti Microsoft-ov colaboration, document management i sta sve ne Sharepoint sustav. Pošto Zvonimir ima paletu predavanja koje može napraviti na samom sastanku cemo vidjeti što Vas najviše zanima vezano za Sharepoint. Predavanje je dakle u HKD Napredak Mostar na adresi Kneza M.V.Humskog (Liska) 2 u 19:30. Predavač je vrlo kompetentna osoba po pitanju Sharepoint-a (Hrvatska vlada koliko nam je poznato radi na njihovom E-boardu). U svakom slučaju pogledajte http://www.evison.hr

 

 P.S Svi oni koji su dobili Hyper-V poster mogu doci na sastanak da ga preuzmu.

 

Pozdrav

Hercegovina Mscommunity

 

Hercegovina MSCommunity nastavlja sa radom.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice