HTC Mozart: prvi HTC-ov WP7 uređaj?

poruka: 8
|
čitano: 1.764
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
HTC Mozart: prvi HTC-ov WP7 uređaj?

Po netu su počele kružiti glasine o prvom HTC-ovom WP7 uređaju? Uređaj bi se navodno trebao pojaviti u 10.mj kod T-mobile USA i Telstra?

Iskreno malo mi sve to skupa i smrdi, da ne bi izmišljao toplu vodu treći post sa xda

 
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
HTC Mozart: prvi HTC-ov WP7 uređaj?

Ugodno me iznenadio redizajn modela kada su izlazili Legend i Desire, ali brate, sada trpaju isti dizajn u svaki mobitel(četiri tipke na dnu, 2 lijevo, 2 desno, uvijek taj optički trackpad, obrub oko ekrana..). Postaje već monotono, nemaju više ideja.

PSN: filip99 // Meanwhile, in North Korea: NOM, NOM, NOM! // In Soviet Russia treadmill walk on you! // In Soviet Russia, the car drives you!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Mozart: prvi HTC-ov WP7 uređaj?
HCSC kaže...

Po netu su počele kružiti glasine o prvom HTC-ovom WP7 uređaju? Uređaj bi se navodno trebao pojaviti u 10.mj kod T-mobile USA i Telstra?

Iskreno malo mi sve to skupa i smrdi, da ne bi izmišljao toplu vodu treći post sa xda

  Meni piše da je to jako loše PS-ani Desire, tako da ništa od tog.

(_.:BRUNO:._) //// Ako ne gori zeleno, ne znači da nisam tu...
14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Mozart: prvi HTC-ov WP7 uređaj?
Šef kaže...
HCSC kaže...

Po netu su počele kružiti glasine o prvom HTC-ovom WP7 uređaju? Uređaj bi se navodno trebao pojaviti u 10.mj kod T-mobile USA i Telstra?

Iskreno malo mi sve to skupa i smrdi, da ne bi izmišljao toplu vodu treći post sa xda

  Meni piše da je to jako loše PS-ani Desire, tako da ništa od tog.

Pročitaj cijelu temu, kaže jedan lik: "I used to work for Vodafone connections in the UK and they're always making 'mock-up' images until the official release is due. They used to use images from existing phones and change some of the screens/buttons on the images."

 

Tako da je moguće da je i ova slika tako nastala.

15 godina
neaktivan
offline
HTC Mozart: prvi HTC-ov WP7 uređaj?

Samo se nadam da ce malo uposliti dizajnere u HTC-u. Nisu Desire i Legend ruzni, nimalo, ljepi su ali malo maste nikada ne skodiCool

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HTC Mozart: prvi HTC-ov WP7 uređaj?
Ovo Wp7 mob nije sigurno, ovako los photoshop nebi niti jedna frima napravila, a kao drugo Wp7 mob moze imat samo 3 tipke!

Ovo je teska glupost
Full HD Addict :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Mozart: prvi HTC-ov WP7 uređaj?
benko kaže...
Ovo Wp7 mob nije sigurno, ovako los photoshop nebi niti jedna frima napravila, a kao drugo Wp7 mob moze imat samo 3 tipke!

Ovo je teska glupost

 

Da, i mene je to mučilo, osim ako desna tipka nije dvostruka "search" tipka. Jbg, veselim se WP7 mobitelima, ali mislim da ću ipak uzeti Dell-a.

13 godina
neaktivan
offline
HTC Mozart: prvi HTC-ov WP7 uređaj?

HTC legend najbolje izgleda... Desire i nije nešto

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice