HTV i prijenos utakmica s Eura

poruka: 121
|
čitano: 20.087
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
HTV i prijenos utakmica s Eura

Sad baš čitam i nevjerujem pa mi smo u totalnoj banani što se tiče prijenosa i slike. Idem tražit na hrelić 4:3 tv. {#} {#}

Više o tome!

 

http://www.index.hr/euro-2012/clanak/kao-da-smo-u-1984-htv-ce-prijenose-s-eura-raditi-u-prastaroj-tehnici/619303.aspx

...train hard, feel good, never give up...
 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
HTV i prijenos utakmica s Eura
Samo još treba da gledamo u crno-bijeloj boji. Sramota.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTV i prijenos utakmica s Eura

Iskreno sada idem tražit po sportskim kanalima gdje će se prenosit bar u hd da ne gledam ovu sramotu našu. Užas!

...train hard, feel good, never give up...
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTV i prijenos utakmica s Eura

nahuskaju nas na puste hdtv smart tv i onda imas tehniku iz 80 tih,bas krasno...

16 godina
offline
Re: HTV i prijenos utakmica s Eura
deelight kaže...

Sad baš čitam i nevjerujem pa mi smo u totalnoj banani što se tiče prijenosa i slike. Idem tražit na hrelić 4:3 tv. {#} {#}

Više o tome!

 

http://www.index.hr/euro-2012/clanak/kao-da-smo-u-1984-htv-ce-prijenose-s-eura-raditi-u-prastaroj-tehnici/619303.aspx

A kaj si ti očekvial fučkaj ga sad,{#} kakva je situacija u državi takva je i na HTV=Banana koju je usput teško nazvat javnom televizijom iz dobro poznatih razloga.{#}

 

Još je smješnije za vidit da se hvale, s nekom Brend Leader nagradom pa to je za krepat od smjeha ovi koji djele takve titule očito nisu upoznati s detaljima.S obzirom da je ovo informatički forumu jel, baš je zgodno za vidit kako jedna Informatička kvalitetna emisija nema mjesta na HTV-u. Zapravo nikad niti nije bilo neke kvalitetne informatičke, emisije na kvazi javnoj TV a kaj se tiče nogometa samo kupujte silne LCD-ova i Plazma TV 1080p rezolucije a izvor slike je očerupani i sprešani 480p video i vozi miško.{#}{#}

 

 

 

 

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
14 godina
offline
HTV i prijenos utakmica s Eura

Ne kužim zakaj se sad tome čudite? Pa HRT je uvijek bio i ostao 4:3 SD. Imali su to neko eksperimentalno emitiranje na drugom kanalu i gotovo. Niste valjda očekivali da će ih Euro potaknuti da nešto mijenjaju?

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
10 0 hvala 0
13 godina
online
HTV i prijenos utakmica s Eura

A ja se siroče još stalno i pitam što im znači ono Brand leader ili kaj god već, a ono samo jadan {#} !!

 

Nisam sam sa sobom, ali postaviti ću u jednoj drugoj temi stvarno pitanje, a ovdej ću samo naznačiti bit, kada će BUG testirati kvalitetu/e kako državne televizije, tako i ostatak društva ili to se neće, ne može, ne želi, {#} {#} {#} {#} ????

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTV i prijenos utakmica s Eura
Dosta hrvata koristi stare tv-e, oprema kosta 20 milja eura... koje jadne izlike! Pa placamo ih masno mjesecno da budu u toku sa tehnologijom, da nam pruzaju kvalitetnu uslugu, a oni nama ovako. Rtl i doma imaju 16:9 i izgleda dobro. 4:3 na hrt izgleda jadno
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTV i prijenos utakmica s Eura

jao ne

First world problems First world problems
All problems in computer science can be solved by another level of indirection
 
2 8 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTV i prijenos utakmica s Eura
rambox kaže...
Još je smješnije za vidit da se hvale, s nekom Brend Leader nagradom pa to je za krepat od smjeha ovi koji djele takve titule očito nisu upoznati s detaljima.

Pa HRT kao brend je poprilično kvalitetan i utjecajan. To kaj im je sadržaj i tehnologija banana, to je drugi stvar...:P

ATJLučko kaže...
Nisam sam sa sobom, ali postaviti ću u jednoj drugoj temi stvarno pitanje, a ovdej ću samo naznačiti bit, kada će BUG testirati kvalitetu/e kako državne televizije, tako i ostatak društva ili to se neće, ne može, ne želi, {#} {#} {#} {#} ????

Što ti smatraš pod tim "kvaliteta televizije"? Ja bih pod to u prvom planu stavio sadržaj TV programa. A to ne znam baš kako se testira.

Ako te zanimaju tehnički podaci, imaš ih u ovoj temi.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
14 godina
neaktivan
offline
HTV i prijenos utakmica s Eura

Jeli utakmica sa turskom bila u HD? Pa to je hrt prenosio bila je u hd zar ne ili se varam? Jedna liga prvaka se prenosi u hd a ovo ne {#}

...train hard, feel good, never give up...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTV i prijenos utakmica s Eura
deelight kaže...

Jeli utakmica sa turskom bila u HD? Pa to je hrt prenosio bila je u hd zar ne ili se varam? Jedna liga prvaka se prenosi u hd a ovo ne {#}

Varaš se. Niti jedna DVB-T televizija u Hrvatskoj trenutno ne emitira HD program.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTV i prijenos utakmica s Eura

Hoće bit na radiju prijenosa bolje na radiju onda haha :D i upalit formulu u isto vrijeme su :D

...train hard, feel good, never give up...
13 godina
offline
Re: HTV i prijenos utakmica s Eura
DamageHigh kaže...

Ne kužim zakaj se sad tome čudite? Pa HRT je uvijek bio i ostao 4:3 SD. Imali su to neko eksperimentalno emitiranje na drugom kanalu i gotovo. Niste valjda očekivali da će ih Euro potaknuti da nešto mijenjaju?

EURO 2008 je bilo u HD-u, piše i gore u tekstu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: HTV i prijenos utakmica s Eura
antimadridista kaže...
DamageHigh kaže...

Ne kužim zakaj se sad tome čudite? Pa HRT je uvijek bio i ostao 4:3 SD. Imali su to neko eksperimentalno emitiranje na drugom kanalu i gotovo. Niste valjda očekivali da će ih Euro potaknuti da nešto mijenjaju?

EURO 2008 je bilo u HD-u, piše i gore u tekstu.

Kao što i u mom postu piše da je to bilo eksperimentalno emitiranje na drugom kanalu (HRT HD Promo), koji je u međuvremenu ugašen i nema ga već mjesecima.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
16 godina
offline
Re: HTV i prijenos utakmica s Eura
ATJLučko kaže...

A ja se siroče još stalno i pitam što im znači ono Brand leader ili kaj god već, a ono samo jadan {#} !!

 

Nisam sam sa sobom, ali postaviti ću u jednoj drugoj temi stvarno pitanje, a ovdej ću samo naznačiti bit, kada će BUG testirati kvalitetu/e kako državne televizije, tako i ostatak društva ili to se neće, ne može, ne želi, {#} {#} {#} {#} ????

A nema se tu kaj testirat sve se zna odavno,{#} ak si vidio recimo neki HTV prijenos utakmice iz Maksimira ili Poljuda znaš da je slika još znatno lošija nego obično u takvoj Live situaciji.{#}

 

Ostalo društvo tj male ili lokalne televizije, rade kako mogu i uspiju zapravo rade znatno bolje od HTV-a to sigurno s obzirom na lovu koju imaju.Eto ti recimo SPTV ili KN ili TV-NET F1 prjenos za primjer, oni sad skoro sve vrte u 16-9 pogotovo SPTV ok to nije idealan signal ali je ipak 16-9 jel pa nema frke.{#}

 

Kad se radi o onoj smotanoj emisiji E-Hrvatska, ona se je snimala u 16-9 tehnici itd sve reportaže ili prilozi i tako to. No na HTV su puštali sprešani 16-9 signal na 4-3, a na KN pa čak i na Z1 TV je E-Hrvatska išla u 16-9 normalno baš simpatično jel.{#}{#}

 

Uglavnom na neki poseban sportski program HTV-a, moš zaboravit što prije to bolje tu je sad SPTV koji je zapravo u praksi nacionalni sportski program.S obzirom da je vlasnik SPTV-a Hrvatski Olimpijski Odbor, a to je nacionalna ili državna organizacija daljnji komentar nije potreban. Ona jadna Hrvatska nogometna prva Liga, je trebala završit na SPTV ali je udruga prvoligaša bila pohlepna pa prodala to T-COM-u(više love a gdje su gledatelji?). Sad uglavnom večina ne može gledat niti N, od nogometa kakav je da je čokljav i svakakav bolje i to za prosječnog korisnika nego baš ništa uglavnom živela nam Hrvatska.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
13 godina
online
HTV i prijenos utakmica s Eura

Kolega Rambox, sjedni 5, post ti je odličan, i da, slažem se, HTV/shit happen {#} !!!!

 

Ma da mi je znat po kojoj osnovi Bruno Kovačević mali {#}, dobiva uopće plaću, i on i sportski glavni urednik {#}, pa oni su  {#} gori od para "A je to" {#} !!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTV i prijenos utakmica s Eura

Što mislite da HRT uopće razmišlja o HD-u,pa njima je tamo sad napameti kako zasjesti u fotelju,imaju klanove..a i vidimo iz medija stalno neke afere u HRT-u.Najgore je što smo zakonom obavezni plačati pretplatu,a otkad je ona ko*a uglasila signal prije 2 godine,što se promjenilo,što smo dobili? Dobro,dobili smo par programa koji nas još više zaglupljuju.

 

Lako varati ovaj narod,baciš im priču o nekom napretku,daš kupone od 80kn (mislim) i ... bolje da je ostalo na starom,...ma..

U3PM
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTV i prijenos utakmica s Eura
antimadridista kaže...
DamageHigh kaže...

Ne kužim zakaj se sad tome čudite? Pa HRT je uvijek bio i ostao 4:3 SD. Imali su to neko eksperimentalno emitiranje na drugom kanalu i gotovo. Niste valjda očekivali da će ih Euro potaknuti da nešto mijenjaju?

EURO 2008 je bilo u HD-u, piše i gore u tekstu.

Ajde da lazu, ali HTV ne laze, HR nema dovoljno multipleksa za bilo kakav HD.

Na jedan MUX stanu najvise dva 1080p 3mbit kanala, ali i 4 SD sto im je ne isplativo.

 

 

U svakom slucaju, HAKOM je ovdje kriv sto je dao koncesije za programe koje samo uzimaju mjesto (velika gorica tv i slicne postaje)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
HTV i prijenos utakmica s Eura
Mislim da na Eurosportu ima prijenos. Bolja kvaliteta prijenosa, bolji komentatori, mislim da je sve jasno (za one koji imaju Eurosport).
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTV i prijenos utakmica s Eura

Ja ću morati gledat na HRT2 kad nemam druge opcije.

 

Bruno Kovačeviću odlazi s televizije !!!!!!!!!!!!!!!

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2012 13:55 (Praetorian1).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
HTV i prijenos utakmica s Eura

Kad otpuste visak ljudi imat ce para za novu tehnologiju :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTV i prijenos utakmica s Eura

nebi vjerovali koliko hrt ima viška radnika!! preko 1000!!

sljedeće koliko oni uberu na startu samo od pretplata? preko miljardu kuna.

sljedeće,koliko je država "oprostila" ove godine hrt-u poreza?? preko 400 miljuna kn.

ahaa znaći državna tvrtka nije plačala porez državi??

tko vodi tu televiziju?? ne pričam o upravnom odboru ili nadzornom odboru.

to se nezna.

valjda vam je sve jasno.

Battlelog CRO_ZeNGe
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTV i prijenos utakmica s Eura
antimadridista kaže...
Mislim da na Eurosportu ima prijenos. Bolja kvaliteta prijenosa, bolji komentatori, mislim da je sve jasno (za one koji imaju Eurosport).

Nema, eurosport nikad nije prenosio vrhunski nogomet (LP i sl.), samo magazine gdje se spominju utakmice.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
HTV i prijenos utakmica s Eura
e hebiga, onda sam i ja osuđen na HRT.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTV i prijenos utakmica s Eura
ZeNGe_CRO-mt kaže...

nebi vjerovali koliko hrt ima viška radnika!! preko 1000!!

sljedeće koliko oni uberu na startu samo od pretplata? preko miljardu kuna.

sljedeće,koliko je država "oprostila" ove godine hrt-u poreza?? preko 400 miljuna kn.

ahaa znaći državna tvrtka nije plačala porez državi??

tko vodi tu televiziju?? ne pričam o upravnom odboru ili nadzornom odboru.

to se nezna.

valjda vam je sve jasno.

Pa vodi politika ko drugi jel, tak to ide kod nas ko obično a javni intres ko šljivi kaj drugo. Njima ne treba kvalitetna informatička emisija, kaj bi itekak bio javni intres da se ljudi na razne načine informiraju i upoznaju s tom temom ali im treba "ples s trulim zvijezdama" koji koša puno love.{#}{#}

 

Opet na nogomet na HTV-u kaj drugo, a čemu sad ovaj natpis zapravo pa to još nisam nigdje videl do sad kolko ja pamtim.Zbog čega kaj nema ništ bitnije, pa svi znaju koga zanima kad je nogomet i koja utakmica kaj sad moramo imat i podsjetnik na ekranu  nonstop par dana prije.Kakve su to budalaštine i ko se smotan tog sjetil,{#} kaj je to toliko bitno ko dan D možda a to kaj Hrvatska ko država sve više tone to je manje bitno.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
14 godina
neaktivan
offline
HTV i prijenos utakmica s Eura

Evo prijenos izgleda odlično, dobro je. Ja sam mislio da će izgledati loše.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2012 18:18 (Praetorian1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTV i prijenos utakmica s Eura

Prijenos je ocajan.{#}

 

Jel ima gdje radio prijenos sa nasim komentatorima?

Gledam utakmicu na RAI1 HD, al talijani i njihov jezik {#}

Barcelona FC
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2012 18:32 (x18x05x).
15 godina
neaktivan
offline
HTV i prijenos utakmica s Eura

Prodajem Sony Trinitron 72cm star cca. 10 godina.{#}

Mi smo od HD rezolucije i 16:9 formata kao Mađari od mora.

World Championships: 7, GP started: 294, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,519
 
15 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTV i prijenos utakmica s Eura

A ova uvodna emisija je bila dno dna, u rangu onih turskih serija ili rumnjskih što li je već i ovih naših po tvu. Oslobodi bože koja kvaliteta, od dijaloga pa nadalje.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice