IE9 Beta

poruka: 31
|
čitano: 9.008
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
IE9 Beta

Danas je izašla beta IE9, prve recenzije su jako dobre!

 

Sve u svemu meni se dopada sučelje i ono što je najbolje od svega brzina otvaranja stranica je ono što se najprije primjeti puno brža od opere 10.62 koju trenutno koristim!

 

preporuka!

 

 

DOWNLOAD 

 
6 0 hvala 7
15 godina
offline
IE9 Beta

Upravo preuzimam. Živo me interesuje na šta će izići novi Internet Explorer.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
IE9 Beta

Ajde da i to vidimo. Belji se

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IE9 Beta

Vidjet ćemo hoće li biti dostojna moga kompjutera!

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
IE9 Beta

Prvi dojmovi su dobri,IE9 je sasvim solidan...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IE9 Beta

Nažalost trenutno nije moguće pristupiti acid3 testu! Ni sa jednim browserom!Plač

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IE9 Beta

Ja ne mogu vjerovati:

 

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.9.2010 19:39 (captain_soap_McTawish).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: IE9 Beta
I sta hoces ovim da kazes ? Da ne valja jer nema 100 rezultat u acid testu?
14 godina
offline
RE: IE9 Beta
Aliser kaže...
I sta hoces ovim da kazes ? Da ne valja jer nema 100 rezultat u acid testu?

Želim reći da je ovo još beta i da osmica meni nije mogla ni do 22! Ovo je velik napredak u razvoju interneta explorera i sigurno će razveseliti developere.

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
15 godina
neaktivan
offline
RE: IE9 Beta
Aliser kaže...
I sta hoces ovim da kazes ? Da ne valja jer nema 100 rezultat u acid testu?

Vjerojatno hoće reći kako je to nevjerojatno dobar rezultat za IE. 

-- Ode pile pod kamion.
14 godina
neaktivan
offline
IE9 Beta

Svi koji su ikad radili s IE nece bas vjerovati da je ovo IE. Malo dorade i bio bi dostojan svih u rangu... Povlačenje kartica na traku s zadacima je jako intuitivno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IE9 Beta

wooooow dobaaaar. ko bi reko

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
IE9 Beta

Evo baš sam postavio temu na WM, i acid3 je na 95 ne na 91, barem meni :)

 ____

IE Ponovno vladar (?)

 

Evo upravo se javljam s IE9 bete. Čini mi se bržim čak i od chromiuma, dosta lijepo radi, kako izgleda do daljnjega imam novi browser. Izgleda da su se moja očekivanja ipak ispunila, kad sam pričao da Microsoft ako želi najbolji browser da će ga napraviti, a čini se da je došlo vrijeme za to. Eto svima preporučam da isprobate IE9, dugo sam bio kontra IE-a, ali nisam tip koji robuje softwareom (kao Mozilla fanboyevi, koristio sam i ja FF dok nije chrome došao), i sad kad je IE ponovo najbolji (moje mišljenje), ostajem na njemu. Znam da će mnogi tući kontru samo zato jer je riječ o IE-u, ali eto još jednom ja ne robujem softwareom, ako valja koristim, ako ne ne
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2010 7:56 (Kečko).
 
4 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: IE9 Beta

i ja se slažem s tobom, barem na osnovu video clipova u kojima su napravljeni testovi/usporedbe s ostalim browserima (opera, chrome) gdje ih IE9 šije čak i po pitanju brzine.
no pitanje koje me najviše zanima, ima li netko iskustva da kaže kad se okvirno može očekivat final release?

 

EDIT: stručnjaci tvrde tek naredne godine.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2010 13:36 (so.creator.est).
14 godina
neaktivan
offline
IE9 Beta
Meni je ovo super, ako je ovakva beta što možemo očekivati za final? Zna li tko kada bi se mogli nadat finalnoj verziji?
Acid3 Acid3
Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: IE9 Beta
Zvjerkan kaže...
Meni je ovo super, ako je ovakva beta što možemo očekivati za final? Zna li tko kada bi se mogli nadat finalnoj verziji?

 

Nije objavljen datum izlaska finalne verzije, ali postoje spekulacije da to neće biti ove godine.
14 godina
neaktivan
offline
RE: IE9 Beta
Jako dobar, da ga nije moguće instalirati na XP sustavu koji je i dalje daleko najkorišteniji OS.
Nekoliko milijardi pc-a...tipično sranje iz Microsofta
14 godina
offline
RE: IE9 Beta
iCap kaže...
Jako dobar, da ga nije moguće instalirati na XP sustavu koji je i dalje daleko najkorišteniji OS.
Nekoliko milijardi pc-a...tipično sranje iz Microsofta

  to je najavljeno kod prve najave IE9 da neće podržavat XP, Windows 7 preuzima tržište a i microsoft time želi potaknuti prelazak nanovije OS-ove što je i logično!

15 godina
neaktivan
offline
IE9 Beta
Svi kukaju kako na windowsima nevalja ovo nevalja ono. Jako se usporava... bla bla bla. Što bi bilo kada bi MS izbacio windowse s potpuno novom strukturom, kada se više nebi niti jedan program mogao koristiti jedino ako se ne izmisli neka emulacija.... Onda bi nastali prosvijedi i rekli da je MS napravio sranje eto zato jer je ustvari napravio dobar potez. Windows xp je poprilično star (što ne znači da je loš) i jednostavno nema smisla da se MS stalno okreče nečemu što je nastalo 8 godine prije. Ako MS nastavi s podrškom xp-a to če samo značiti manje novaca. Kako kod os x-a 10.6 nikome nije palo na pamet da i dalje koristi 10.5, a svi znaju da je 10.6 jako bugovit bio na početku.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
IE9 Beta

jel mi moze netko reci kako da importam bookmarke i ostale gluposti iz chroma u IE9b? hvala lijepa

 

rjesio, drag n drop-om.. jedino mi se ne svida to sto mi je onaj gornji dio prozora (gdje su adress bar i tabovi) malo predebel... jel se to a kako sredit?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2010 18:10 (skank666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IE9 Beta

Ima još dosta bugova! No ipak je ovo bi mogla biti verzija koju smo čekali!

Jeste li primjetili da je tabove moguće izvući jednog prozora u novi ili drugi.

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IE9 Beta

Nije uopće loš. Možda će, kada izađe iz bete, postati moj primarni browser.

Beta je naravno još dosta bugovita.

 

Kako da namjestim ovo kao u Chrome-u:

 

 

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2010 21:16 (gta_4).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: IE9 Beta
Desni klik na menu bar, pa selektiras "Favorites Bar".
Think locally, act globally...
13 godina
offline
IE9 Beta

malo ga vozam i što se mene tiće ako ostane ovako bit će odličan...

sviđa mi se sučelje, brz je, puno bolje nego prijašnje verzije, jedino ako će možda smanjit gornji dio prozora da nije tak prazno, što se mene tiće da stave adresnu traku i tabove u ravnini sa komandama prozora i da ove tri ikone ispod komanda stave pod ikonu explorera (kao opera npr) u neki kut, mislim da bi mi ovo bio savršen browser...

 

da se zna i ovako mi je browser odličan, ali ako bi napravili ovako kak bi htio mislim da mi ni jedan drugi nebi trebo, tad bi ovaj bio savršen... :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.9.2010 14:37 (matija656).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IE9 Beta

Evo nakon podužek isprobavanja naišao sam na par problema.

 

1. Nervira me kada svako malo zaboravi sve moje lozinke. Neki bug vijerojatno.

2. loše komunicira s Zoho-om. Pošto taj servis koristim, moram priznati da je katastrofalna funkcijonalnost dotičnog, isto kao i na Operi.

 

Nadam se da če se te neke sitnice popraviti :))

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: IE9 Beta

da li se explorer vraća na stare staze slave u doba kad je bio najpoželjniji?

 

LINK

15 godina
neaktivan
offline
IE9 Beta

Bilo bi sve to super samo da imaju neke bolje seo alate (kao senSEO), a i nešto slično yslow ili pagespeed :S Ima li toga?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
IE9 Beta
Ja sam sad instalirao ie9 beta i i pitat ču vas jedno pitanje koje glasi? kad izađe puna verzija ie9 dal če se stavit u update listu i da če se samo instalirat na punu verziju. Pitam vas zato da nemoram deinstalirat betu pa opet instalirat punu verziju
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: IE9 Beta

edit:

upravo sam dobio info da bi korisnici IE 9 beta mogli dobit update koji bi im browser pretvorio u finalnu verziju. 

May justice be done though the heavens fall
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.10.2010 15:13 (karakteran).
15 godina
offline
IE9 Beta

Radim već dva mjeseca s ovim preglednikom i uočio sam da ima jedan grozan bug koji nitko ne rješava, Naime,pri pregledavanju stranica u jednom momentu dođe u situaciju da više ne želi učitavati slike. Dakle,počne otvarati stranice s praznim okvirima. Kad se ovo dogodi,APSOLUTNO nikakva radnja ne pomaže osim restarta browsera i ponovnog učitavanja stranica. Kako cijenjeno članstvo na BOL Forumu uopće ne koristi ovaj preglednik,bug sigurno nitko nije ni primjetio a u biti je jako iritantan i odvratan...Kužim da je ovo beta,ali što je previše,previše je,makar bilo i od Microsofta...Moram napomenuti da se problem događa bar jednom u pola sata surfanja.

www.hrphotocontest.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice