Izdan CyanogenMod installer

poruka: 10
|
čitano: 3.547
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Izdan CyanogenMod installer

CyanogenMod installer je danas izašao iz bete. Nalazi se u Play storeu.  PC klijent komponenta je za sada napravljena za Win Vistu i novije, a planiraju izdati i za OSX. Čini se nikad lakše _flešati_ telefon CyanogenModom. Za više detalja tu je wiki

 

Nije podržano puno uređaja:

Devices requiring exploits or cracking of bootloaders were removed. Others have failed the QA process and held until they can be resolved.

iPhone:You're holding it wrong. Always!
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2013 23:56 (hrvooje).
 
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Izdan CyanogenMod installer

Ne kuzim se u to, ali šta to točno radi? Jel sve obavi umjesto mene ili?

Battlelog: gjurki
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Izdan CyanogenMod installer

da , sve umjesto tebe

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Izdan CyanogenMod installer

U super, instalirat cu sutra. Koji backup manager koristit za android? Da mi baš sve spremi. Aplikacije, kontakte, slike, muziku itd:)

I jel pametno stavljat taj cyanogenmod na galaxy nexus pošto je čisti android?

Battlelog: gjurki
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Izdan CyanogenMod installer

mozes stavit kitkat, posto ga official za nexus nema :) , za backup , titanium ako imas root , ili ovo mi se cini dobro http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1844032

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Izdan CyanogenMod installer

Obožavam Cyanogenmod! {#} Kome još treba stock Android?!{#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Izdan CyanogenMod installer
phoenix2003 kaže...

Obožavam Cyanogenmod! {#} Kome još treba stock Android?!{#}

čuj CyanogenMod, na telefonu iz 2011 s GB 2.3 Androidom mi je obomogućio internu memoriju na SD kartici u obliku ext4 particije, klokanje ARMv6 procesora, automatsko osvjetljenje ekrana i još štošta. praktički produžio život telefonu

iPhone:You're holding it wrong. Always!
12 godina
offline
Re: Izdan CyanogenMod installer
hrvooje kaže...
phoenix2003 kaže...

Obožavam Cyanogenmod! {#} Kome još treba stock Android?!{#}

čuj CyanogenMod, na telefonu iz 2011 s GB 2.3 Androidom mi je obomogućio internu memoriju na SD kartici u obliku ext4 particije, klokanje ARMv6 procesora, automatsko osvjetljenje ekrana i još štošta. praktički produžio život telefonu

i to dvaput {#}

 

frendov galaxy s iz 2010 još kuca i to bolje neg prvog dana. Sve što je zamjenio bila je baterija :)

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
12 godina
offline
Izdan CyanogenMod installer

imam i ja galaxy s . on ti je najpopularniji CM uredaj :D http://stats.cyanogenmod.org/

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2013 18:59 (g3arv8).
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Izdan CyanogenMod installer

Moj Samsung S Plus dere Jelly Bean 4.1.2. Čak sam prije neki dan instalirao na njega Sony Walkman!{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice