M. Jackson & Ubisoft

poruka: 4
|
čitano: 1.752
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
M. Jackson & Ubisoft

Ubisoft je potvrdio da radi na igri u kojoj će se pojaviti, glavom i bradom, Michael Jackson.

Cilj igre će biti oponašanje plesnih pokreta, koje će vrlo vjerojatno izvoditi sam preminuli kralj popa. Za pptrebe igre razvija se Dance Central preko kojega će igra detektirati pokrete igrača. BBC prenosi da se DC temelji na Kinetic sistemu (erm, Xbox ekskluziva?), a predviđeni izlazak igre je jesen. 

 

Moram priznati da sam trenutno u dilemi... M16 i skidati skalpove Vietnamcima u Black-opsu ili moonwalk i skidati dlake sa prsa?

 

BBC News 

Every hole is a goal!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: M. Jackson & Ubisoft
Bukva kaže...

Ubisoft je potvrdio da radi na igri u kojoj će se pojaviti, glavom i bradom, Michael Jackson.

Cilj igre će biti oponašanje plesnih pokreta, koje će vrlo vjerojatno izvoditi sam preminuli kralj popa. Za pptrebe igre razvija se Dance Central preko kojega će igra detektirati pokrete igrača. BBC prenosi da se DC temelji na Kinetic sistemu (erm, Xbox ekskluziva?), a predviđeni izlazak igre je jesen. 

 

Moram priznati da sam trenutno u dilemi... M16 i skidati skalpove Vietnamcima u Black-opsu ili moonwalk i skidati dlake sa prsa?

 

BBC News 

Moonwalk i skidati dlake s prsa,naravno!Namigiva

alrighty then
14 godina
protjeran
offline
RE: M. Jackson & Ubisoft

Evo spoil easter egg-a:

- vodite malu decu u krevet pun ruža...

 

Puj puj...Viče

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
14 godina
neaktivan
offline
M. Jackson & Ubisoft

cijeđenje para...pa tko će to igrati???

a onda sam se probudio...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice