Machina organizira školu game dizajna

poruka: 5
|
čitano: 4.139
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Machina organizira školu game dizajna

Machinimi intezivni dvomjesečni tečajevi su u Zagrebu imaju limitirana mjesta. Nude aktivna predavanja sa gostujućim predavaćima game dizajnerima sa literaturom. Također se mozete prijaviti na online verziju preko neta koja je znatno jeftinija i gdje mjesta nisu limitirana, sa video zapisima predavanja i literature u PDF formatu.

Kroz ta dva mjeseca 1. i 2. tjedan se odnose na kratku povijest i marketing igara, 3. game dizajn, 4. projektni menađer,od 5. do 8. tjedna se radi programiranje, grafički dizajn i audio dizajn, i 8. tjedan je završni tjedan.

Osobno sam se prijavio na online verziju i mislio sam da bi i vas zanimalo.

Izvor http://gamedev.machina.hr/

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.9.2013 19:12 (NeroX).
 
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Machina organizira školu game dizajna

Jeli to istina ili je neki zajeb?

Reci i nama ostalima da znamo da ne nasjedamo ako je neki zajeb?

medvid18
10 godina
neaktivan
offline
Re: Machina organizira školu game dizajna

Evo razgovara sam sa Lovrom Nola i kaze da se potvrda dobiva od kompanije i da je zavrsni test iskljucivo online za online korisnike.I ja sam se prijavio za online pa cemo vidit jeli valja ili je neki zajeb.

Za sad je on mene uvjerio da je istina i da postoji takva skola.

medvid18
13 godina
neaktivan
offline
Re: Machina organizira školu game dizajna

Super investicija.

13 godina
neaktivan
offline
Machina organizira školu game dizajna

pošaljete ekipi sliku sa reboot-om, dobijete online školu za svega 100 kn, a pristup platformi za učenje nema vremenskoga roka, sve što stavljaju gore možete pogledati kad god hoćete. Mislim da će s vremenom biti sve bolje, kako će se to "gradivo" nadograđivat (stavljaju nove materijale, video i tutoriale, ništa se naravno ne briše ostaje stalno), kroz neko vrijeme ćete dobiti puno za tih 100 kn

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2013 23:05 (dale090).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice