MOD sa baterijom netbooka

poruka: 2
|
čitano: 816
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
MOD sa baterijom netbooka

Znam da je malo "nepraktično" kopirati sa drugog foruma, ali našao sam jedan dosta zanimljiv eksperiment na jednom domaćem forumu.

Dakle radi se o tome da je čovjek kupio dijelove preko interneta, malo se poigrao sa baterijom, i složio bateriju od 14 čelija.

Malo nezgrapno izgleda, ali on tvrdi da je baterija izdržala čak 28 sati!

Slike i ostale stvari vezene za ovo, možete naći na linku

 

I da, pitanje, šta mislite, dali se ovime u biti gubi smisao netbook-a, kao malog prijenosnog računala

6 DA
3 Ne
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: MOD sa baterijom netbooka
rooswelt1991 kaže...

Znam da je malo "nepraktično" kopirati sa drugog foruma, ali našao sam jedan dosta zanimljiv eksperiment na jednom domaćem forumu.

Dakle radi se o tome da je čovjek kupio dijelove preko interneta, malo se poigrao sa baterijom, i složio bateriju od 14 čelija.

Malo nezgrapno izgleda, ali on tvrdi da je baterija izdržala čak 28 sati!

Slike i ostale stvari vezene za ovo, možete naći na linku

 

I da, pitanje, šta mislite, dali se ovime u biti gubi smisao netbook-a, kao malog prijenosnog računala

Uopće nerazumijem pitanje, zašto bi netbook izgubio smisao ako baterija dulje traje ?? Dapače dobiva golem smisao, dulje radi bez vanjskog izvora, ali čemu takvo pitanje ?

Pardon, sad mi je jasno, ti pitaš dali gubi smisao povećom masom i groznom improvizacijom za kučište, iako to nema veze, lako je nabaviti baterije drugih oblika (iako mi ovo više nalikuje na kondenzatorske baterije), malo napraviti estetski smisao i da sve super izgleda.Ali to je super, 28 sati rada, to je mnogo.

Dont bug me!
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.12.2010 17:18 (pbandov).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice