Možda ipak ima nade za WP8?

poruka: 19
|
čitano: 5.432
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Možda ipak ima nade za WP8?

Ako se trenutno pogleda postotak windows phone uređaja može se slobodno reći da nije ispunio očekivanja nakon 2 godine postojanja, ali su zanimljivi rezultati ankete sa linka ispod.

 

http://www.phonearena.com/news/Now-that-the-Samsung-Galaxy-S-4-is-official-which-high-end-smartphone-would-you-buy_id40868

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Možda ipak ima nade za WP8?

Nije to prva anketa sa takvim rezultatima. Bilo je tako i na drugima sa dosta većim brojem sudionika.

Winter is coming...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Možda ipak ima nade za WP8?

Kaj to vrijedi kad Lumie (bilo koje) sa WP8 nema nigdje za kupiti?!

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
15 godina
neaktivan
offline
Možda ipak ima nade za WP8?

Kad i ako stigne ovaj 620 i low-end, mislim da bi trebalo i bolje to bit.

 

S4 je kopirao od Lumije super-sensitive touch, polikarbonat, a od WPa će Android kopirati People Hub, intergracije...

 

Kao što ih Apple zove - copycats.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
5 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Možda ipak ima nade za WP8?

Zanimljivo je da bi svi WP8 mobitel, a na kraju samo malo ljudi zapravo i kupi

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2013 16:24 (Ray0).
 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Možda ipak ima nade za WP8?
Smooth Operator kaže...

Kad i ako stigne ovaj 620 i low-end, mislim da bi trebalo i bolje to bit.

 

S4 je kopirao od Lumije super-sensitive touch, polikarbonat, a od WPa će Android kopirati People Hub, intergracije...

 

Kao što ih Apple zove - copycats.

To nije nikakvo kopiranje fučkaj ga,Nevinašce daj malo razmišljaj zdravo razumski a ne lupat bezveze tu se samo radi o materijalu od kojeg se izrađuje kučište.Nema tu kopiranja svako radi kučište od čega oče, bilo obična plastika ili aluminijsko kučište ili Polikarbonat ili možda magnezij itd to je stvar izbora proizvođača.{#}Izlanuo se

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
14 godina
offline
Re: Možda ipak ima nade za WP8?
Ray0 kaže...

Zanimljivo je da bi svi WP8 mobitel, a na kraju samo malo ljudi zapravo i kupi

 Kak će ih kupit kad je loša distribucija ... npr. u Italiji kad je došla 920 prve dvije pošiljke koje su došle u 2 navrata sve su odmah rasprodali. Lošom distribucijom su izgubili potencijalan broj korisnika. Evo npr. kod nas još nema 920 a već se sprema drugi top model 928

15 godina
neaktivan
offline
Re: Možda ipak ima nade za WP8?
rambox kaže...

To nije nikakvo kopiranje fučkaj ga,Nevinašce daj malo razmišljaj zdravo razumski a ne lupat bezveze tu se samo radi o materijalu od kojeg se izrađuje kučište.Nema tu kopiranja svako radi kučište od čega oče, bilo obična plastika ili aluminijsko kučište ili Polikarbonat ili možda magnezij itd to je stvar izbora proizvođača.{#}Izlanuo se

Da je Samsung malu uložio u R&D, možda bi imao i bolji materijal. Ovako im je dobra bila plastika, ljudi potrošili tko zna koliko da postignu pravi osjećaj polikarbonata u ruci, i sad je odjenom i njima dobar.

 

Trebali su ostati dosljedni svojoj filozofiji. S3 izgledom i osjećajem podsjeća na poklopac Nutelle.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
15 godina
offline
Re: Možda ipak ima nade za WP8?
Smooth Operator kaže...
rambox kaže...

To nije nikakvo kopiranje fučkaj ga,Nevinašce daj malo razmišljaj zdravo razumski a ne lupat bezveze tu se samo radi o materijalu od kojeg se izrađuje kučište.Nema tu kopiranja svako radi kučište od čega oče, bilo obična plastika ili aluminijsko kučište ili Polikarbonat ili možda magnezij itd to je stvar izbora proizvođača.{#}Izlanuo se

Da je Samsung malu uložio u R&D, možda bi imao i bolji materijal. Ovako im je dobra bila plastika, ljudi potrošili tko zna koliko da postignu pravi osjećaj polikarbonata u ruci, i sad je odjenom i njima dobar.

 

Trebali su ostati dosljedni svojoj filozofiji. S3 izgledom i osjećajem podsjeća na poklopac Nutelle.

Samsung je tokom 2012 godine u razvoj mobilne tehnologije uložio 41.4 milijarde dolara. To je ravno dva puta veće od godišnjeg budžeta (2013) naše drage državice.

 

 

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time...
15 godina
neaktivan
offline
Možda ipak ima nade za WP8?
Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
0 1 hvala 1
15 godina
offline
Možda ipak ima nade za WP8?

Svi bi kupili Lumiu jer je HW fenomenalan. Problem je u tome sto ocito nitko od njih nije radio na WindowsPhoneu. Nakon malo vremena bi se predomislili i otisli na iOS ili Android.

Rvat katolik!
 
4 6 hvala 0
14 godina
offline
Re: Možda ipak ima nade za WP8?
tnakir kaže...

Svi bi kupili Lumiu jer je HW fenomenalan. Problem je u tome sto ocito nitko od njih nije radio na WindowsPhoneu. Nakon malo vremena bi se predomislili i otisli na iOS ili Android.

 Pričaš gluposti ti nisi "svi" da je tako onda nitko drugi ne bi ni trebao radit konkurenciju

15 godina
offline
Re: Možda ipak ima nade za WP8?
Memphis kaže...
tnakir kaže...

Svi bi kupili Lumiu jer je HW fenomenalan. Problem je u tome sto ocito nitko od njih nije radio na WindowsPhoneu. Nakon malo vremena bi se predomislili i otisli na iOS ili Android.

 Pričaš gluposti ti nisi "svi" da je tako onda nitko drugi ne bi ni trebao radit konkurenciju

Slažem se, nebi svi, samo oni koji žele na raspolaganju više od 4 aplikacije.

 

Mislim svaka čast nokiji pravi i pravila je jedne od najkvalitetnijih uređaja ali WP još uvjek nije dorastao Androidu i iOS-u.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
15 godina
offline
Re: Možda ipak ima nade za WP8?
Memphis kaže...
tnakir kaže...

Svi bi kupili Lumiu jer je HW fenomenalan. Problem je u tome sto ocito nitko od njih nije radio na WindowsPhoneu. Nakon malo vremena bi se predomislili i otisli na iOS ili Android.

 Pričaš gluposti ti nisi "svi" da je tako onda nitko drugi ne bi ni trebao radit konkurenciju

Ma slazem se sa tim, ali dosta ljudi mi je reklo da im je odusevljenje OS-om splasnulo nakon par tjedana. U pocetku je to sve nesto novo, a nakon toga... puf... nestane carolija...

Rvat katolik!
15 godina
offline
Re: Možda ipak ima nade za WP8?
tnakir kaže...

Ma slazem se sa tim, ali dosta ljudi mi je reklo da im je odusevljenje OS-om splasnulo nakon par tjedana. U pocetku je to sve nesto novo, a nakon toga... puf... nestane carolija...

LoL, pa tako je sa svim uređajima i stvarima...

Fortune favours the brave
15 godina
neaktivan
offline
Re: Možda ipak ima nade za WP8?
tnakir kaže...

Ma slazem se sa tim, ali dosta ljudi mi je reklo da im je odusevljenje OS-om splasnulo nakon par tjedana. U pocetku je to sve nesto novo, a nakon toga... puf... nestane carolija...

A jel tebi mobitel služi za konstantno drka*e po njemu uz uzvike ''Kak mi je super'' ,ili za ono čemu služi: telefoniranje ,sms-nje ,mailove ,eventualnu zabavu?! {#}

 

Kupiš ga ,upoznaš se sa sistemom i naravno da ti je nakon toga splasnulo oduševljenje.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2013 19:49 (kizo2703).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Možda ipak ima nade za WP8?
tnakir kaže...

Ma slazem se sa tim, ali dosta ljudi mi je reklo da im je odusevljenje OS-om splasnulo nakon par tjedana. U pocetku je to sve nesto novo, a nakon toga... puf... nestane carolija...

  Ja imam svoj 8S već dva mjeseca i nemam namjeru prelaziti na iOS, a na Android još manje... Sve mi na 8S paše... od OS-a, kvalitete izrade, zvuka i kamere. Slažem se da postoje problemi, ali oni će se riješiti, a ako dovedu još par aplikacija koje mi trebaju niti broj istih mi nije problem.

15 godina
offline
Re: Možda ipak ima nade za WP8?
kizo2703 kaže...
tnakir kaže...

Ma slazem se sa tim, ali dosta ljudi mi je reklo da im je odusevljenje OS-om splasnulo nakon par tjedana. U pocetku je to sve nesto novo, a nakon toga... puf... nestane carolija...

A jel tebi mobitel služi za konstantno drka*e po njemu uz uzvike ''Kak mi je super'' ,ili za ono čemu služi: telefoniranje ,sms-nje ,mailove ,eventualnu zabavu?! {#}

 

Kupiš ga ,upoznaš se sa sistemom i naravno da ti je nakon toga splasnulo oduševljenje.

Mozda sam se krivo izrazio: tek nakon par tjedana uvidis koje su mu mane i koje te stvari zivciraju.

Rvat katolik!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Možda ipak ima nade za WP8?
tnakir kaže...

Mozda sam se krivo izrazio: tek nakon par tjedana uvidis koje su mu mane i koje te stvari zivciraju.

Ja dosad nisam našel mobitel na kojem mi nešto nije išlo na živce. Nema savršenog mobitela ,ni savršenog OS-a.

 

Live with it. Ili mijenjaj mobitele na mjesečnoj bazi ,ako si to možeš priuštiti.

 

WP 8 sam isprobaval par dana na koleginom HTC 8S i dosad mi se svidjelo kaj sam videl.

Hoću li uzet neki WP8 telefon na jesen kad mi ističe pretplata? Ko zna ,možda hoću.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice