Napustio nas je papirnati Enter

poruka: 87
|
čitano: 27.688
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Napustio nas je papirnati Enter

Eto svi oni koji su čitali enter sada mogu slobodno početi plakati - Enter od sada postoji samo u virtualnom obliku. Razlog jeslijedeći:

"Ponajviše je problem postala distribucija kroz škole (za one koji ne znaju, Enter se prvih godina isključivo i prodavao samo u školama, a u posljednje vrijeme pola naklade je završavalo na kioscima), koja je sada posebno otežana iz raznih razloga."

Eto dragi čitatelji ode nam jedan ali vrijedan časopis. Mnoga djeca neće dobro naučiti rukovati računalom upravo zbog ovoga.BUG im je vjerojatno pretežak,a ovo im je bilo jedini izvor znanja. Mršti se

Izvor: Enter - samo na webu

 
28 1 hvala 12
14 godina
neaktivan
offline
Napustio nas je papirnati Enter

Šteta Plač

 

Često sam uzimao Enter u školi :)

Welcome to Srbija, gde murija ubija,gde nema pravde ni za lek i samo Bog je sudija!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Napustio nas je papirnati Enter

R.I.P

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Napustio nas je papirnati Enter

Žao mi je časopisa iako ga nikada nisam čitao. No djeca imaju bug da čitaju pravi informatiku.

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
 
11 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Napustio nas je papirnati Enter

Volio sam Enter :(

When you are sad and you dont know what to do , just remeber that life starts at 8000 rpm. KTM <3 Husky <3
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter
captain_soap_McTawish kaže...

Žao mi je časopisa iako ga nikada nisam čitao. No djeca imaju bug da čitaju pravi informatiku.

I kaj? Buljit će u njega ko tele u šarena vrata jer ne razumiju pola qurca tamo.

15 godina
offline
Napustio nas je papirnati Enter

Bio sam preplaćen dok sam bio u osnovnoj, tradiciju nastavio brat, sad je i on u srednjoj a sad nema ni entera hh.

Vidim stavili su Enter - kompjutorski web koji svi razumiju

“Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime"
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Napustio nas je papirnati Enter

Ja sam citao prije Enter, steta sto vise ne postoji... Ali zato postoji dalje Bug i Mreza ;)

 
4 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Napustio nas je papirnati Enter
Zašto mrežu ne ubace u web oblik,a enter u papire.Ili da se daje neko web izdanje Entera u PDF formatu....
 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter
ivan-zd kaže...
Zašto mrežu ne ubace u web oblik,a enter u papire.Ili da se daje neko web izdanje Entera u PDF formatu....

zato što im se ne bi isplatilo... to je kao da ga besplatnog dijele.

 

OT: stvarno mi je žao... bio sam pretplaćen jednu godinu dok sam išao na informatiku u osnovnoj (imam prvih 10 brojeva). u to vrijeme sam dobio svoj prvi PC i naučio sam jako puno... još uvijek ih imam doma, čak ih i pročitam tu i tamo.

stvarno mi je žao djece koja ga neće imati prilike čitati, jer je, kao i BUG, stvarno bio super...

14 godina
neaktivan
offline
Napustio nas je papirnati Enter

RIP

http://www.speedtest.net/result/832888883.png U školi... 90Mbps DL 6Mbps UL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Napustio nas je papirnati Enter

sad treba pokrenuti šverc s starim brojevima :D , kod osnovnu san kupia u školi oko 30 komada , te iskreno ne žalim niti jednu uloženu lipu...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter
lzgr kaže...
captain_soap_McTawish kaže...

Žao mi je časopisa iako ga nikada nisam čitao. No djeca imaju bug da čitaju pravi informatiku.

I kaj? Buljit će u njega ko tele u šarena vrata jer ne razumiju pola qurca tamo.

Oni ne moraju skužit sve šta piše u bugovom broju. Ako se kuže u hardver, igrice, oni će rado pročitat tu kategoriju. Recimo mene ne zanima fotoaparati pa to preskačem jer me ne zanima.. A ako se baš misli na one početnike, onda im je najbolje kupit školsku knjigu računalstvo http://darko-grundler.net/novo/img/str4g_book_big.jpg i kad sve to prouče ako ih zanima čitat vijesti na bug.hr

http://gtabalkan.com
15 godina
odjavljen
offline
Napustio nas je papirnati Enter

Časopis je bio jako dobar, odličan za početnike. Još uvijek imam prvih 10 brojeva u koricama. No Enter se (bar za mene) u zadnjih par godina pokvario (kokretno to razdoblje je počelo prije kojih 3- i pol godine) i izgubio onu bit. Tada sam prešao na Bug i nije mi žao jer sam naučio puno,puno više. Enter se iz časopisa za informatičke početnike (svih uzrasta) pretvorio u neku vrstu dječje kolumne (djeca šalju crteže, neke škole painta, hardvera bez..) i mislim da ga je to dotuklo. Netko je ranije spomenuo da djeca ne mogu čitati Bug jer ništa ne razumiju- na svom primjeru mogu reći da ako se ne dođe u dodir sa opširnijim i kompliciranijim sadržajem (onim iz Bug-a) zauvijek se ostaje na nekom nižem nivou (tipa Enter). Da je bar slijedio onaj prvotni plan i nastavio na nekompliciran način obješnjavati komplicirane stvari, još i dan danas bi bio član Bug obitelji.

Ovime odajem počast svom prvom informatičkom časopisu uz kojeg sam upoznao IT svijet:

 

 

                                                                                         I

                                                                                         I

                                                                                         I

                                                            <______________

 

                                                                   ENTER

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.9.2010 20:09 (vexx5555).
Moj PC  
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Napustio nas je papirnati Enter

Ja sam IT svijet upoznao kroz BUG.. Ništa više.. 

http://gtabalkan.com
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter
vexx5555 kaže...

Časopis je bio jako dobar, odličan za početnike. Još uvijek imam prvih 10 brojeva u koricama. No Enter se (bar za mene) u zadnjih par godina pokvario (kokretno to razdoblje je počelo prije kojih 3- i pol godine) i izgubio onu bit. Tada sam prešao na Bug i nije mi žao jer sam naučio puno,puno više. Enter se iz časopisa za informatičke početnike (svih uzrasta) pretvorio u neku vrstu dječje kolumne (djeca šalju crteže, neke škole painta, hardvera bez..) i mislim da ga je to dotuklo. Netko je ranije spomenuo da djeca ne mogu čitati Bug jer ništa ne razumiju- na svom primjeru mogu reći da ako se ne dođe u dodir sa opširnijim i kompliciranijim sadržajem (onim iz Bug-a) zauvijek se ostaje na nekom nižem nivou (tipa Enter).

To sam bio ja. Baš ću provesti eksperiment - dat ću frendu koji nema veze s vezom o kompu svaki mjesec BUG pa ćemo vidjet dal će šta naučiti. Treba počet polake,tj. sa Enterom pa onda ići na BUG.Ovo je prevelik korak.

16 godina
neaktivan
offline
Napustio nas je papirnati Enter

Ja sam također, kao mnogi tu prisutni, počeo s čitanjem Entera, ali sam nakon par godina prešao na BUG. Razloga je bilo mnogo, i naravno, nisam pogriješio.

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Napustio nas je papirnati Enter

I ovo je dovoljno BUG Forum -> BUG časopis -> konzumiranje naučenog /samostalno sastavljanje pca, davanje drugima savjet itd./ Netreba ništa kupovat, samo treba čitat bug forum i gledat šta se nudi od komponenata u dučanima. 

http://gtabalkan.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.9.2010 20:16 (joze).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Napustio nas je papirnati Enter

R.I.P. Enter Plač

 

Uvijek je imao štošta za naučit...programiranje, obrada fotografija, uređivanje dokumenata, fotografija i videa te ugradnja komponenata u komp

 

Enter će zauvijek ostat u mom srcu Osmijeh

Avatar!...Ready!!.......Clear a path!!................IN GAME: IWEK91
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Napustio nas je papirnati Enter

Ja sam sve o informatici naučio na Bug forumu.Došao sam ovdje kao početnik a sad sad dosta dobar.Tek onda sam počeo čitati Bug.ENTER nikad nisam previše čitao, ponekad bih posudio od prijatelja koji je imao pretplatu u školi.Iz njega se ne može naučiti previše al je svakako dobar za početnike.

Live another day, Climb a little higher, Find another reason to stay - DT
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter
Tomislav95 kaže...

Ja sam sve o informatici naučio na Bug forumu.Došao sam ovdje kao početnik a sad sad dosta dobar.Tek onda sam počeo čitati Bug.ENTER nikad nisam previše čitao, ponekad bih posudio od prijatelja koji je imao pretplatu u školi.Iz njega se ne može naučiti previše al je svakako dobar za početnike.

da samo čitajući bug.hr forum nešto naučiš. Svaka kategorija ima neke stick teme koje su jako korisne od slaganje pc konfe do samostalnog slaganja tih komponenata

http://gtabalkan.com
13 godina
neaktivan
offline
Napustio nas je papirnati Enter

PlačNEEEEPlač

 

mislim, ok web stranica je dobra skroz ali ako gledamo baš u zamjenu za časopis, mogala je bit i bolje. npr., bilo bi odlično da se može pronač koji stari broj entera u pdf obliku.

bolje tako da se može nac pdf na enterovoj stranici nego da se ilegalno skenira i šalje sa kompjutera na kompjuter stari broje, zar ne?Izlanuo se

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter
lzgr kaže...
captain_soap_McTawish kaže...

Žao mi je časopisa iako ga nikada nisam čitao. No djeca imaju bug da čitaju pravi informatiku.

I kaj? Buljit će u njega ko tele u šarena vrata jer ne razumiju pola qurca tamo.

hehehehe ne može bolje biti rečeno...Belji se

14 godina
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter

evo vidim na facebooku več 30 objava entera nema i svi stavlaju tužne smajlove  Mršti se , recesija je ljudi sve propada, a dobro mi malo napredniji imamo bug to nama ostaje a šta ona mala djeca imaju ( pol njih ni   nema net tako da teško da če pristupiti stranici od entera) , ja sam sve počeo iz entera onda sam vidio da mi je to več dosadno i krenuo na bug, nitko nije odmah sve shvatio iz buga, tako da je mene enter uveo u svjet informatike ENTER R.I.PPlač

Zagorci smo ljudi pravi kaj nam pak morejuu,
14 godina
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter

uštedit će se na papiru ... ali će optičari imat više posla ... to su komplementarna dobra, čista ekonomija! :)

16 godina
protjeran
offline
Napustio nas je papirnati Enter

Ne vidim razlog zasto netko tko je pratio Enter bi imao problema sa citanjem BUG-a?

Pa BUG teme su jednostavne, casopis je prilagodjen pocetnicima, teme su obrađene na nacin da budu jasne svima, a kome nisu jasne - bit ce nakon citanja.

 

Recenzija grafickih kartica, njih 20 i skaliranje koliko koja daje fps-a...jake li nauke za shvatiti.

 

Gledam recimo primjer novog bug-a,  95% casopisa je lako shvatljivo vecini informaticki pismenih iznad valjda 5.-6. razreda osnovne skole.

 

Par grafickih, malo multimedije, test tipkovnica, antivirusni alati, 24' monitori, cb laserski printeri, nesto softvera...

 

Stvarno mislite da je BUG casopis za kako vi kazete "napredne"?

 
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Napustio nas je papirnati Enter

što je sad s ostatkom novca od pretplata? 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter
metak kaže...

 

 

Stvarno mislite da je BUG casopis za kako vi kazete "napredne"?

nemoš to gledat u cjelini.. Neke stvari ćeš skužit neke ne. Neke teme su za napredne neke nisu..  Neki ljudi koji su tek počeli se bavit time neće znat čemu cache kod harda služi.  Što je megapiksel? Propust sabirnice?? Dakle sve u svemu, bug je i za napredne i za početnike.. Kako tko skuži

http://gtabalkan.com
16 godina
protjeran
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter
joze kaže...
metak kaže...

 

 

Stvarno mislite da je BUG casopis za kako vi kazete "napredne"?

nemoš to gledat u cjelini.. Neke stvari ćeš skužit neke ne. Neke teme su za napredne neke nisu..  Neki ljudi koji su tek počeli se bavit time neće znat čemu cache kod harda služi.  Što je megapiksel? Propust sabirnice?? Dakle sve u svemu, bug je i za napredne i za početnike.. Kako tko skuži

Time sto netko zna sta je cache, sabirnica i pixel - cini ga naprednim?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Napustio nas je papirnati Enter
Ja sam poceo s vidijem i bugom...

A to je bilo tona istrazivanja jer nisam znao sto znace 80% stvari...
In Control
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice