NINTENDO Switch

poruka: 93
|
čitano: 16.128
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
NINTENDO Switch

Bez baljezganja eto vam video o novoj nintendovoj uzdanici u svijetu konzola,mobilnih konzola....all in one dečki.

Biti ili ne biti pitanje je sada.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
NINTENDO Switch

Samo mora biti više igara, a ne samo Mario kart, 3d world i sl., zelda i još nekoliko malo boljih igara, ostalo je bilo sranje.

Želimo i racing igre i pucačine i RPG-ove...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NINTENDO Switch

Mene osim igara , zanima kolka bu snaga konzole,jer inače budu ga velike izdavačke kuće OPET zaobilazile.

 

Biti ili ne biti pitanje je sada.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2016 16:36 (Zizo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NINTENDO Switch

Fora koncept, ali ne zanima me handheld dio priče uopće. Kad igram neki AAA naslov hoću uživati u istom na ogromnom ekranu. Ne znam, ne vidim se baš da bi na prijenosnoj konzoli igrao išta "ozbiljnije".

 

Eventualno da ne košta puno bih razmislio o nabavci, ali sudeći po veličini konzole ne izgleda mi ko da će se na tome moći vrtjeti grafički jače igre. Al živi bili...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
NINTENDO Switch

Baš me zanima koliko će Bug-ovcima trebati vremena da objave vijest o novoj konzoli... Zar ti novinari spavaju na poslu, ta vijest je trebala biti objavljena nedugo nakon prestavljanja...

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: NINTENDO Switch
Zločko kaže...

Baš me zanima koliko će Bug-ovcima trebati vremena da objave vijest o novoj konzoli... Zar ti novinari spavaju na poslu, ta vijest je trebala biti objavljena nedugo nakon prestavljanja...

 

Zaista nešto kasne u posljednje vrijeme. Šteta. No bolje ikada nego nikada.

 

http://www.bug.hr/master/vijesti/predstavljen-nintendo-switch/156488.aspx

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
16 godina
offline
NINTENDO Switch

Prednarudzba je postala dostupna u Svijet Medija: https://svijet-medija.hr/artikls/nintendo%20switch

 

Cijena djeluje prihvatljivo (s obzirom na nasu stopu PDV-a).

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NINTENDO Switch

Za te pare se uzme PS4 PRO, šta je previše je previše.

 

Ali kad padne na ispod 2 soma i imati i nešto za igrati možda uđe u razmatranje.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NINTENDO Switch

Dvostruko daje, tko brzo daje... + 60$ za igru po komadu. Mnogo. Ako bude softmoda kakvog, mozda onda.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: NINTENDO Switch
Wii u je imao najvise igara na izlasku pa je lose zavrsio,moraju ih rasporediti kada koja izlazi jer vecina nece kupit sve igre odjednom,kupit ce jednu-dvije i igrati ih koji mjesec dok druga izade
16 godina
offline
Re: NINTENDO Switch
Hexfire kaže...

Za te pare se uzme PS4 PRO, šta je previše je previše.

 

Ali kad padne na ispod 2 soma i imati i nešto za igrati možda uđe u razmatranje.

 

Sto ce mi PS4 kad na tomu ne mogu igrati novu Zeldu, Mario Kart i Mario Odyssey? Cijena je ista i igre su kvalitente za obje konzole, dakle nije previse, nego se radi o ukusima.

13 godina
offline
Re: NINTENDO Switch
Šime kaže...

 

Sto ce mi PS4 kad na tomu ne mogu igrati novu Zeldu, Mario Kart i Mario Odyssey? Cijena je ista i igre su kvalitente za obje konzole, dakle nije previse, nego se radi o ukusima.

 Ne možeš ni na Switchu, a onome koga zanima samo Zelda je bolje upiknuti rabljeni WII U i odigrati na tome. Zasad je jedino sigurno da će igara biti malo, a koliko će biti kvalitetne otom potom. Kako sad stvari stoje dobit ćeš Zeldu i onda to jeseni ništa vrijedno igranja. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: NINTENDO Switch
Hexfire kaže...

 Ne možeš ni na Switchu, a onome koga zanima samo Zelda je bolje upiknuti rabljeni WII U i odigrati na tome. Zasad je jedino sigurno da će igara biti malo, a koliko će biti kvalitetne otom potom. Kako sad stvari stoje dobit ćeš Zeldu i onda to jeseni ništa vrijedno igranja. 

 

Hm, za sada je najavljeno 28 igara koje izlaze prije jeseni (i taj broj ce vjerojatno znacajno narasti), tako da ima dosta za svakoga. Npr. ja cu kada zavrsim Zeldu (dakle, negdje u lipnju, not even kidding), igrat' Mario Kart i Lego City, te jos par eShop igara tipa Snipperclips i Showel Knight. Zapravo, bit' cu sretan ak' sve to stignem poigrati do jeseni, posto igram ~1h dnevno ;)

 

Btw, Zelda Switch u odnosu na Wii U verziju ima visu rezoluciju (900p), stabilan frame rate, bitno krace vrijeme ucitavanja (jer je cartrige), i jos par sitnica tipa veci draw distance, i bogatiji environmental audio (vjerojatno veci broj istovremenih audio izvora).

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: NINTENDO Switch

Gamer je dobio primjerak, fora mi se čini konzola, ali za samo dvije igre izdvojit toliko love... Vidim za koji mjesec Mario Kart bundleove koji će bit jeftiniji, ali ovako za sada sumnjam da ću ju uzet:

 

Link: Nintendo Switch recenzija

7 godina
neaktivan
offline
Re: NINTENDO Switch
Lik sere u recenziji za igre a druge konzole su imale isti mozda cak i manje broj launch igara...
16 godina
offline
NINTENDO Switch

Um, na eShopu je 21 igra:

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
NINTENDO Switch

I ja sam svoj kupio 3.3. i nadam se da se nisam zeznuo jer ima ocito dosta djecijih bolesti, od grebanja ekrana kad se stavlja u dock , do brikanja sa blue ekranom.

 

https://www.vg247.com/2017/03/06/alright-lets-talk-about-switch-hardware-issues-dead-pixels-blue-screen-bricking-screen-scratching/

PSN - brdjanin85
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
NINTENDO Switch

News site-ovi senzacionaliziraju svaku dojavu, po obicaju. Zijev.

 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: NINTENDO Switch
Šime kaže...

News site-ovi senzacionaliziraju svaku dojavu, po obicaju. Zijev.

 

PSN - brdjanin85
9 godina
neaktivan
offline
NINTENDO Switch

Kaj je najgore jos su i povukli Dock sa Nintendo stora. Nadam se da ce se moci zamjeniti tu kod nas ako bude V2 docka.

https://www.reddit.com/r/Games/comments/5xz9u0/nintendo_switch_dock_has_been_pulled_from/

PSN - brdjanin85
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.3.2017 18:33 (madafaka85).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NINTENDO Switch

Koji likovi.

 

Taj dock i izgleda kao jeftina plastike, kao neko na brzinu sklepano smeće. A ovo kad je otvorio lik je to samo dokazalo. 

Kako se nisu sjetili da bi to moglo podrapati ekran i nisu stavili neku zaštitu iz nutra? I to je ako ideš kupovati zasebno koštalo 50$? 

 

Onda joyconi. Kako loše se neki primaju za "tablet". Baš jeftino izgleda. Pa oni dodaci kao narukvica, koji se zaglavi ako staviš na krvioga. Pa zar su mislili da će to djeca često korstiti i moguće krivo staviti?

Na oći joyconi izgledaju premali i neudobni.

Sad još i ovi kvarovi koji se dešavaju.

 

Stvarno mislio da Nintendo ne može zajebatii misli na korisnike, i onda ovo izbace na tržište.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.3.2017 18:50 (Jack Sparrow).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NINTENDO Switch
Jack Sparrow kaže...

Koji likovi.

 

Taj dock i izgleda kao jeftina plastike, kao neko na brzinu sklepano smeće. A ovo kad je otvorio lik je to samo dokazalo. 

Kako se nisu sjetili da bi to moglo podrapati ekran i nisu stavili neku zaštitu iz nutra?

 

Onda joyconi. Kako loše se neki primaju za "tablet". Baš jeftino izgleda. Pa oni dodaci kao narukvica, koji se zaglavi ako staviš na krvioga. Pa zar su mislili da će to djeca često korstiti i moguće krivo staviti?

Na oći joyconi izgledaju premali i neudobni.

Sad još i ovi kvarovi koji se dešavaju.

 

Stvarno mislio da Nintendo ne može zajebatii misli na korisnike, i onda ovo izbace na tržište.

 Da, konzole imaju inace problema kod launcha no ovo je po meni fail same izrade konzole.

Taj dock, klimavi joyconi, izgebani ekrani, artefakti, bucni ventilatori, ovo s blokiranje joycona ako krivo stavis je grijeh takoder..

Retardacija na nivou a iskreno sam bio razmisljao o preorderu... lose lose lose..

Cekam novu reviziju..

 

Ne kuzim kako mozes gore od wii u-a u pm

Wii u je bar bio funkcionalan

15 godina
offline
Re: NINTENDO Switch
toxic kaže...
Jack Sparrow kaže...

Koji likovi.

 

Taj dock i izgleda kao jeftina plastike, kao neko na brzinu sklepano smeće. A ovo kad je otvorio lik je to samo dokazalo. 

Kako se nisu sjetili da bi to moglo podrapati ekran i nisu stavili neku zaštitu iz nutra?

 

Onda joyconi. Kako loše se neki primaju za "tablet". Baš jeftino izgleda. Pa oni dodaci kao narukvica, koji se zaglavi ako staviš na krvioga. Pa zar su mislili da će to djeca često korstiti i moguće krivo staviti?

Na oći joyconi izgledaju premali i neudobni.

Sad još i ovi kvarovi koji se dešavaju.

 

Stvarno mislio da Nintendo ne može zajebatii misli na korisnike, i onda ovo izbace na tržište.

 Da, konzole imaju inace problema kod launcha no ovo je po meni fail same izrade konzole.

Taj dock, klimavi joyconi, izgebani ekrani, artefakti, bucni ventilatori, ovo s blokiranje joycona ako krivo stavis je grijeh takoder..

Retardacija na nivou a iskreno sam bio razmisljao o preorderu... lose lose lose..

Cekam novu reviziju..

 

Ne kuzim kako mozes gore od wii u-a u pm

Wii u je bar bio funkcionalan

 I pazi na njihovoj stanici piše da su mrtvi pixel normalna pojava na LCD ekranima i da ne treba brinuti. Hahah. A vjerovatno to ne priznaju po garanciju pa ne daju nove konzole u tom slučaju.

Pa koji vrag nintendo izvodi. Znači znaju za te probleme očito, ali eto to je normalno i igra sa pokvarenim ekranom.

15 godina
offline
Re: NINTENDO Switch
Jack Sparrow kaže...
toxic kaže...
Jack Sparrow kaže...

Koji likovi.

 

Taj dock i izgleda kao jeftina plastike, kao neko na brzinu sklepano smeće. A ovo kad je otvorio lik je to samo dokazalo. 

Kako se nisu sjetili da bi to moglo podrapati ekran i nisu stavili neku zaštitu iz nutra?

 

Onda joyconi. Kako loše se neki primaju za "tablet". Baš jeftino izgleda. Pa oni dodaci kao narukvica, koji se zaglavi ako staviš na krvioga. Pa zar su mislili da će to djeca često korstiti i moguće krivo staviti?

Na oći joyconi izgledaju premali i neudobni.

Sad još i ovi kvarovi koji se dešavaju.

 

Stvarno mislio da Nintendo ne može zajebatii misli na korisnike, i onda ovo izbace na tržište.

 Da, konzole imaju inace problema kod launcha no ovo je po meni fail same izrade konzole.

Taj dock, klimavi joyconi, izgebani ekrani, artefakti, bucni ventilatori, ovo s blokiranje joycona ako krivo stavis je grijeh takoder..

Retardacija na nivou a iskreno sam bio razmisljao o preorderu... lose lose lose..

Cekam novu reviziju..

 

Ne kuzim kako mozes gore od wii u-a u pm

Wii u je bar bio funkcionalan

 I pazi na njihovoj stanici piše da su mrtvi pixel normalna pojava na LCD ekranima i da ne treba brinuti. Hahah. A vjerovatno to ne priznaju po garanciju pa ne daju nove konzole u tom slučaju.

Pa koji vrag nintendo izvodi. Znači znaju za te probleme očito, ali eto to je normalno i igra sa pokvarenim ekranom.

 To je normalno nekoliko piksela na ogromnim ekranima no na tabletu te tako malim ekranu to ne moze biti normalno.

Neki veliki ekrani toleriraju samo 1-3 mrtva piksela i to je to.

9 godina
neaktivan
offline
Re: NINTENDO Switch
Šime kaže...

 

Sto ce mi PS4 kad na tomu ne mogu igrati novu Zeldu, Mario Kart i Mario Odyssey? Cijena je ista i igre su kvalitente za obje konzole, dakle nije previse, nego se radi o ukusima.

 Ove dvije isto ne možeš igrati, ali s obzirom da su te igre napravili su za svaku konzolu koju su izdali, nekako nemam vise želje za tim igrama. 

Na PS4 ćeš moći igrati svaku multiplatform igru koja će se izdati od A do Ž, dok sumnjam da će multiplatform podrška za Switch biti imalo bolja nego za Wii U. Switch je jednostavno preslab da bi pokretao ijednu igru koja je dizajnirana za Xbox One ili PS4 tako da to značajno smanjuje broj igara koje možeš igrati na konzoli.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
offline
NINTENDO Switch

Evo lik na youtubeu našao i riješio(čak i pojačao signal) problem sa slabim signalom od lijevog joycona. 

Eh moj nintendo na šta si ti spao.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.3.2017 20:02 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NINTENDO Switch

Trenutno ako baš se nekom igra ta zelda bolja je varijanta igrat to na wii u jer više naslova ima na njoj bez obzira što nintendo je neslužbeno digao ruke od nje ... iako je zelda na swichu puno bolja dat 300 eura i onda par mjeseci gletak kako konzola kupi prašinu ... smješno zar ne :D

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
NINTENDO Switch

Ovaj hejt mogu tumaciti kao ljubomoru sto Zelda ima 98 na metacriticu? Ili ste i inace tako negativni? Iz osobnog iskustva mogu reci da je kvaliteta harvera odlicna; bitno bolja od Wii-a i Wii U-a.

 

Btw, doslovno svi vasi argumenti su smijesni.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.3.2017 21:06 (Šime).
 
0 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: NINTENDO Switch
Šime kaže...

Ovaj hejt mogu tumaciti kao ljubomoru sto Zelda ima 98 na metacriticu? Ili ste i inace tako negativni? Iz osobnog iskustva mogu reci da je kvaliteta harvera odlicna; bitno bolja od Wii-a i Wii U-a.

 

Btw, doslovno svi vasi argumenti su smijesni.

 

 

 Nije to hate. Volim igre od nintenda i doma još uvije imama SNES, ali ne možeš biti tolko slijep.

 

Pa lik na redditu naručio 2 i oba mu pokvarena. Jedan ne učitava igre, drugi se gasi te ima mrtve pixele.
Jedan naručio 8 komada. 1 uopće ne radi.

 

Skoro svaki drugi kaže kako su mu joyconi labavi ili mu lijevi joycon ne prima dalje od jednog meta. A ono postolje za TV ili ne radi HDMI ili već u prvom tjednu ljudima izgrebao ekran.

 

Xbox se kvario ali nije ima tolko problema kao ovaj.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice