Nokijini prihodi porasli na 10.27 mlrd eura

poruka: 7
|
čitano: 2.285
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nokijini prihodi porasli na 10.27 mlrd eura

Da da... porasli su... NE PALI...

 

Čisto da svima koji govore da Nokia propada začepim gubicu... Prihodi su porasli, posluju u plusu samo u trećem kvartalu od 529 mil eura... Taođer prodala je u ovom kvartalu 61% više smartphoneova i 2% više mobitela (nego u istom razdoblju u trećem kvartalu prošle godine)...

 

Također radi kresanja troškova namjeravaju otpustiti nešto više od 1800 ljudi... Što je sasvim razumljivo i u skladu s politikom koju propagira Welch...

 

 

Je... Nokia propada sve u 16...

 

 

LINK 

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
Moj PC  
6 0 hvala 6
14 godina
offline
RE: Nokijini prihodi porasli na 10.27 mlrd eura
EnlightenedPhoenix kaže...

Da da... porasli su... NE PALI...

 

Čisto da svima koji govore da Nokia propada začepim gubicu... Prihodi su porasli, posluju u plusu samo u trećem kvartalu od 529 mil eura... Taođer prodala je u ovom kvartalu 61% više smartphoneova i 2% više mobitela (nego u istom razdoblju u trećem kvartalu prošle godine)...

 

Također radi kresanja troškova namjeravaju otpustiti nešto više od 1800 ljudi... Što je sasvim razumljivo i u skladu s politikom koju propagira Welch...

 

 

Je... Nokia propada sve u 16...

 

 

LINK 

Prihodi... a gdje su rashodi?

BOG I HRVATI /// Pi*ka ti k'o zvučnik!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokijini prihodi porasli na 10.27 mlrd eura
pogledaj profit (DOBIT) u trećem kvartalu pa racunaj sam ako ti se da...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
neaktivan
offline
Nokijini prihodi porasli na 10.27 mlrd eura

Neka neka... oduvijek sam Nokiju koristio i imao razne modele i uvijek su me dobro služili i radili bez ikakvih grešaka... Kada bi imao dovoljno para uzeo bi N8 :) ali eto za sad još ništa mučim se na LG-u (nikad više) :P

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Nokijini prihodi porasli na 10.27 mlrd eura
EnlightenedPhoenix kaže...
pogledaj profit (DOBIT) u trećem kvartalu pa racunaj sam ako ti se da...

Promaklo mi... Smijeh

BOG I HRVATI /// Pi*ka ti k'o zvučnik!
15 godina
neaktivan
offline
Nokijini prihodi porasli na 10.27 mlrd eura

Od svih Nokia najviše mi se sviđa E7, ali ima nažalost symbian kojeg baš i ne volim (mislim na izgleda tiče i performansi, al što se funkcija tiče dobar je na tom polju).

 

Neznam što će napraviti s MeeGo OS-om jer kako on za sada izgleda, ne obečaje mi nešto puno, več samo iOS like sučelje :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Nokijini prihodi porasli na 10.27 mlrd eura
EnlightenedPhoenix kaže...

Da da... porasli su... NE PALI...

 

Čisto da svima koji govore da Nokia propada začepim gubicu... Prihodi su porasli, posluju u plusu samo u trećem kvartalu od 529 mil eura... Taođer prodala je u ovom kvartalu 61% više smartphoneova i 2% više mobitela (nego u istom razdoblju u trećem kvartalu prošle godine)...

 

Također radi kresanja troškova namjeravaju otpustiti nešto više od 1800 ljudi... Što je sasvim razumljivo i u skladu s politikom koju propagira Welch...

 

 

Je... Nokia propada sve u 16...

 

 

LINK 

daj lega! zacepi nokija ne propada niti ce propast, nokija samo

propada za one koji nemaju pojma sto je mobitel,a kupuju koja kakva sminkerska sranja od mobitela i trose pare uzalud da se

razumjemo.Smijeh

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice