Nova mogućnost googlea zaključana tema

poruka: 5
|
čitano: 946
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Nova mogućnost googlea

Iskreno dosta san razmišlja o pokretanju ove teme jer uopće neman nikakav izvor niti znan kad je ovo došlo.

 

Google ima novu mogućnost koja se može nazvati nekakav preview stranice. Pored linka u pretraživanju se klikne na znak povećala i desno od linka se pojavi preview stranice. Jednom kad ste kliknuli na povećalo pomicanjem miša po linkovima se dobivaju previewi drugih stranica. Klikom na neki bijeli dio stranice ova se mogućnost isključuje.

 

Na internetu san samo ovo naša o tome, ali prilično san siguran da to nije to jer je datum 2009 godina.

Također ispričavan se ako slična tema postoji.

 

EDIT
iman problema sa uploadon slike, tribala bi doć svaki tre.

That's no reason to cry. One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and it makes me sad.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.11.2010 18:55 (sirka666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nova mogućnost googlea
sirka666 kaže...

Iskreno dosta san razmišlja o pokretanju ove teme jer uopće neman nikakav izvor niti znan kad je ovo došlo.

 

Google ima novu mogućnost koja se može nazvati nekakav preview stranice. Pored linka u pretraživanju se klikne na znak povećala i desno od linka se pojavi preview stranice. Jednom kad ste kliknuli na povećalo pomicanjem miša po linkovima se dobivaju previewi drugih stranica. Klikom na neki bijeli dio stranice ova se mogućnost isključuje.

 

Na internetu san samo ovo naša o tome, ali prilično san siguran da to nije to jer je datum 2009 godina.

Također ispričavan se ako slična tema postoji.

 

  evo zove se Google instant preview, zgođušna stvarčica

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
13 godina
offline
 
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Nova mogućnost googlea
Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Nova mogućnost googlea

Fak...propustija san to negdi.


 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice