OnLive dostupan i u Hrvatskoj!

poruka: 99
|
čitano: 14.970
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
OnLive dostupan i u Hrvatskoj!

Ja sam igrao neke igre na GAIKAI-u i grafika je očajna. Navodno GAIKAI ima bolju grafiku od OnLivea tako da neću komentirat. Nikad ne bi dao 60$ za igru i da mi isporuče tako lošu uslugu.

Igrao sam Witcher 2 i igra mi je bila jad i bijeda. Alan Wake se ne može uopće uspoređivat pokrenut u oblaku sa onim pokrenutim doma na kompu. Izgubilo se bar 60% one filmske atmosfere koju igra posjeduje.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: OnLive dostupan i u Hrvatskoj!
Cave Johnson kaže...

Ne bih se složio da je glupost.

Koristim Onlive već neko vrijeme i mogu reći da je servis odličan.

Čak nemam ni znatnijih problema sa slikom,s obzirom na brzinu ..

Nego,zar tebi Gaikai radi? Ja  još nijednom nisam uspio pokrenuti nijednu igru na njemu..

Koja brzina? ja placam 4mbit, dobijem puno brzinu.... OnLive mi popije cijeli bandwidth kao i Gaikai, slika je nebo i zemlja kada usporedujem sa instaliranom igrom + na instaliranoj nemam input laga, npr. Witcher 2, Need for Speed The Run, Alan Wake, Rayman Origins, Fifa itd... latencija je velika i slika nije dobra.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2012 19:04 (lovac82).
11 godina
neaktivan
offline
OnLive dostupan i u Hrvatskoj!

Brzina mi je slična kao kod tebe,ne znam sad točno,ali ja nemam nikakvih problema s konekcijom..

Gaikai sam isprobao sinoć,i mogu reći da ima tu još posla. Malo igara,nema fullscreena,ibacuje iz igre..

Zasad mi se OnLive čini najkorektnije uređenim od svih Cloud servisa.

Društvo ne može mijenjati čovjeka.Čovjek može mijenjati društvo.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2012 11:53 (Cave Johnson).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnLive dostupan i u Hrvatskoj!
krayz1e kaže...

Ja sam igrao neke igre na GAIKAI-u i grafika je očajna. Navodno GAIKAI ima bolju grafiku od OnLivea tako da neću komentirat. Nikad ne bi dao 60$ za igru i da mi isporuče tako lošu uslugu.

Igrao sam Witcher 2 i igra mi je bila jad i bijeda. Alan Wake se ne može uopće uspoređivat pokrenut u oblaku sa onim pokrenutim doma na kompu. Izgubilo se bar 60% one filmske atmosfere koju igra posjeduje.

Stvar je u tome što je naš bandwidth tek toliki da mogu proći jedino low-res texture. Mislim, logično ako imaš solidan PC koji vrti nove igre na high onda stvarno nemaš koristi od OnLive-a.

 

Ali dušu je dao za nas ljude koji smo van tog gejming filma, a tu i tamo bi odigrali nešto. Ispucaš se pola sata i to je to {#}

Hrpa igara, sve besplatno i bez kompliciranja. Ja volim OnLive.

14 godina
offline
OnLive dostupan i u Hrvatskoj!

Ja sam ga isprobao na svom laptopu sa integriranom grafom, Celeron M560 (2.13GHz), 2GB RAM sa wireless vezom i b.netovim internetom (download 8Mb/s, upload 1.25 Mb/s). Još nisam probao sa T-Comovim adsl-om (4Mb/s, 0.70Mb/s) kojeg imam doma. Ali, moj PC još uvijek može proći za igre. Prava stvar je na laptopu dobit igru koju hoćeš...

Registrirao sam se na onlive.co.uk jer su serveri bliže.

Ukratko, na prvi pogled sam se oduševio! I slika je jako dobra! Kasnije sam shvatio da postoji mala latencija zbog udaljenosti servera, a i vjerojatno zbog Wifi spajanja. Latencija je vrlo mala i nije mi smetala dok igram. Jedino koji put dođe do kraćeg trzanja i tada izgubim kontrolu nad vozilom ili ne mogu dobro naciljati protivnika. Inače, ovaj servis ima veliku, jako veliku budućnost i s obzirom na moj način spajanja i udaljenost servera, ovo funkcionira izvrsno! Čak bih se i danas usudio uzeti neki PlayPack da imam igre na laptopu preko OnLive-a, samo ne znam kako kupiti. Izgleda da moraš biti iz UK da bi kupio igru. Ne znam zašto. Ako je servis dostupan u velikom broju zemalja, zašto se onda ne može kupovati?! Po tome moramo čekati server u Hrvatskoj da bi mogli kupovati. To mi je jedina loša strana. Ne znam, ako netko zna kako kupiti igru, neka kaže.

Moja ocjena: 8/10

P.S. Setup se instalira za tri sekunde i cijeli OnLive folder koji se dobije nakon setupa je velik samo 7 MB!

Sitan programčić, ali moćna mrcina! Po mom mišljenju obavezno isprobati! Fascinantan je način na koji ovo funkcionira!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnLive dostupan i u Hrvatskoj!
diskDEfragmenter kaže...

...

Inače, ovaj servis ima veliku, jako veliku budućnost...

Valjda je zato u zadnjih 5 mjeseci koliko kasniš za zadnjom porukom već jednom uspio bankrotirati ;)

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
14 godina
offline
Re: OnLive dostupan i u Hrvatskoj!
ZC_Someone kaže...

Valjda je zato u zadnjih 5 mjeseci koliko kasniš za zadnjom porukom već jednom uspio bankrotirati ;)

Ahahahahahaha! {#} Ma znam ja za to već dugo, ali tek sada sam ga imao priliku isprobati jer dosad nisam imao internet kako treba. I ideja mi je bila usput malo osvježiti ovu temu da se netko priključi sa novostima ako ih ima. Npr., lani je bilo rečeno da će se "ove" godine moći kupovati igre i iz drugih dijelova svijeta, ali to se očito još nije dogodilo.

Inače, OnLive je bankrotirao jer je ulagao puno više u opremu nego što je zarađivao i imao pretplatnika. Jedan ovakav veliki projekt jako puno košta, a nudi full uslugu na malom području. Zato je bankrotirao, ne zato što ne valja. A svaki početak je težak. Na kraju krajeva, vidiš da stvar i dalje funkcionira. Sad se samo treba širiti...

13 godina
offline
Re: OnLive dostupan i u Hrvatskoj!
Nema veze što je bankrotirao kada je našao novog vlasnika i dalje nudi sve iste usluge
robimarko@gmail.com
11 godina
neaktivan
offline
OnLive dostupan i u Hrvatskoj!

Može li mi netko objasniti šta je ono PlayPack? Hvala.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice