Osvojite PowerColor 6970x2!

poruka: 188
|
čitano: 28.016
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite PowerColor 6970x2!
Jakovp kaže...
vlad0 kaže...

Napredujem, napredujem - po prvi put se pojavljuju rezultati manji od 1 fps. {#} Ali to mora moći ići još niže:

Nije loše, samo naprijed! {#}

 

Sljedeći tjedan ovo definitivno spuštam ispod 10-ke:

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
14 godina
neaktivan
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!

poznati su dobitnici nagrada, među njima nema bugovaca {#}

 

http://www.techpowerup.com/152990/PowerColor-and-TechPowerUp-Pimp-My-Rig-Contest-Winners.html

Zanimljivo da je dobitnik glavne nagrade uradio test sa 1090t i 5770 što su relativno snažni komadi hardvera. Mora da je bilo opakog downclockanja i nekoliko stress aplikacija u pozadini.

Moj PC  
3 0 hvala 5
13 godina
neaktivan
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!

Strašno {#}

Cemetary gates
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite PowerColor 6970x2!
thedream kaže...

Strašno {#}

 

Pa zapravo i nije... {#}

 

Nisam želio pobijediti na takav način, pa na kraju nisam ni postao svoj score. Ali na kraju sam skužio "foru" pomoću koje je moguće dobiti 1. Zapravo se o vrlo jednostavnoj metodi zamjene originalnih DirectX DLL-ova sa modificiranima koji dopuštaju forsiranje definirane rezolucije za bilo koji D3D surface.

 

I što se onda napravi... Stavi se npr. reza 800x600 (EDIT: window mode). U tom slučaju za 3DMark postaje postaje dostupan i sistemski izbornik za taj program (Alt + Space). I kad se to napravi 3DMarku, onda se pauzira rendanje, a ne izgubi se fokus prozora i štoperica i dalje radi.

 

I na taj način se dobije lijepih okruglih 0.0 po testu. I zato sam hardver nema apsolutno nikakve veze. Eto. {#}

 

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2011 21:51 (vlad0).
13 godina
neaktivan
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!

To je u biti hack?

Cemetary gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite PowerColor 6970x2!
thedream kaže...

To je u biti hack?

 

Pa u biti ga možeš zvati i tako, da. {#}

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
14 godina
neaktivan
offline
Osvojite PowerColor 6970x2!

Jep, lowest score 1 3d mark...

Ja sam nešto kombinirao i radio i pokušavao, ali ispod 18 nisam uspio doći nikako i na kraju odustao zbog nedostatka vremena

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Osvojite PowerColor 6970x2!
Lazarus Long kaže...

Imam Matrox-a sa 16 MB

 

Imam i PCI 3DFX Voodoo ....mislim da pored mene nemate sanse. Jos da pronadem starog Pentiuma po fijokama

Koliko vidim uvjet je DX9 tako da si zabrijao malo ipak na preveliki retro (jedino ako tvoj Voodoo ima podrsku za DX 9).... {#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice