Points2shop - novi Lockerz?

poruka: 10
|
čitano: 5.697
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Points2shop - novi Lockerz?

Pozdrav,

 

danas sam otkrio ovu stranicu Points2shop.

 

Naime, stranica radi na principu Lockerza ili Pecalice. Skupljate bodove gledajući videe ili ispunjavajući ankete.

 

Tko želi može se registrirati preko mog linka : http://www.points2shop.com/?ref=uin1330855866

 

Ili na points2shop.com

 

(kako nebi bilo pobune)

 

 

Možete osvojiti vaučere za PSN, X360 Live, Amazon. Ili mobitele odnosno igraće konzole (i igre).

 

Na više foruma sam otkrio da ovo dakako nije scam, dapače, moderator na xda forumu je osvojio HTC Sensation u par dana.

 

 

 

Sretno :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
5 1 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Points2shop - novi Lockerz?

Pogledaj video tutorijal na njihovom sajtu. Neče ti slati nikakve nagrade ako ne živiš u SAD-u,Kanadi ili Ujedinjenom kraljevstvu.

Peace and prosperity for us all thru superior firepower
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Points2shop - novi Lockerz?
?

Ima jedan na xda forumu šta je dobio isplatu na Paypal od 30€, živi u Srbiji.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Points2shop - novi Lockerz?

Why not?

Vjerojatno uplaćuju na PayPal. Zašto ne? 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Points2shop - novi Lockerz?
Pod profilom imate sve Hrvatske županije.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: Points2shop - novi Lockerz?
Mitch kaže...
Pod profilom imate sve Hrvatske županije.

Treba li se kako potvrditi account ili sto? i ako da, kako..... pitam zato sto ovo planiram koristiti samo za one Steam bonove itd.

 

Tek sam se registrirao (nazalost ne preko tvojeg linka jer sam na ovu temu naletio tek poslije registracije) pa cu vidjeti ima li sto od toga, site je malo prenatrpan lol.... ne snalazim se bas.

 

 

 

 

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
15 godina
offline
Points2shop - novi Lockerz?

Baš sam otvorio account gore, pa bumo vidjeli

http://www.youtube.com/heat4HD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Points2shop - novi Lockerz?
Scrappy kaže...

Baš sam otvorio account gore, pa bumo vidjeli

Koliko vidim..... site je legit i sve to stoji ali problem je sto smo mi dosta limitirani za razliku od US/UK/CA, oni imaju puno bolje offere itd..... kod njih prakticki u jednom danu mozes zaraditi i do 5$ za free offere, surveye itd (dakle, ne trebas doslovno nista ulagati iz svojeg dzepa) ali mi te offere nemamo :(

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2013 12:45 (lovac82).
13 godina
offline
Points2shop - novi Lockerz?

Ja ovo nisam probao, a budući da je od otvaranja ove teme prošlo više od godinu dana, ima tko kakva iskustva?
Ili je netko probao adf.ly? 

Keep flashing! || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Points2shop - novi Lockerz?
sudy_freak kaže...

Ja ovo nisam probao, a budući da je od otvaranja ove teme prošlo više od godinu dana, ima tko kakva iskustva?
Ili je netko probao adf.ly? 

Znam samo da je adf.ly legit i to je to xD

 

Nemam iskustva sto se tice ovog P2S ali na tom P2S se ostvaruju bodovi (npr. za 2000 bodova se moze kupiti Steam gift card od 20$), ja imam trenutno nesto manje od 150 bodova i to je prakticki kao 1.5$. Owneri tog site-a zele da potvrdimo da nam je adresa koju smo upisali tijekom registracije valjana, mozes ti njima donirati novac putem PayPal-a ili sto sve ne ali account ti tako jednostavno ne zele "potvrditi" odnosno neces dobiti novi "Honour level odnosno Bronze", prvi level "New" (nepotvrden account=oni koji se tek registriraju) je dosta ogranicen, da bi dobio "Bronze honour" (potvrden account) potrebno je kupiti bilo sto ali u fizickom obliku (ne vrijedi za digitalni sadrzaj) odnosno tim putem ces i potvrditi valjanost svoje adrese

 

Pitao sam ih konkretno ovo gore navedeno pa znam. Postoje i drugi leveli tipa Silver, Gold, Platinum itd ali bit svega je da se sa Bronze-om mozes dosta toga odnosno nisi ogranicen u vecini slucajeva, samo eto, moras potvrditi svoju adresu tako sto ces si nesto kupiti u fizickom obliku kako bi postao Bronze clan. Jos nesto valja napomenuti, za svakog pozvanog clana (referala) ako je iz podrucja US/UK/CA, PS2 ce nas nagraditi sa 1$ (heh, mislis li sto i ja?):

 

  • - $0.50 per registration*
  • - $0.50 once your referral completes an offer

 

Nez, ako zenemarimo UK/US/CA te njihove offere i te referale na P2S (samo ces od ljudi s podrucja US/UK/CA biti nagraden sa 1$ ako se regaju preko tvojeg refferal linka), onda mi se cini da su PTC-i jos uvijek isplativiji (koristio sam prije ProBux, Neobux i Clixsense i potvrdujem iz prve ruke da su legitimni), takoder imas one neke igre na srecu (nista te ne kosta) i mozes osvojiti o od 0.10$ do 5$ (osvojio sam vise puta vece iznose), kada se sve zbroji i za dugorocno........ PTC-i su isplativiji po mojem misljenju KOD NAS ali tek nakon 1-2 god mozes ocekivati pravu zaradu ako ces ulagati u referale ali ne samo to, potrebno je znati kada je pravo vrijeme za odbaciti referale koji ti ne donose nikakvu zaradu itd..... dakle, zajebancija u pocetku i boli glava ali za dugorocno puno vise zaradis nego sto ces zaraditi na ovakvim site-ovima tipa P2S i sl.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.3.2013 5:13 (lovac82).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice