Procurile slike Windows-a 8

poruka: 227
|
čitano: 40.052
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Procurile slike Windows-a 8

procurile su slike instalacije windowsa 8, build 7926. puni naziv build-a je 6.2.7926.0.winmain_win8m2.110211-1159 iz čega se vidi da je kompiliran 11. veljače, prije 3 dana. još nema informacija može li se odakle skinut taj build, ali ni to sigurno nećemo čekati dugo.

 

 
 
 

 

izvor

 

 

update 23.2.:

 

As you can see in the above screenshot:

  • A new "Restart is required" option has been added below "Install updates" button.
  • Surprisingly, the good old "Up" button has been put back in Windows Explorer titlebar. Its not confirmed but by the look and position, it looks like the "Up" button.

 

izvor

 

 

update 13.3.:

The updated taskbar will include the Windows Live ID login and the image in the bottom right will show which user is currently logged in

 

izvor

 

 

update 26.3.:

 

sigurno ste čuli za novu mogućnosti u windowsu 8, System reset, pomoću koje ćete u samo par minuta moći vratiti windows na "tvorničke postavke". uklanja sav instaliran softver i vraća windows na predefinirane postavke

 

procurila je slika na kojoj se vidi da je ta mogućnost već sad implementirana u testni build

izvor

 

 

update 29.3.:


prikaz instalacije

Atomska bubamara
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.3.2011 23:08 (jurluk).
 
11 0 hvala 29
14 godina
neaktivan
offline
Procurile slike Windows-a 8
Izgleda da ce ubrzo.

Ipak se ja jos drzim Win7.
Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Procurile slike Windows-a 8

izgleda stvarno uvjerljivo   {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.2.2011 23:09 (bugonja).
 
37 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Procurile slike Windows-a 8

Ne bih volio da izdaju win8 jos bar, godinu, 2..bolje 2..nije to opera ili neki obicni software..

Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Procurile slike Windows-a 8

ima vremena do 2012 xD (ako se dođe do tada) xD

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Procurile slike Windows-a 8

Nece windowsi 8 sigurno izaci prije 2013.

strpljenje i ucenje donosi uspjeh.
 
11 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
hm,hm.

Čini se da su još uvijek na 6.x, to je nešto kao Vista Sedmici?
MW2 : N'Dorphin // GRNDWR // HCTDM // HCSD // HCMSHPT
13 godina
offline
Procurile slike Windows-a 8

Ma što će nam još novi OS. Sedmica je super i još može bar 2 godine!

 
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Procurile slike Windows-a 8

Svi pričaju netreba, joj kaj će nam, ja sam zadovoljan, a baš me zanima kolko vas bude instaliralo betu u dual boot sa sedmicom ili xp-om

 
15 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Procurile slike Windows-a 8

ja sam medu prvima koi bi to instalirao mene 7 ica zeza nesto stalno nesto neradi ovo ono pa moram na Visti bit kud mi je brza cudno i sve mi dobro radi

zvoneXP
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Procurile slike Windows-a 8

Niko nikoga ne tjera na instalaciju novog OS-a.  Ako vam se win7 cini dobar za slijedece 2 godine vi ga koristite slijedece 2 godine. Nikad necu razumjet ljude koji ne zele razvoj hardwarea i softwarea. Kupi graficku karticu i onda bi zeli da ta graficka bude najjaca slijedece 2 godine? S softwareom jos gore. Njega ni ne kupi a kuka zbog novih verzija.

 
22 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
nsoul kaže...

Svi pričaju netreba, joj kaj će nam, ja sam zadovoljan, a baš me zanima kolko vas bude instaliralo betu u dual boot sa sedmicom ili xp-om

Jedno je to što neće trebati,a drugo je znatiželja da se vidi kako izgleda. instaliranje bete nema nikakve veze sa nepotrebnošću nečega.

Hacking is not a crime
13 godina
neaktivan
offline
Procurile slike Windows-a 8

Tko je rekao da i ostali nisu za razvijanje softwarea/hardwarea??

 

Samo je cinjenica, da je to sad potpuno nepotrebno..neka oni rade na novom windowsu, ali brate, neka ga naprave kako spada, i neka u to uloze vise vremena, a ne da opet izbace nesto kao sto je vista?!?

 

Jel bolje da ga izbace u roku 1 god, i da je pun bugova, ili preslican win7..ili da rade duze na njemu, i naprave nesto novo?

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
Commodore kaže...

Niko nikoga ne tjera na instalaciju novog OS-a.   Ako vam se win7 cini dobar za slijedece 2 godine vi ga koristite slijedece 2 godine. Nikad necu razumjet ljude koji ne zele razvoj hardwarea i softwarea. Kupi graficku karticu i onda bi zeli da ta graficka bude najjaca slijedece 2 godine? S softwareom jos gore. Njega ni ne kupi a kuka zbog novih verzija.

  Nema svako 2k svaka 2-3 mjeseca da baca na graficku,vecini ljudi su igre zabava,razonoda,opustanje...a ne posao.Zamisli neko kupuje i sofware.Tako da ako sve funkcionise dobro sto duze traje to bolje,manji troskovi.

A software-hardware kao i smartphone itd. informatika je pocela prebrzo napredovati,bas prebrzo.Sto god uzmes za 2 mjeseca je zastarilo,samo nesto proizvode-izmisljaju i uzimaju nam novac{#}

14 godina
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
brane47 kaže...

Tko je rekao da i ostali nisu za razvijanje softwarea/hardwarea??

 

Samo je cinjenica, da je to sad potpuno nepotrebno..neka oni rade na novom windowsu, ali brate, neka ga naprave kako spada, i neka u to uloze vise vremena, a ne da opet izbace nesto kao sto je vista?!?

 

Jel bolje da ga izbace u roku 1 god, i da je pun bugova, ili preslican win7..ili da rade duze na njemu, i naprave nesto novo?

Daj aj molin te reci mi zašto je vista bila loša? I btw vistu su radili 5 godina. 

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
15 godina
protjeran
offline
Procurile slike Windows-a 8

prije misec dana san u jednoj temi  stavija slike  nove win 8 također san je skinija i isproba doduše  nije ista s win 7 ali je bazirana u tom stilu nešto drukčiji desktop doduše bolji drukčije ikone blago rečeno čista kopija  win 7  činimi se da je bolje sačekat full verziju jer te bluide se neisplati  skidat

Moj PC  
0 8 hvala 0
15 godina
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
giga kaže...

prije misec dana san u jednoj temi  stavija slike  nove win 8 također san je skinija i isproba doduše  nije ista s win 7 ali je bazirana u tom stilu nešto drukčiji desktop doduše bolji drukčije ikone blago rečeno čista kopija  win 7  činimi se da je bolje sačekat full verziju jer te bluide se neisplati  skidat

to što si ti skinuo sigurno nije bio win 8. to je neko malo izmjenio sedmicu i "plasirao" je među torrente kao osmicu

Atomska bubamara
15 godina
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8

sad vidim. to je bilo isto u mojoj temi. link na post

 

nije mi jasno iz čega si ti zaključio da je to osmica? iz one slike? da si malo pričito teks ispod slike vidio bi da je to čista sedmica koja sadrži neke tweakove itd. nikakva osmica

Atomska bubamara
13 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
sirka666 kaže...
brane47 kaže...

Tko je rekao da i ostali nisu za razvijanje softwarea/hardwarea??

 

Samo je cinjenica, da je to sad potpuno nepotrebno..neka oni rade na novom windowsu, ali brate, neka ga naprave kako spada, i neka u to uloze vise vremena, a ne da opet izbace nesto kao sto je vista?!?

 

Jel bolje da ga izbace u roku 1 god, i da je pun bugova, ili preslican win7..ili da rade duze na njemu, i naprave nesto novo?

Daj aj molin te reci mi zašto je vista bila loša? I btw vistu su radili 5 godina.

  Salis se?Vista? smijesan windows, neoptimiziran nikako..Win7 je prava verzija viste, ona koja je trebala izaci da su malo pricekali..

 

Vista se nije nigdje nametnula kao os koji bi svi stavili..a za win7 se moze reci da preuzima xp ono sto je nekad bio..mozda i jos uvijek..

14 godina
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
brane47 kaže...

  Salis se?Vista? smijesan windows, neoptimiziran nikako..Win7 je prava verzija viste, ona koja je trebala izaci da su malo pricekali..

 

Vista se nije nigdje nametnula kao os koji bi svi stavili..a za win7 se moze reci da preuzima xp ono sto je nekad bio..mozda i jos uvijek.

Vistu su uništili novinari i njihovo prenapuhavanje sistemskih zahtjeva, a u suštini uopće nije triba jak komp da bi se pokrenila, zbog toga su je ljudi izbjegavali. A i ona stara "ne diraj ako radi".

Evo najniži zahtjevi za vistu:

-Procesor 800Mhz

-RAM 512MB
-Grafička memorija 32MB

-HDD slobodno 15GB

Mislin da to nije uopće bilo teško zadovoljit. 

Nadalje proizvođači hardvera su krivi šta uopće nije bilo drivera za vistu. Microsoft je odradija golem posa sa tin šta je integrira dosta drivera, ali ne možeš sve učinit, nešto mora ostat i na proizvođačima a oni su tu zakazali.

 

Možeš reć da ti se sučelje ne sviđa, da ti se sustav ne sviđa al ne možeš reć da nije dobar. Da Microsoft nije izda windows 7 mi bi danas svi bili na Visti, čin bi se ukinila podrška za XP. Vidija bi onda kako nebi valjala.

Ali dosta o ovome ovo je sve OFF TOPIC.

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
13 godina
neaktivan
offline
Procurile slike Windows-a 8

Da, mozda bi je donekle popravili sa zakrpama..ali da, to su minimalni zahtjevi..a to sto bi tebi stekao explorer ako bi pokrenuo, ili ti treba 100 god da ti se otvori nesto?

Osobno nebih ni onda presao na vistu..i u microsoftu su vidjeli da je vista bio propao slucaj, pa je izbacen win7..Ako je vista bila toliko dobra, zasto nju nisu grabili kao i win7?i mnogo vise ljudi bi se maklo s xp-a na sedmicu, da znaju..

Ima jako puno usera, kojima je i ovak dobro, ali ne zele isprobavat, il neznaju..ali kad bi im netko stavio vise se nebi micali s toga..

Ok, off-topic

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Procurile slike Windows-a 8

Slican je dizajn kao i kod Windowsa- 7, mada mislim da nece u tome bit razlike.

Ja se jos drzim starog dobrog XP-a, dok ne izadje jedan windows koji ce me u potpunosti zadovoljit, kao sto je to situacija bila sa XP-om.

Jos malo se razmisljam da malo obnovim racunalo, pa bi bilo lijepo da u njega upakiram i novi operacioni sustav.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
krile kaže...

Slican je dizajn kao i kod Windowsa- 7, mada mislim da nece u tome bit razlike.

Ja se jos drzim starog dobrog XP-a, dok ne izadje jedan windows koji ce me u potpunosti zadovoljit, kao sto je to situacija bila sa XP-om.

Jos malo se razmisljam da malo obnovim racunalo, pa bi bilo lijepo da u njega upakiram i novi operacioni sustav.

  A nisi probao win7?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
brane47 kaže...
krile kaže...

Slican je dizajn kao i kod Windowsa- 7, mada mislim da nece u tome bit razlike.

Ja se jos drzim starog dobrog XP-a, dok ne izadje jedan windows koji ce me u potpunosti zadovoljit, kao sto je to situacija bila sa XP-om.

Jos malo se razmisljam da malo obnovim racunalo, pa bi bilo lijepo da u njega upakiram i novi operacioni sustav.

  A nisi probao win7?

Nezna sta je dobar OS.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
{#}tpg kaže...
brane47 kaže...
krile kaže...

Slican je dizajn kao i kod Windowsa- 7, mada mislim da nece u tome bit razlike.

Ja se jos drzim starog dobrog XP-a, dok ne izadje jedan windows koji ce me u potpunosti zadovoljit, kao sto je to situacija bila sa XP-om.

Jos malo se razmisljam da malo obnovim racunalo, pa bi bilo lijepo da u njega upakiram i novi operacioni sustav.

  A nisi probao win7?

Nezna sta je dobar OS.

  {#}

15 godina
protjeran
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8

vraćam se već 20 ti puta na xp. što mogu kad mi na njemu sve radi i snjim mogu raditi,što je u ovoj državi ipak najveća blagodat. win 7 imam samo za surfanje. 8 bi trebala puno toga revolucionarno donijeti da bih se još s tim zahebavao. win 7 mi je odnio 10 godina života...

Članak 12. Ustava Republike Hrvatske: U Republici Hrvatskoj u službenoj je uporabi hrvatski jezik i latinično pismo.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8
opcom kaže...

vraćam se već 20 ti puta na xp. što mogu kad mi na njemu sve radi i snjim mogu raditi,što je u ovoj državi ipak najveća blagodat. win 7 imam samo za surfanje. 8 bi trebala puno toga revolucionarno donijeti da bih se još s tim zahebavao. win 7 mi je odnio 10 godina života...

  Pa sto ti ne radi na win7? meni je to najbolji os do sad..i a imao sam ih sve..

15 godina
neaktivan
offline
Procurile slike Windows-a 8

Što mu znači to zukona po slikama? Da dobije na vjerodostojnosti? {#}

Kao da se to ne može lako obrisati. Svašta.

 
4 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Procurile slike Windows-a 8

je to tvoja instalacija ili necija

zvoneXP
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Procurile slike Windows-a 8

To je "nečija". Samo je maknuo one natpise i zamijenio bubamarama.

 

OnT - Win8 ima potencijala da propadne ko Milenium. Premalo novosti, i dalje nema WinFSa, guranje Livea posvuda, vjerojatno nerealni zahtjevi u odnosu na Win7... Win7 sa blago customiziranim sučeljem. Nigdje ne piše o dodatnim desktopima (kao na svakom normalnom Linux sučelju). Ništa što "jači" SP nebi mogao promijeniti. Vjerojatno će biti i default podrška za USB 3.0 i slične shiny stvarčice.

 

OffT - Ovaj gore biser sa Vistom. Jesi ti pokušao pokrenut Vistu SP2 x64 na stroju sa 2ghz procom, 2-3GB RAMa i entry-level grafikom sa 128MB VRAMa? Original prema mogućnosti? Jel šteka i zahebava? Ne. Jel radi kako treba? Da. Jel praktički jednak Sedmici. Da.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice