Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea

poruka: 123
|
čitano: 10.901
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea
Noćas točno u ponoć započela je prodaja najpopularnijeg pametnog telefona na svijetu. Appleovi fanovi stajali su u redovima kako bi se dočepali zadnjeg modela iPhonea koji predstavlja najnoviji standard u brzo rastućem smartphone tržištu.

Vijest preuzeta sa, te više o istoj pročitajte : http://www.net.hr/tehnoklik/page/2010/09/24/0014006.html
http://www.basketballhoopjam.com
 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea
woodgamesfx kaže...
Noćas točno u ponoć započela je prodaja najpopularnijeg pametnog telefona na svijetu. Appleovi fanovi stajali su u redovima kako bi se dočepali zadnjeg modela iPhonea koji predstavlja najnoviji standard u brzo rastućem smartphone tržištu.

Vijest preuzeta sa, te više o istoj pročitajte : http://www.net.hr/tehnoklik/page/2010/09/24/0014006.html

Bog neka blagoslovi te Bud.le. Šta je takav problem pričekat nekoliko tijedana da se navala Bud.la smiri, pa onda ko čovik kupit uređaj?

I'll be back
14 godina
neaktivan
offline
Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea
Hehe to se zove bit prvi :)
Sječam se frenda kada je kompirao pred Algoritmom čekajući otvorenje prodaje nove ekstenzije WoW-a :) , je*i ga ljudi su takove, žele bit prvi u važnim stvarima.
Djelomično se slažem s tobom, ja ču po svoj ako sve bude kak spada tam krajem idućeg mjeseca, osim ako se čudo ne desi pa ga nabavim prije.
Sve u svem ovo je jedini uređaj koji iščekujem nakon 3G-a kada je izašao.
http://www.basketballhoopjam.com
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea

kako će se t-mobile nakesat to je strašno... jbg. neka se žure , dobit će šta traže :)

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea
bwwwaaaaaahaaaaahaaa!!!
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
14 godina
protjeran
offline
Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea

jbt...kako je to kuuuuul!!!...Belji se...na žalost,neću kupiti ajfon,pa neću biti kuuuul...Plač

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea
woodgamesfx kaže...
Noćas točno u ponoć započela je prodaja najpopularnijeg pametnog telefona na svijetu. Appleovi fanovi stajali su u redovima kako bi se dočepali zadnjeg modela iPhonea koji predstavlja najnoviji standard u brzo rastućem smartphone tržištu.

Vijest preuzeta sa, te više o istoj pročitajte : http://www.net.hr/tehnoklik/page/2010/09/24/0014006.html

  HA?

Možda bi bolji naziv bio telefon za gl.pe?

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
neaktivan
offline
RE: Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea
e a u tekstu na net.hr ima tipfeler gdje su napisali umjesto isčekuju - ičekuju (iČekuju) :P
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
14 godina
neaktivan
offline
Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea
Imat iPhone 4 nije stvar biti KUL , već imat nešto svetlosnu godinu bolje od konkurencije i uživati :) , a ako ti netko i stavlja pod nos uređaj i ne da ti mira onda to rješi na "good old fashion way" :) E sad ne znam kakove vi imate sukobe s okolinom i ljudima koji posjeduju iUređaje , ali ja nemam problema, nitko mi ne prilazi i gura pod nos ono što ima.
http://www.basketballhoopjam.com
 
4 10 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea

Ja ga imam već misec ipo dana hahahahahaha blažen ebay a i nije uopće nešto i stvarno ima problema sa signalom pogotovo kod nas u zadru tj sukošanu kraj zadra tako da sam već našao kupca i kupujem x10 xperiu.......................a oni samo neka čekaju

!SPREMAN SAM NA INVAZIJU....KUPIO SAM PUNO KONZERVI!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea
eterna luchar kaže...
e a u tekstu na net.hr ima tipfeler gdje su napisali umjesto isčekuju - ičekuju (iČekuju) :P

A možda nije tipfeler?!

 

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
15 godina
offline
RE: Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea
woodgamesfx kaže...
Imat iPhone 4 nije stvar biti KUL , već imat nešto svetlosnu godinu bolje od konkurencije i uživati :) , a ako ti netko i stavlja pod nos uređaj i ne da ti mira onda to rješi na "good old fashion way" :) E sad ne znam kakove vi imate sukobe s okolinom i ljudima koji posjeduju iUređaje , ali ja nemam problema, nitko mi ne prilazi i gura pod nos ono što ima.

Kako ne...

I'm going woo woo
14 godina
neaktivan
offline
RE: Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea
skyreeper kaže...

Ja ga imam već misec ipo dana hahahahahaha blažen ebay a i nije uopće nešto i stvarno ima problema sa signalom pogotovo kod nas u zadru tj sukošanu kraj zadra tako da sam već našao kupca i kupujem x10 xperiu.......................a oni samo neka čekaju

 

Kod mene niti jedan uređaj nema "dobar" signal ( a zraćno sam udaljen 20Km od Zagreba :)  ) , pa što to je mjerilo za što :), da niti jedan uređaj ne valja ili je infrastruktura mreže loša ? 

 

http://www.basketballhoopjam.com
14 godina
neaktivan
offline
Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea

Isto tako je bilo dok je izašao iPhone 3G, fala bogu nije ko u americi da spavaju pred dučanom al opet nevjerojatno navaljuju.

aha :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea

Mislim već je poznato da je infrastruktura starija od nikole tesle ali mi tu nemožemo ama baš ništa ali što htjedoh reći za novi iPhone 4 stvarno se u određenim kutevima izgubi signal što je apsurd e sad neznam dali su ovi za naše tržište došli sa istom greškom na anteni ili je to popravljeno nadam se a da je............jer koliko toliko mob je stvarno dobar naravno ako ti takvo što treba...

!SPREMAN SAM NA INVAZIJU....KUPIO SAM PUNO KONZERVI!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea
woodgamesxfx kaže:
"Appleovi fanovi stajali su u redovima kako bi se
dočepali zadnjeg modela iPhonea koji predstavlja
najnoviji standard u brzo rastućem smartphone
tržištu."
"Imat iPhone 4 nije stvar biti
KUL , već imat nešto svetlosnu godinu bolje
od konkurencije i uživati."

ROFLMAO
Hahahaha, da najnoviji standard....
koja glupost.... Bolje od konkurencije za svjetlosnu godinu... LOL :D
Naravno da je bolji od konkurencije kad niste čuli za Nokie, HTC, Samsung, SE,...
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
15 godina
online
Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea

Takva gužva nije bila ispred vipa kada su besplatno dijelili Desire, a ovdje se još otimaju da se ožene sa t-comom na naredne 2 godineŠutim Ali i da sam ja na t-com pretplati i ja bi ga vjerojatno uzeo jer na pretplatu iphone dođe jeftinije od većine drugih konkurentskih modela i jednostavno se nameće kao isplativiji izbor. 

Stoja
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea
Šef kaže...
woodgamesxfx kaže:
"Appleovi fanovi stajali su u redovima kako bi se
dočepali zadnjeg modela iPhonea koji predstavlja
najnoviji standard u brzo rastućem smartphone
tržištu."
"Imat iPhone 4 nije stvar biti
KUL , već imat nešto svetlosnu godinu bolje
od konkurencije i uživati."

ROFLMAO
Hahahaha, da najnoviji standard....
koja glupost.... Bolje od konkurencije za svjetlosnu godinu... LOL :D
Naravno da je bolji od konkurencije kad niste čuli za Nokie, HTC, Samsung, SE,...

 

 

OK good old flame :)

Da čuli smo za Nokiju da propada, HTC nema odgovor, Samsung istina ima konja za trku, SonyEricson NO COMMENT !

 

http://www.basketballhoopjam.com
15 godina
neaktivan
offline
Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea

Šef dobro kaže u principu ljudi pate od nečeg novog bila to roba auti ili elektronika i sa tim pokazuju koliko su financijski potkovani ili ne potkovani..............kod nas većinom to imaju ljudi koji nemaju pojma recimo da glazbu na iphone možeš samo skinuti preko itunesa i tako dalje i tako dalje.............a i ne koriste 90% mogućnosti tog telefona nego mu kupe futrolu sa svarovski kristalima i stave na stol u kafiću kraj svog marlbora i armani cvika :)......................

!SPREMAN SAM NA INVAZIJU....KUPIO SAM PUNO KONZERVI!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea

Nisam Apple fan, al fakat neznam kad je Nokia ili Samsung ili SE bio konkurencija iphone-u. Po prodaji Nokia - možda nekad!

Realno gledano bolji je od konkurencije ovisno o uređaju, a konkurenti su Galaxy S, HTC Evo 4G i to bi bilo to ...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea
skyreeper kaže...

Šef dobro kaže u principu ljudi pate od nečeg novog bila to roba auti ili elektronika i sa tim pokazuju koliko su financijski potkovani ili ne potkovani..............kod nas većinom to imaju ljudi koji nemaju pojma recimo da glazbu na iphone možeš samo skinuti preko itunesa i tako dalje i tako dalje.............a i ne koriste 90% mogućnosti tog telefona nego mu kupe futrolu sa svarovski kristalima i stave na stol u kafiću kraj svog marlbora i armani cvika :)......................

 

A  čuj takovih sitnih duša će bit uvjek bez obzira koja firma što izda, ako ništa drugo onda će stavljat debele novčanike ili izvlačit buntove novaca iz đepa u cilju da se primite curi preko šanka :)

 

http://www.basketballhoopjam.com
15 godina
offline
RE: Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea

Previše generaliziraš, nisu svi Jelena Veljacha ili Neven Ciganovimch, koristim iphone od 2007, praktički od izlaska, te sve što imam na njemu je folija ...

 

Fkn flamers ...

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.9.2010 9:23 (Perfeshunul).
13 godina
neaktivan
offline
Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea

Nik titanik :)

gub enilno murof
 
26 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea

NIK rules :)

!SPREMAN SAM NA INVAZIJU....KUPIO SAM PUNO KONZERVI!
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea
Perfeshunul kaže...

Nisam Apple fan, al fakat neznam kad je Nokia ili Samsung ili SE bio konkurencija iphone-u. Po prodaji Nokia - možda nekad!

Realno gledano bolji je od konkurencije ovisno o uređaju, a konkurenti su Galaxy S, HTC Evo 4G i to bi bilo to ...

Zašto se uvijek uzima prodaja kao neki argument? Zašto je nešto automatski dobro ako puno ljudi to kupi ili konzumira nešto? Dali ako većina ljudi u svijetu gleda big brother od dokumentaraca znači da je on i bolji? Ili ako milijuni igraća igraju wow da je bolje od neke druge igre? Apple ima uređaj koji je dobar i koji zadovoljava većinu korisnika zbog svoje jednostavnosti a opet nudi puno više mogućnosti od običnog dummy phone-a. I plus uzmimo u obzir da je u pretplati iphone dosta povoljan i eto ti dobitne kombinacije. 

 

 

Stoja
15 godina
offline
RE: Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea

Samo odgovaram argumentom na post od tog lika, koji opravdava uređaje prodajom, iphone je okej, ako neko želi HTC ili SE meni je svejd.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea
@woodgamesfx
HTC ima odgovor, nekoliko njih i imaju više mogućnosti od iPhonea, takodjer i Samsung...
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea
skyreeper kaže...

NIK rules :)

 

Joj a isti je objavio iPhone aplikaciju ( toćnije izradila je neka firma u Hr ) i prvi puta su mu ju odbili zbog neprimjerenog sadržaja :) , tko tu koga je*e ? 

http://www.basketballhoopjam.com
14 godina
protjeran
offline
RE: Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea
woodgamesfx kaže...
Imat iPhone 4 nije stvar biti KUL , već imat nešto svetlosnu godinu bolje od konkurencije i uživati :) , a ako ti netko i stavlja pod nos uređaj i ne da ti mira onda to rješi na "good old fashion way" :) E sad ne znam kakove vi imate sukobe s okolinom i ljudima koji posjeduju iUređaje , ali ja nemam problema, nitko mi ne prilazi i gura pod nos ono što ima.

malo se zezam,nimalo mi nije krivo...sad..volio bih znati KONKRETNO,što je to toliko tehnološki svjetlosnu godinu ispred konkurencije..onda nije ni bed dati pare..ovako je sve samo pumpanje hype-a..dakle,prodavanje magle...ne kažem,kvaitetan jeste,...ali...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Redovi u Zagrebu za novi model iPhonea
woodgamesfx kaže...
skyreeper kaže...

NIK rules :)

 

Joj a isti je objavio iPhone aplikaciju ( toćnije izradila je neka firma u Hr ) i prvi puta su mu ju odbili zbog neprimjerenog sadržaja :) , tko tu koga je*e ? 

Eto upravo o tome pričamo, nedaj bože da neko veli bilo što protiv applea, hahahha koji leminzi :D

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice