Samsung Galaxy Note 3 službeno

poruka: 20
|
čitano: 6.892
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Samsung Galaxy Note 3 službeno

Note 3 je službeno izašao, a najveći novi detalj jest umjetna koža na stražnjoj strani.

 

Dimenzije su 151.2 x 79.2 x 8.3mm, a masa 168 grama.

Ekran je 5.7" Super Amoled 1920x1080p, pogoni ga Exynos 5 Octa na 1.9GHz, 3GB rama, kamera 13MP, a baterija 3200 mAh.

Svaki model bi trebao biti internacionalno jednak jer podržava LTE. S Pen donosi neke novosti, tipa Finder (Spotlight search u iOS-u)

 

 

EDIT - iako Note 3 kupi sav hype, mislim da ćete htjeti pogledati ovo http://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/alcatel-one-touch-hero-phablet-projektorom/194319.aspx

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.9.2013 21:23 (Mitch).
 
5 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 službeno

odlicnan dizajn, bijeli mi je prelijep.imas li informaciju kad ce se pojaviti na hrvatskom trzistu?

PRODAJEM AJVAR
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 službeno
25.09. kreće službeno prodaja, tako sam negdje pročitao. Sad ne znam kada će biti dostupan u HR.
Tony Soprano
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 službeno
Mitch kaže...

Note 3 je službeno izašao, a najveći novi detalj jest umjetna koža na stražnjoj strani.

 

Dimenzije su 151.2 x 79.2 x 8.3mm, a masa 168 grama.

Ekran je 5.7" Super Amoled 1920x1080p, pogoni ga Exynos 5 Octa na 1.9GHz, 3GB rama, kamera 13MP, a baterija 3200 mAh.

Svaki model bi trebao biti internacionalno jednak jer podržava LTE. S Pen donosi neke novosti, tipa Finder (Spotlight search u iOS-u)

 

pogoni ga jos i snapdragon 800, te kolika sam ja skužil, samo snapdragon radi lte, na exynosu ne radi

 

sto se tice dostupnosti vjerojatno ce i kod nas biti taj dan, kada su rekli da ce tada biti dostupan u 149 zemalja

Ukoliko zelite podici ratia/upload na trackerima, javite mi se na pp,VEOMA JEFTINO
15 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 3 službeno

Koliko sam ja vidio, najavljene su dvije verzije CPU-a, octa na 1.9 ghz i quad na 2.3 ghz

LG Google Nexus 4
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.9.2013 21:17 (Kordy).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 službeno

- plus jos 4k snimanje videa na LTE verziji

http://make-everything-ok.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Note 3 službeno

Iskreno, ne vidim veliki napredak u odnosu na Note 2.

 

Ista baterija, lijepši dizajn (kako kome), nikakav novi komad softvera, kamera zanemarivo bolja (osim videa), jedino ekran koji povećanjem dijagonale i rezolucije automatski smanjuje i autonomiju.

 

Isto tako i Gear nije impresionirao, tako da Samsung se mora potruditi bolje.

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 3 službeno

čemu octa proc? vidi se iz s4 da nije jači od snapdragon 800, nema lte, a niti 4k video snimanje

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Note 3 službeno
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
0 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 službeno

If u choose Peace be ready 4 War. If u choose Love be ready 4 Hate. If u choose Truth be prepared 4 Lies.The enemy has a job 2 do as well.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 službeno
zuper kaže...

čemu octa proc? vidi se iz s4 da nije jači od snapdragon 800, nema lte, a niti 4k video snimanje

Nije to ista octa, ova je nova sa GTS-om. Treba vidjeti kako će se pokazati sad kad dođe na testove. Ali glavni razlog 2 procesora je veća zarada jer ipak je Octa njihov procesor, a S800 Qualcommov.

 

Sve u svemu, snage neće ponestajati nijednom, to je sigurno.

Android zablude - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 službeno

 

Unboxing.

If u choose Peace be ready 4 War. If u choose Love be ready 4 Hate. If u choose Truth be prepared 4 Lies.The enemy has a job 2 do as well.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2013 13:16 (Notorious).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 službeno

Zanimljiv dizajn.

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 3 službeno

LTE verzija s 32Gb u crnoj boji narucena. Nadam se da je tu pocetkom iduceg tjedna :)

Ovaj nas Bug forum sadrzi trust mozgova koji imaju rjesenje za sve svjetske krize, znaju ono o cemu Thompson Reuters moze sanjati i mogu se ukostac uhvatiti s bilo kojim problemom danasnjice.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Note 3 službeno

Lucky Bastardo

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 3 službeno

Evo ja bas jucer isto uzeo Note 3 Lte verziju 32GB.

Za sad nemam nikakvih zamjerki.

 

Evo antutu benchmark score

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 službeno
Chris kaže...

Evo ja bas jucer isto uzeo Note 3 Lte verziju 32GB.

Za sad nemam nikakvih zamjerki.

 

Evo antutu benchmark score

Kakva je baterija?

If u choose Peace be ready 4 War. If u choose Love be ready 4 Hate. If u choose Truth be prepared 4 Lies.The enemy has a job 2 do as well.
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 3 službeno

Pa onako odokativno mogu reći da je izdrzljivija od prijašnjeg Note-a. Nisam ga jos nešto pretjerano opterecivao, tek sam ga jučer dobio, i stavio da se napuni full do kraja. Malo sam koristio 3G, tu i tamo koji video i djeluje mi baterija bolje od Note 2 

 

EDIT:

 

Da samo jos nesto napisem sto se tice roota...

Ulgavnom vec je izisao root za njega baziran na CWM-u...

Ali, ovoga puta Samsung se svojski potrudio da ako modificirate uredjaj, nema povratka natrag sto se garancije tice.

Znaci nije ko prijasnji uredjaji da mu se samo poveca flash counter, koji se mogao resetirati na nulu sa JTAG-om ili Triangle Away aplikacijom.

Note 3 ima u sebi onaj KNOX security, te ako mu flashate custom rom garancija se gubi instanto i nema (a kako izgleda nece niti biti) rjesenja da se vrati to natrag.

U download modu postoji stavka KNOX Warranty Void:

 

0x0 = Sve je tvornicki kako jest, dakle garancija je vazeca

0x1 = Uredjaj je modificiran i garancija je nevazeca...

 

Ja sam svoj rootao (jednostavno ne mogu bez Titanium Backup-a i Adaway-a) i naravno KNOX mi je sad na 0x1.

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.9.2013 19:53 (Chris).
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Note 3 službeno

Bas sam se pital kaje to Knox. Bude mozda došlo rješenje na XDA, ne znam, treba pratiti forum.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 3 službeno

Nadajmo se, ali nasao sam na XDA forumu sljedece o uredjajima koji dolaze sa KNOX-om:

 

  • Not possible to downgrade to KNOX-disabled firmwares/bootloaders (An attempt sets 0x1) (even though some people state, downgrade is possible when omitting the bootloader file in a firmware package.)
  • Even if you flash a KNOX-enabled firmware via odin (e.g. the latest fw) knox will be set to 0x1
  • Flashing unsigned or modified images via odin will set knox to 0x1
  • Samsung stated, resetting the flag is impossible
  • KNOX is mandatory and can not be completely removed
  • Warranty Void is no counter, it is a flag (0,1) it was never seen 0x2 or so
  • Mirroring all partitions from a clean 0x0-Device to a 0x1-Device via JTAG produces an unfunctional device (reversible by restoring the 0x1 partitions on the phone)
  • KNOX bootloader verifies signatures of kernels and recoveries. No custom ones possible without voiding the knox warranty

 

Znaci, onaj tko hoce root na KNOX-enabled uredjaju, mora se pomiriti sa cinjenicom da ce mu doticni biti "obiljezen" sa KNOX 0x1 flagom, tj. garancija nevazeca.

 

E sad pitanje je koliko su likovi u telekomu/servisu pametni, te da li ce se obazirati na takvo sto ukoliko dojde do potrebe za servisiranjem uredjaja...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice