I Samsung napušta Symbian

poruka: 10
|
čitano: 1.387
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
I Samsung napušta Symbian

Za razliku od Sony Ericssona, koji su samo izjavili da nemaju nikakvih daljnih planova za Symbian, Samsung je nastupio puno agresivnije i praktički briše sve vezano za Symbian - od foruma, preko application store-a, pa čak i svu dokumentaciju vezanu za njihove symbian mobitele. Cijeli proces "brisanja" biti će završen do 12. mjeseca. Detaljnije o tome na http://www.gsmarena.com/samsung_drops_all_symbian_support_by_the_end_of_december-news-1969.php

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
I Samsung napušta Symbian

Fuuk :(

 

Pa prema onome bug istraživanju iz časopis,najviše je korisnika symbiana,šta da radimo onda ? Jedino nokia sigurno ostaje na symbianu  :)

Welcome to Srbija, gde murija ubija,gde nema pravde ni za lek i samo Bog je sudija!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: I Samsung napušta Symbian

OK, neće proizvodit nove mobitele sa Symbianom, njihov problem, tko ih šiša! Ali, brisanje bilo kakvih tragova Symbiana (uključujući i support) je zabijanje noža u leđa korisnicima i nadam se da će im se to sranje vratiti u facu i da će zbog ovog poteza više korisnika preći na drugog proizvođača nego što bi ih inaće prešlo samo zbog Symbiana.

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
15 godina
odjavljen
offline
I Samsung napušta Symbian

Osobno,mislim da je Symbian os ok. Ali, šta je da je, Nokia ima jedan bolji- Maemo os. Samo je šteta da se nije pokazao u punom svjetlu (N900-skup uređaj sa sporim procom-samo 600 MHz) jer ga nisu stavljali na jeftinije uređaje. Jedini nedostatak Symbiana su (pre)česte nadogradnje-zato je dobio nadimak Symbiot jer je doslovno ovisan o korisniku i update-anju.

Kada ti netko kaže da si glup, bolje je šutiti nego govoriti i potvrditi da si glup.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
I Samsung napušta Symbian

Ionako nisu ni napravili nikada pošten symbian mob.

 

 

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: I Samsung napušta Symbian
xxxxx kaže...

Ionako nisu ni napravili nikada pošten symbian mob.

 

 

 Nokia ima dosta dobrih mobova. meni se osobno sviđa serija E- jest da su poslovni, ali su izvrsni (i skupi).

 

A i Sony Ericsson ime cool smartphone sa Symbianom.

Kada ti netko kaže da si glup, bolje je šutiti nego govoriti i potvrditi da si glup.
15 godina
offline
I Samsung napušta Symbian

Nokia je car što se tiče symbiana.

Pogotovo zato što nevolim touch-screen mobitele.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: I Samsung napušta Symbian
vexx5555 kaže...
xxxxx kaže...

Ionako nisu ni napravili nikada pošten symbian mob.

 

 

  Nokia ima dosta dobrih mobova. meni se osobno sviđa serija E- jest da su poslovni, ali su izvrsni (i skupi).

 

A i Sony Ericsson ime cool smartphone sa Symbianom.

Pretpostavljam da je xxxxx mislio na Samsung (nije odgovor na nečiju poruku, već direktno na temu). U tom slučaju se slažem.

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
15 godina
offline
I Samsung napušta Symbian

Da to je bio odgovor na temu...

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: I Samsung napušta Symbian
dali se moze sa Samsung omnie HD prijeci na ANDROID
os je sugavi symbian
50Niggas
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice