Starcraft 2 već procurio na Torrentima zaključana tema

poruka: 64
|
čitano: 8.846
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Starcraft 2 već procurio na Torrentima

Kao što naslov kaže, danas je oko 12:00 po našem vremenu SC2 procurio na PVT trackerima.

 

Naime, radi se o verziji igre koja je kupljena i downloadana, sa naznakom na "download now play later",

jer je igru nemoguće instalirati/pokrenuti do službenog predstavljanja 27.7.2010.

 

Komentar glasi ovako:

"This is a version downloaded from store. It's encrypted and needs crack. It wont install until 27.07.2010."

 

Pitanje je dali će Blizard požaliti što je pustio igru u prodaju preko download storea prije samog izlaska naslova.

 

Crackeri sada imaju pune ruke posla, i natječu se tko će je prvi "hacknuti", te dali će uspjeti u roku 11 dana hacknuti singleplayer kampanju.

 

Namigiva

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
Moj PC  
1 0 hvala 15
15 godina
odjavljen
offline
RE: Starcraft 2 već procurio na Torrentima

Isto kao MW2. Piratska kopija je postojala ali je bila kriptirana i nije bilo cracka.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Starcraft 2 već procurio na Torrentima
hvala alahu, budi, sivi, bragmi, jahveu, zeusu, jupiteru, cjeloj ekipi iz valhale i svima kojie sam zaboravio, a kad ce nam ekipa iz Skid**wa ili Hood**ma to sredit XDXDXDXDXD
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Starcraft 2 već procurio na Torrentima
Don Kihoty kaže...

Kao što naslov kaže, danas je oko 12:00 po našem vremenu SC2 procurio na PVT trackerima.

 

Naime, radi se o verziji igre koja je kupljena i downloadana, sa naznakom na "download now play later",

jer je igru nemoguće instalirati/pokrenuti do službenog predstavljanja 27.7.2010.

 

Komentar glasi ovako:

"This is a version downloaded from store. It's encrypted and needs crack. It wont install until 27.07.2010."

 

Pitanje je dali će Blizard požaliti što je pustio igru u prodaju preko download storea prije samog izlaska naslova.

 

Crackeri sada imaju pune ruke posla, i natječu se tko će je prvi "hacknuti", te dali će uspjeti u roku 11 dana hacknuti singleplayer kampanju.

 

Namigiva

da bar uspiju hacknut multiplayer vjerojatno ce napraviti emulator ko na mw 2 :)))

Teško je danas biti glup,prevelika je konkurencija !!!
13 godina
protjeran
offline
RE: Starcraft 2 već procurio na Torrentima
1337Code_breaker kaže...
hvala alahu, budi, sivi, bragmi, jahveu, zeusu, jupiteru, cjeloj ekipi iz valhale i svima kojie sam zaboravio, a kad ce nam ekipa iz Skid**wa ili Hood**ma to sredit XDXDXDXDXD

Skidrow definitivno najbolji (nisam pirat)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Starcraft 2 već procurio na Torrentima
da, oni su nas rijesili vladavine strasnog DRM-a i spasili svijet XD
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
14 godina
neaktivan
offline
Starcraft 2 već procurio na Torrentima

Sjajno,stavljeno na download.Kome trebaju linkovi neka mi se obrati na PP. Cool

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam baš siguran siguran.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Starcraft 2 već procurio na Torrentima

na blackcatsu prije par dana procurilo

VITIS NEMO SINE NASCITUR - Nitko nije rodjen da ne pogrjesi.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Starcraft 2 već procurio na Torrentima
ima li sta na pirates bayu
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
14 godina
neaktivan
offline
Starcraft 2 već procurio na Torrentima
Za je teško pričekat još par dana i kupit orginal, a u ostalom ljudi su se mogli prijaviti kao beta testeri pa već par mjeseci igrat prije final verzije, mislim znam da će kosštat, ali za nastvak legende isplati se dat koja kuna.
http://www.woodgamesfx.com
 
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Starcraft 2 već procurio na Torrentima
takvu igricu ja skinem prije nego sto izađe, pa onda kad sam pri lovi kupim original...
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
15 godina
offline
RE: Starcraft 2 već procurio na Torrentima
woodgamesfx kaže...
Za je teško pričekat još par dana i kupit orginal, a u ostalom ljudi su se mogli prijaviti kao beta testeri pa već par mjeseci igrat prije final verzije, mislim znam da će kosštat, ali za nastvak legende isplati se dat koja kuna.

hehe mene izvukli za beta testiranje (prvi put izvučen za išta) a ja pogubio sve podatke od računa preko kojeg sam se treba logirati, na kraju sam odustao lol

www.gricni.com
14 godina
protjeran
offline
RE: Starcraft 2 već procurio na Torrentima

Na Blizzardovoj stranici je klijent također bio dostupan,

ali trenutno je down zbog preopterećenja.

 

 

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
14 godina
protjeran
offline
RE: Starcraft 2 već procurio na Torrentima
Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
15 godina
neaktivan
offline
Starcraft 2 već procurio na Torrentima

nema bas previse koristi od ovoga ako nema cracka Mršti se

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Starcraft 2 već procurio na Torrentima
woodgamesfx kaže...
Za je teško pričekat još par dana i kupit orginal, a u ostalom ljudi su se mogli prijaviti kao beta testeri pa već par mjeseci igrat prije final verzije, mislim znam da će kosštat, ali za nastvak legende isplati se dat koja kuna.

Da bas ce pricekat i kupit. Da je 100Kn ne bi kupili.

 

Na forumu mozda 10-tak ljudi ima u planu kupiti orginal, a ostali će skinuti jer je to besplatno pošto se skine sa interneta.

14 godina
odjavljen
offline
Starcraft 2 već procurio na Torrentima

Dabogda ga nikad cracknuli, Original FTW.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
Moj PC  
5 18 hvala 0
16 godina
offline
RE: Starcraft 2 već procurio na Torrentima

kolko ima GB?

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
RE: Starcraft 2 već procurio na Torrentima
nixass kaže...

kolko ima GB?

 

7.08GB

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
14 godina
offline
Starcraft 2 već procurio na Torrentima

Opčenito govoreći, ja se divim tim ljudima koji provaljuju u software, ripaju filmove i dijelu ga sa internet zajednicom.

Windowsi, office 2010, nero 2010, macromedia cs4, igrice, HD filmovi i serije, - sve to imam zahvaljujući dobrim ljudima.

Evo imam kompletan pak star wars-a 40 i nešto giga, LOTR 3x16gb, Matrix 21 gb, Avatar 19 giga, District9 9 giga - sve 1080p za svoju privatnu kolekciju. Samo gospodari koštaju 200 kn / blue ray u knjižari. A to je 3x200=600 kn.

Moj sin ima vanjski disk od 300 gb sa sinkroniziranim crticima, dvd rip hr sinc, svaki cca gigabajt ipo. Teško da postoji nešto u videoteci a nema na disku a svaki crtic je u videoteci 12 kn, stari 10 - s tim da dijete gleda isti crtic po par puta! Koliko je to novaca? Da ne govorimo obvezu vraćanja dvd-a sljedeći dan koja stvara nervozu :) i gorivo ako videoteka nije u  blizini.

 

P2P je najjača stvar i nikad to niko neće moć zaustavit.

 

Ali starcraft2 koji ću igrat godinama sam već platio u crash game shoop -sry.

Zna se šta valja :)

 

CTF Junky™ ︻┳═一 ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ GOOD: http://www.bug.hr/forum/userposts/kiki30o0/8389.aspx?sort=desc
 
6 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Starcraft 2 već procurio na Torrentima
Svi se zahvaljuju Skidrowu, Razoru itd., a nisu se sjetili zahvaliti Ubisoftu, EA i dr. što su napravili tako dobre igre. Isto vrijedi i za filmove.

Kiki, nemaš ti te filmove zahvaljujući piratskim zajednicama, nego ih imaš zahvaljujući ljudima koji su ih snimili.


Piratske zajednice ne rade to što rade za vas da bi vi uživali u tome, nego oni to rade da pokažu svoje znanje, da dobiju slavu, da budu najbrži u tome, najbolji... Na kraju svakog .nfo-a od igara piše da kupite igru i podržite developere ako vam se ta igra sviđa.
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Starcraft 2 već procurio na Torrentima
1337Code_breaker kaže...
hvala alahu, budi, sivi, bragmi, jahveu, zeusu, jupiteru, cjeloj ekipi iz valhale i svima kojie sam zaboravio, a kad ce nam ekipa iz Skid**wa ili Hood**ma to sredit XDXDXDXDXD

Nadajmo se da ne bude reloaded.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
15 godina
offline
RE: Starcraft 2 već procurio na Torrentima
BannedOnThisForum kaže...

Nadajmo se da ne bude reloaded.

Šta njemu fali?

http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/%5BHR%5Dpirat
14 godina
neaktivan
offline
RE: Starcraft 2 već procurio na Torrentima
pirat kaže...

Šta njemu fali?

Još pitašBelji se Nvm, samo drži fige da bude skidrow...

 

P.S

 

Vi koji kupujete original, šta mislite da odigramo koju Cool Da proslavimo ovaj trenutak Smijeh

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
offline
Starcraft 2 već procurio na Torrentima

@Šef
P2p doživljavam iz perspektive Stallman-ove ideologije (n00b info: http://hr.wikipedia.org/wiki/Richard_Stallman) i ideologije prvih (pravih) hackera te ideologije Linux zajednice. 

Iako danas od njihovih ideala slobodne informacije (n00b info: besplatan internet, software i besplatno telefoniranje za sve) nema ništa - ali to ne znaći da to nije ispravna ideologija.

Tko zna, možda se čovjećanstvo jednog dana riješi novca (Star trek) - dobro, ovo sad izgleda kao Future Communism™ ali "u get the point".

Ali to je moje mišljenje.

 

 

 

 

 

CTF Junky™ ︻┳═一 ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ ▄▀▄▀▄▀ http://www.bug.hr/forum/userposts/kiki30o0/8389.aspx?sort=desc ▄▀▄▀▄▀
 
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Starcraft 2 već procurio na Torrentima
Don Kihoty kaže...

Kao što naslov kaže, danas je oko 12:00 po našem vremenu SC2 procurio na PVT trackerima.

 

Naime, radi se o verziji igre koja je kupljena i downloadana, sa naznakom na "download now play later",

jer je igru nemoguće instalirati/pokrenuti do službenog predstavljanja 27.7.2010.

 

Komentar glasi ovako:

"This is a version downloaded from store. It's encrypted and needs crack. It wont install until 27.07.2010."

 

Pitanje je dali će Blizard požaliti što je pustio igru u prodaju preko download storea prije samog izlaska naslova.

 

Crackeri sada imaju pune ruke posla, i natječu se tko će je prvi "hacknuti", te dali će uspjeti u roku 11 dana hacknuti singleplayer kampanju.

 

Namigiva

Ma mislio sam to danas crackati ali nije mi se dalo... Belji se

14 godina
offline
Starcraft 2 već procurio na Torrentima

single smo već napola crackali,multi ni takli

No news is good news.

lol
Moj PC  
1 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Starcraft 2 već procurio na Torrentima
Fox Mulder kaže...

single smo već napola crackali,multi ni takli

No news is good news.

Koja si ti grupa Belji se

 

Zagorci1911 Smijeh

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
offline
RE: Starcraft 2 već procurio na Torrentima
BannedOnThisForum kaže...
Fox Mulder kaže...

single smo već napola crackali,multi ni takli

No news is good news.

Koja si ti grupa Belji se

 

Zagorci1911 Smijeh

ha-ha

lol
15 godina
protjeran
offline
Starcraft 2 već procurio na Torrentima
Ok, little update guys. It turns out that the installer Is waiting for a key, that Blizzard will give it online, on 27-07. When the installer can't connect to the internet, it will ask YOU for the key. They've cracked it so far that any key returns valid, but the installer actually NEEDS the key to decrypt the MPQE files (the E stands for encrypted). But we know that the installer.exe has the key in it, so it can check if you enter the correct key. So now we have to get the key FROM the installer.exe. This is the hard part.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice