Studomat na fejsu, ISVU dobio "društveni" dio

poruka: 21
|
čitano: 5.043
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Studomat na fejsu, ISVU dobio "društveni" dio

Valovi ludila i apsurda zapljuskuju nas svaki dan pa više i ne primjećujemo da smo mokri od glave do pete. Jedan slikoviti primjer nedavna je integracija Twittera i Facebooka u Studomat– službenu aplikaciju za prijavu ispita i praćenje rada svih studenata u Hrvatskoj koja radi u sklopu informacijskog sustava visokih učilišta (ISVU).

Sigurno se studentska populacija obradovala jer učestalo povećanje školarine prati i poboljšanje visokoobrazovne usluge, pa je tako popularni ISVU dobio novu značajku pod nazivom “Društvene mreže”.

 

Pročitaj više i saznaj zašto je to problem.

★ Regionalni portal posvećen Linuxu i otvorenim sustavima - www.linuxzasve.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Studomat na fejsu, ISVU dobio "društveni" dio

Dobar tekst. Potpuno se gubi granica između privatnog i javnog, danas svatko misli da može drugome gledati u tanjur. Tko ne želi iz bilo kojeg razloga biti dio svekolike prostitucije svoje intime, označen je kao neki strani, sumnjivi element.

{#}

 

World's Strongest, Sharpest Knives
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Studomat na fejsu, ISVU dobio "društveni" dio

samo čekam da i wc školjke počmu prodavati sa aplikacijama, pa da ga odmah uslikamo i lajkamo pri izlasku

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Studomat na fejsu, ISVU dobio "društveni" dio

Izvaže težinu i onda "Podijeli" {#} {#} {#}

★ Regionalni portal posvećen Linuxu i otvorenim sustavima - www.linuxzasve.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Studomat na fejsu, ISVU dobio "društveni" dio

Budalastina, ne mogu shvatiti što će ovo na studomatu {#}

 

nego, kakvi su ovo predmeti od 14 ects-a? {#}

This time next year we'll be milionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Studomat na fejsu, ISVU dobio "društveni" dio

Iskreno, ovo je nešto najgluplje što sam ikad vidio.

Galaxy SII I9100 + 2000mah battery || 21. stoljeće, vrijeme pametnih telefona i glupih ljudi.
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Studomat na fejsu, ISVU dobio "društveni" dio

To su selekcijski predmeti da se isfiltriraju studenti. Obično se stavljaju na prve 2 godine.

Anatomija na medicini nosi 22 boda, građansko na pravu 16, kemija na naftnom nosi 12-13...

 

 

Tko se želi pohvaliti za 4 i 5 (neki i sa 3 {#}) pohvalit će se među prijateljima na pivi. Ovo sa fejsom je bezveze, što će tamo nekom koga sam vidio 10 puta u životu sa koliko prolazim na faksu?

 

Čekam da sad srednjoškolci krenu objavljivat sa e-imenika direkt na fejs, imam kljuku iz matiše i fizike, 5 iz glazbenog.

Ke?!
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Studomat na fejsu, ISVU dobio "društveni" dio

Kasniš sa viješću,

ovo je moguće već par mjeseci

http://www.youtube.com/heat4HD
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Studomat na fejsu, ISVU dobio "društveni" dio

Nit sam ja pisao nit je vijest, samo osvrt kolege na čitavu situaciju, s kojim se slažem u potpunosti. Kakav fejs, do prije par godina nije postojao, a sad se uvukao u svaku poru našeg života i hrabro kroči dalje.

★ Regionalni portal posvećen Linuxu i otvorenim sustavima - www.linuxzasve.com
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Studomat na fejsu, ISVU dobio "društveni" dio
drexcya kaže...

Nit sam ja pisao nit je vijest, samo osvrt kolege na čitavu situaciju, s kojim se slažem u potpunosti. Kakav fejs, do prije par godina nije postojao, a sad se uvukao u svaku poru našeg života i hrabro kroči dalje.

Samo onoliko koliko sam dopustiš.

Insanity? Let's try.. | HTC 8X :)
16 godina
offline
Re: Studomat na fejsu, ISVU dobio "društveni" dio
chewbacca kaže...

 građansko na pravu 16

 

 

 

građansko je na pravu podijeljeno na dva predmeta i svaki je 8 bodova, više nije jedinstveni predmet. naravno , moraš prvo polagati Građansko I da bi mogao polagati Građansko II

11 godina
neaktivan
offline
Studomat na fejsu, ISVU dobio "društveni" dio

ne znam kako je sada, znam da je bilo 16 prije 2 godine i 68 od 104 ljudi je palo,a ects je bio 98 kn. neka ih je polovica upisalo ponovno predmet - fina svota novca.

 

Ke?!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Studomat na fejsu, ISVU dobio "društveni" dio
chewbacca kaže...

ne znam kako je sada, znam da je bilo 16 prije 2 godine i 68 od 104 ljudi je palo,a ects je bio 98 kn. neka ih je polovica upisalo ponovno predmet - fina svota novca.

 

ects na pravu je 100 kuna od 2009. od kad sam prešao na bolonju i već tad je građansko podijeljeno na dva predmeta (na Zagrebačkom pravnom fakultetu,ne znam za Osijek i Split)

11 godina
neaktivan
offline
Studomat na fejsu, ISVU dobio "društveni" dio

cijena ects-a je različita od sveučilišta do sveučilišta.

u ri je 2010. ispit bio jedinstven, sad ne znam kakvo je stanje, možda je i podjeljen, jer se sve čini i ide na ruku lošim studentima, a za bolje nema nikakve nagrade osim demonstrature {#}. barem su nam fx zadržali na 40%, na cijelom sveučilištu osim na pravu i medicini je spušten na 30%.

 

Ke?!
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Studomat na fejsu, ISVU dobio "društveni" dio

..

Galaxy SII I9100 + 2000mah battery || 21. stoljeće, vrijeme pametnih telefona i glupih ljudi.
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2014 9:12 (Kordy).
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Studomat na fejsu, ISVU dobio "društveni" dio

Pomoć, piše: Ne možete koristiti Studomat, jer nemate evidentiran upisni list u tekućoj akademskoj godini!Ali ja sam sam se upisao.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Studomat na fejsu, ISVU dobio "društveni" dio
keyofdestiny13 kaže...

Pomoć, piše: Ne možete koristiti Studomat, jer nemate evidentiran upisni list u tekućoj akademskoj godini!Ali ja sam sam se upisao.

Kontaktiraj nekoga tko je zadužen za dio sa Studomatom na tvom fakultetu, raspitaj se malo, svaki fakultet ima netkog tko koordinira Studomatom. {#}

13 godina
offline
Re: Studomat na fejsu, ISVU dobio "društveni" dio
keyofdestiny13 kaže...

Pomoć, piše: Ne možete koristiti Studomat, jer nemate evidentiran upisni list u tekućoj akademskoj godini!Ali ja sam sam se upisao.

Vjerojatno ti još nisu evidentirali da si se upisao.

Ako te to baš jako opterećuje pitaj u referadi, ali mislim da ne bi trebalo biti problema.

I meni je tako bilo do nedavno, a sad radi. Koji faks?

9 godina
odjavljen
offline
Re: Studomat na fejsu, ISVU dobio "društveni" dio
indy500 kaže...
keyofdestiny13 kaže...

Pomoć, piše: Ne možete koristiti Studomat, jer nemate evidentiran upisni list u tekućoj akademskoj godini!Ali ja sam sam se upisao.

Vjerojatno ti još nisu evidentirali da si se upisao.

Ako te to baš jako opterećuje pitaj u referadi, ali mislim da ne bi trebalo biti problema.

I meni je tako bilo do nedavno, a sad radi. Koji faks?

Faks Veleučičište u Ka, mislim da zbog indeksa nisu evindentirani, ali budesve ok.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Studomat na fejsu, ISVU dobio "društveni" dio
keyofdestiny13 kaže...
indy500 kaže...
keyofdestiny13 kaže...

Pomoć, piše: Ne možete koristiti Studomat, jer nemate evidentiran upisni list u tekućoj akademskoj godini!Ali ja sam sam se upisao.

Vjerojatno ti još nisu evidentirali da si se upisao.

Ako te to baš jako opterećuje pitaj u referadi, ali mislim da ne bi trebalo biti problema.

I meni je tako bilo do nedavno, a sad radi. Koji faks?

Faks Veleučičište u Ka, mislim da zbog indeksa nisu evindentirani, ali budesve ok.

Kad si se upisao? Brucoš?

9 godina
odjavljen
offline
Re: Studomat na fejsu, ISVU dobio "društveni" dio
Silvonis kaže...
keyofdestiny13 kaže...
indy500 kaže...
keyofdestiny13 kaže...

Pomoć, piše: Ne možete koristiti Studomat, jer nemate evidentiran upisni list u tekućoj akademskoj godini!Ali ja sam sam se upisao.

Vjerojatno ti još nisu evidentirali da si se upisao.

Ako te to baš jako opterećuje pitaj u referadi, ali mislim da ne bi trebalo biti problema.

I meni je tako bilo do nedavno, a sad radi. Koji faks?

Faks Veleučičište u Ka, mislim da zbog indeksa nisu evindentirani, ali budesve ok.

Kad si se upisao? Brucoš?

Sve je sređeno.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice