Superman i Batman zajedno?

poruka: 51
|
čitano: 11.699
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Superman i Batman zajedno?

Izgleda da cemo 2015 gledati nesto zaista zanimljivo!

 

Moj PC  
2 1 hvala 2
11 godina
offline
Superman i Batman zajedno?

Šteta što je Christian Bale izjavio da više neće glumiti Batmana. Ipak ništa se ne zna kad je velika lova u pitanju.

very enraged dude.
 
12 0 hvala 0
12 godina
offline
Superman i Batman zajedno?

Ma sve mi je to ok,ali nikako ne mogu zamisliti taj dvojac!

Ako su zajedno u borbi protiv zlocinaca,onda kakvu bi ulogu tu Batman imao?Jer Supermen bi mu rekao."De mali skloni se u stranu da ti čiko pokaže šta može"

A ako su protivnici,onda,ma mislim da tu i ne treba diskutirati,jer bi mu u tome slucaju duela Superman rekao; "De mali budi Bogati ozbiljan i sa tim svojim igračkama idi plaši nekoga drugoga"

Moj PC  
12 0 hvala 0
14 godina
offline
Superman i Batman zajedno?

Ti kužiš da postoje načini kako zaustaviti Supermana? Pogotovo kada si pametan kao Batman. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
10 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Superman i Batman zajedno?
vec su se udruzivali u crtanima
11 godina
offline
Re: Superman i Batman zajedno?
apoteka kaže...
vec su se udruzivali u crtanima

Pa da, u dosta stripova su se udruživali pa nije ni čudno da napokon iziđe film u kojem će se udružiti.

very enraged dude.
13 godina
offline
Re: Superman i Batman zajedno?
Milka30 kaže...

Ma sve mi je to ok,ali nikako ne mogu zamisliti taj dvojac!

Batman i Superman rade zajedno u DC univerzumu jos od 50-ih godina (naseg univerzuma), bez prevelikih problema :)

 

LINK - prvi zajednicki appearance :)

Superman-Batman - nesto novija edicija.

 

Naravno, buduci film je samo priprema za buduci mega blockbuster Justice League 2015. IMDB.

 

Justic league - comic - wiki link.

15 godina
offline
Superman i Batman zajedno?

Treba DC-u nešto kao što Marvel ima Avengerse

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Superman i Batman zajedno?
Milka30 kaže...

A ako su protivnici,onda,ma mislim da tu i ne treba diskutirati,jer bi mu u tome slucaju duela Superman rekao; "De mali budi Bogati ozbiljan i sa tim svojim igračkama idi plaši nekoga drugoga"

I want you to remember my hand at your throat. I want you to remember the one man who beat you.

 

http://www.imdb.com/title/tt2313197/

http://www.imdb.com/title/tt2166834/

 

Imaš još primjera.

Inače, sam Superman je u jednom od kanona dao Batmanu kriptonit kako bi ga ovaj u slučaju potrebe mogao poraziti. Jer ni on sam nije siguran u svoj integritet, al jest u Batmanov.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
13 godina
offline
Re: Superman i Batman zajedno?
Milka30 kaže...

Ma sve mi je to ok,ali nikako ne mogu zamisliti taj dvojac!

Ako su zajedno u borbi protiv zlocinaca,onda kakvu bi ulogu tu Batman imao?Jer Supermen bi mu rekao."De mali skloni se u stranu da ti čiko pokaže šta može"

A ako su protivnici,onda,ma mislim da tu i ne treba diskutirati,jer bi mu u tome slucaju duela Superman rekao; "De mali budi Bogati ozbiljan i sa tim svojim igračkama idi plaši nekoga drugoga"

Haha, dobro si me nasmijao ali je istina. A i kako je Bale rekao da više neće snimati Batmana a on je tu trilogiju uzdignuo na zbilja visok nivo, postavljanje nekog drugog glumca bi mi bilo besmisleno. To mi je i u onim starim Batmanima bilo blesavo kamoli sada.

16 godina
offline
Superman i Batman zajedno?

Nolanovi Batmani su zasebna trilogija i poseban kanon. Nemaju veze s ovim što dolazi. Glumac će 99% biti drugi, drugačiji koncept i drugačiji stil.

 

Prošli su filmovi bili nastavci pa je bilo glupo mijenjati glumca. Ovdje se radi o drugačijem storylineu pa je promjena čak i dobra.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.7.2013 13:40 (Danny_HR).
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Superman i Batman zajedno?
vrinho kaže...

Haha, dobro si me nasmijao ali je istina. A i kako je Bale rekao da više neće snimati Batmana a on je tu trilogiju uzdignuo na zbilja visok nivo, postavljanje nekog drugog glumca bi mi bilo besmisleno. To mi je i u onim starim Batmanima bilo blesavo kamoli sada.

Kao sto je Danny rekao, Baleov Batman je jedan svijet, a nadolazeci Batman/Superman i Justice League drugi. Vjerojatno ce se nastaviti po kanonima koje je udario novi S. Nema nikakvog smisla da ga Bale glumi (ne kazem da je Baleov Batman los, naprotiv).

16 godina
offline
Superman i Batman zajedno?

Bale rula i napravio je (kao glumac) najboljeg Batmana do sad. Ali on je svoju priču završio, fino je zaokružena i okej je da ostane takva.

Novi početak za novog Batmana, kao što je dobio Superman i kao što će dobiti Flash.

 

Očekujem nakon toga još bar Wonder Woman pa možemo pričat o JL-u. :)

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
 
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Superman i Batman zajedno?

Šuška se šuška da je ipak duel dvojice superjunaka u pitanju.Snimanje filma pocinje 2014 i film bi se trebao zvati Man of steel 2.

Dakle film o Supermanu u kojoj bi po svemu sudeci Batman trebao biti bad guy hehehehe!

 

Po svemu sudeci Man of steel 2 ce biti blockbuster 2015 i bas me zanima na koji ce nacin Batman uopce moci parirati Supermanu...eh da kriptonit!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Superman i Batman zajedno?

Jednom me je jedan frend, koji je slabo upućen u te stvari, pitao zašto bi Batman/Superman film bila dobra ideja, budući da Batman nema nikakvih moći. Teško je odgovoriti na to pitanje nekome tko nije čitao/gledao stripove/serije/filmove.
 
Ukratko sam odgovorio da to nema veze s moćima, nego je stvar u njihovim karakterima, u odnosima između likova. Svaki od njih ima jedinstvene sposobnosti zbog kojih bi Superman/Batman film bio prva liga.

Sad sve ovisi o scenaristima hoće li složiti kombinaciju: Batman i Superman protiv zajedničkog neprijatelja, ili Batman vs. Superman, ili kakav ljubavni trokut/višekut,... {#} 

 

Nije kriptonit jedina Supermanova slabost. Ima on njih više. A i slabost ne mora biti predmet. Znači nešto materijalno. To može biti odluka, karakter, nešto psihološke naravi. Uglavnom, sve je to već viđeno u svijetu stripa, tako da kreiranje scenarija nebi smio biti problem. Bitno je da bude dobra priča, jer je ovdje više naglasak na dramu, nego na akciju.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.7.2013 0:36 (D1001).
 
4 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Superman i Batman zajedno?
Milka30 kaže...

Šuška se šuška da je ipak duel dvojice superjunaka u pitanju.Snimanje filma pocinje 2014 i film bi se trebao zvati Man of steel 2.

Dakle film o Supermanu u kojoj bi po svemu sudeci Batman trebao biti bad guy hehehehe!

Sumnjam da ce unutar jedne do dvije godine WB pokrenuti dva razlicita kanona - Superman VS Batman i Superman/Batman/WW i ostali u Justice league. Vjerojatno ce u Sup. 2  na razini scenarija biti neke trzavice i small fight (bez kriptonita :) ) prije buddy-buddy odnosa na kraju filma kao uvertira u Ligu.

14 godina
offline
Superman i Batman zajedno?

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.7.2013 1:32 (Colossus7).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Superman i Batman zajedno?
Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Superman i Batman zajedno?

Ma jok! Već su odvalili na PINK TV!!!

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Superman i Batman zajedno?
Milka30 kaže...

Ma sve mi je to ok,ali nikako ne mogu zamisliti taj dvojac!

Ako su zajedno u borbi protiv zlocinaca,onda kakvu bi ulogu tu Batman imao?Jer Supermen bi mu rekao."De mali skloni se u stranu da ti čiko pokaže šta može"

A ako su protivnici,onda,ma mislim da tu i ne treba diskutirati,jer bi mu u tome slucaju duela Superman rekao; "De mali budi Bogati ozbiljan i sa tim svojim igračkama idi plaši nekoga drugoga"

Superman je dosadan. Mislim samo njegovo ime već podrazumjeva da je nepobjediv zato je i glupo što se može naći u životnoj opasnosti! Ili neka promijeni ime ili neka stvarno bude neuništiv k'o sam bog.

Druga stvar: Superman u usporedbi s Batmanom je glup. Batman je snalažljiv, inteligentan i lukav smrtnik, ugl: Batman vs Superman = Ironman vs Hulk

 

P.S. Avengersi su jedan obični osrednji film. Da nema Ironmana bili bi u rangu Independence day-a.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
offline
Re: Superman i Batman zajedno?
AA-d00d kaže...
Milka30 kaže...

Ma sve mi je to ok,ali nikako ne mogu zamisliti taj dvojac!

Ako su zajedno u borbi protiv zlocinaca,onda kakvu bi ulogu tu Batman imao?Jer Supermen bi mu rekao."De mali skloni se u stranu da ti čiko pokaže šta može"

A ako su protivnici,onda,ma mislim da tu i ne treba diskutirati,jer bi mu u tome slucaju duela Superman rekao; "De mali budi Bogati ozbiljan i sa tim svojim igračkama idi plaši nekoga drugoga"

Superman je dosadan. Mislim samo njegovo ime već podrazumjeva da je nepobjediv zato je i glupo što se može naći u životnoj opasnosti! Ili neka promijeni ime ili neka stvarno bude neuništiv k'o sam bog.

Druga stvar: Superman u usporedbi s Batmanom je glup. Batman je snalažljiv, inteligentan i lukav smrtnik, ugl: Batman vs Superman = Ironman vs Hulk

 

P.S. Avengersi su jedan obični osrednji film. Da nema Ironmana bili bi u rangu Independence day-a.

 

:D

16 godina
offline
Superman i Batman zajedno?

Gledat, gledat...   veselim se novim kombinacijama superheroja ;)

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Superman i Batman zajedno?

dobro je to i volim gledati takve stvari ali nema smisla..sta ce supermanu batman? i obrnuto? obojica su se dokazali..

 

isto kao i Avengersi..dosta je hulk posto je neunistiv i Thor kao demigod..zasto svi ostali? 

 

Svaki za sebe su ok ali neke stvari nemaju bas smisla..

10 godina
neaktivan
offline
Superman i Batman zajedno?

Jel samo mene zivcirao camerawork u Snyderovom Man of Steelu? Bilo je dobro dok su prikazivali Kripton i Jor-Ela, ali kasnije u fightovima se jedva ista vidjelo od drmanja kamere (kao u nekom reality tv programu). Kao da je snimao neki amater koji si ne moze priustiti tripod ili image stabilizacijski softver. Nadam se da Snyder nece ovo ponovit u nastavku (i naravno, da ce uzet Balea kao Batmana).

There's no real you. Behind the masks are other masks, reproducing identities that are expected from you.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Superman i Batman zajedno?
Mads kaže...

Jel samo mene zivcirao camerawork u Snyderovom Man of Steelu? Bilo je dobro dok su prikazivali Kripton i Jor-Ela, ali kasnije u fightovima se jedva ista vidjelo od drmanja kamere (kao u nekom reality tv programu). Kao da je snimao neki amater koji si ne moze priustiti tripod ili image stabilizacijski softver. Nadam se da Snyder nece ovo ponovit u nastavku (i naravno, da ce uzet Balea kao Batmana).

Ako će Batman da bude negativac onda mi Bale ko Batman nema smisla.

very enraged dude.
15 godina
offline
Re: Superman i Batman zajedno?
Vesperian kaže...

dobro je to i volim gledati takve stvari ali nema smisla..sta ce supermanu batman? i obrnuto? obojica su se dokazali..

 

isto kao i Avengersi..dosta je hulk posto je neunistiv i Thor kao demigod..zasto svi ostali? 

 

Svaki za sebe su ok ali neke stvari nemaju bas smisla..

 

 Ne razumiješ ti to očito.. Nije to samo "the clash" između njih dvojice. To je sukob ideologije, kulta koji su i jedan i drugi stvorili. Puno više taj "okršaj" obuhvaća nego što mnogo vas ovdje misli. Šteta i žalosno.

 

 

16 godina
offline
Superman i Batman zajedno?

Za to kužit, i općenito za kužit dubinu koju imaju oba lika, njihov odnos i sl je bitno čitat strip. Čak ne poznavat njihovu kompletnu povijest, dobro je bacit oko tu i tamo na stripove u kojima se pojavljuju zajedno.

 

Netko tko je do sad samo gledao filmove ne može to znat jer nikad nije opisano. Čak su animirani filmovi dobro polazište.

 

Gore sam linkao The Dark Knight Returns i to je prilično dobar crtani koji pokazuje mali dio njihovog odnosa.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Superman i Batman zajedno?

 kekekeke

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
10 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Superman i Batman zajedno?

malo slabija kvaliteta al vridi zlata  ! :)

 

 

ambitious but rubbish
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice