Talk-show 17: VR, Tesla Model 3, iPhone SE, ...

poruka: 3
|
čitano: 864
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Bug Talk-show 17: VR, Tesla Model 3, iPhone SE ...

Bug objavio novi talk show prije tjedan dana al zaboravio objaviti na svojem webu :)

 

 

 

edit:

posto sam "otkrio" video siroj forumskoj populaciji, a i posto za 3 tjedna dolazim na godisnji iz (kisne i) hladne irske, mislim da bi mi opustanje u krapinskim toplicama dobro doslo.

hvala, molim :)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2016 17:52 (nixass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bug Talk-show 17: VR, Tesla Model 3, iPhone SE

Ja sam u to doba dobio obavijest yt kanala da je dosao novi, smanjene kakvoce za net, i onda brze bolje kupio bug u fizickom obliku ali tamo je bila druga epizoda..

No svejedno opet figa, umjesto CJ Miles sjedio je Sustic, treba im vise kolegica u tim kadrovima;

Amanda moze Petricu pridrzavati mobitel koji opisuje, Antonina bi mogla otvoriti pocetni kadar kako to samo ona zna, Jelena bi vjezbala glumacki talenat nadomjestujuci svaki nedostajuci artikl na stolu... Vrdelja je sigurno pokretao vec par puta peticije glede istih, tko zna gdje je zapelo...

 

edit: za svaki slucaj, ne bude li sluzbene teme emisije - ovaj komentar nije namijenjen ni jednoj zeni izuzev nadarene CJMiles te Amande, Antonine i Jelene i nema veze s nagradnim toplicama, gdje dobitnike ceka Sustic s prijedlozima hardvera u sauni.

○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2016 0:43 (kunof00).
16 godina
offline
Re: Bug Talk-show 17: VR, Tesla Model 3, iPhone SE

kaj se tice intela i njihovih problema s proizvodnim procesom..

 

 

Years ago:
Big Speed improvement -> Big Speed Improvement -> Big Speed Improvemnt

Yesterday:
Process -> Architecture

Today
Process -> Architecture -> Marketing

Tomorrow:
Marketing -> Marketing -> Marketing

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice