Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!! zaključana tema

poruka: 10
|
čitano: 2.949
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

http://m.bug.hr/forum/topic/tele-2/tele2-hr-pokrenuo-4g-lte-mrezu/233499 mogu je zasada navodno koristiti samo odabrani sretnici, radi na 1800Mhz, ako ima među vama nekog javite dojmove i nama običnim smrtnicima

Fejzore na pozdrav kad vidiš komandanta, fejzore u zrak kad vidiš komandanta!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2015 13:16 (Lieutenant commander Data).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
Lieutenant commander Data kaže...
http://m.bug.hr/forum/topic/tele-2/tele2-hr-pokrenuo-4g-lte-mrezu/233499 evo mogu je zasada navodno koristiti samo odabrani sretnici, radi na 1800Mhz, ako ima među vama nekog javite nam dojmove!

 karta pokrivenosti???

16 godina
offline
Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

Ja sad skenirao (okolica Osijeka), ima LTE na popisu ali se ne mogu spojiti (imam onu novu sim karticu).

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

Ja mogu potvrditi da i u centru Pule postoji signal Tele2 LTE, ali nemogu se spojiti na njega još uvijek.

 

 

I have… seen things you people wouldn't believe… Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannh&am
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
I ja na popisu mreža imam 4G Tele 2(Zg) ali i dalje mi radi samo na 3G.Kako postati sretnik i dobiti pristup 4G neznam,možda istu dobiju jako dugivkorisnici sa skupljim tarifama!?
Marija,daj mi jednu pivu ubi me ova gravitacija
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!
I ja na popisu mreža imam 4G Tele 2(Zg) ali i dalje mi radi samo na 3G.Kako postati sretnik i dobiti pristup 4G neznam,možda istu dobiju jako dugivkorisnici sa skupljim tarifama!?
Marija,daj mi jednu pivu ubi me ova gravitacija
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

Već sigurno 3-4 tjedna mi mobitel vidi Tele2 4G ali još uvijek se ne mogu spojiti na nju. Interesantno je da taj 4G vidi SVUGDJE, što uključuje i frendov podrum ubetoniran u 500 kila željeza gdje ne prolazi niti FM a kamoli išta više od 108 MHz...

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

Meni je isto dostupna, T-mobile je tek prije mjesec dana omogućio LTE na najbližem mi odašiljaču, VIP na najbližem odašiljaču ga ni nema, inače sva 3  providera imaju odašiljače u krugo od 5km, od moje kuče. Sva tri mogu vidjet sa prozora, bar svijetla njihova

 

 
 

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

 Ne morate uopće se ni pokušavati spojiti dok 4G ne krene komercijalno. Sada je u testnoj fazi i nije dostupan nego testnoj grupi. Nije bitno imate li novu karticu ili ne jer se ne možete spojiti dok se tako ne odluči.

13 godina
online
Tele2 HR pokrenuo 4G LTE mrezu!!

Vidi ti vidi noviteta!!!! 

Još prošle godine "u ovo doba", kode TELEta nije bilo u nekoj značajnoj prodaji Apple iPgone gadgeta, ali se je to promjenilo dolaskom Nove Godine!!!! 

U samom startu sam bio skeptik da "se nešto valja iza brda", a ovo je nesumnjivo znakovito značajan pokazatelj!!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice