Terabajtni SSD iz RunCore-a

poruka: 13
|
čitano: 2.088
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Terabajtni SSD iz RunCore-a

Novi SSD stiže nam iz RunCore-a. Naime, umjesto za SSD-ove klasičnih 2.5 inča, ovaj disk dolazi u "pakiranju" standardnom za mehaničke diskove, odnosno veličine je 3.5 inča. Međutim, zauzvrat nudi kapacitet od čak 1 TB, SATA III sučelje i dva SandForce kontrolera spojena u hardverski RAID 0. Rezultat - 500 MB/s.

Cijena: kao da je bitno, ionako si ga ne možete priuštiti {#} (cijena nepoznata).

Izvor: Engadget.com

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
9 0 hvala 15
14 godina
neaktivan
offline
Terabajtni SSD iz RunCore-a

nema veze koliki je,vazno je da je brz..

to ce puno kostati

zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Terabajtni SSD iz RunCore-a

Brutalno

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Terabajtni SSD iz RunCore-a

Mislim da je vec postoji par SSD-ova od terabajta, onaj Corsair Z-Drive sto ide u PCI-e slot i onaj jos jedan Super Talentov ako se ne varam, bila je reportaza u BUG-u kako ga je lik kupovao na sajmu, nije imao dovoljno novaca pa morao da mjenja na bankomatu itd...

 

However, lijepo je cuti da izlaze i ovakvi SSD-ovi, bez obzira sto ih ne mozemo priustiti :)

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Terabajtni SSD iz RunCore-a
tpg kaže...

nema veze koliki je,vazno je da je brz..

to ce puno kostati

a što će ti toliki ssd

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
offline
RE: Terabajtni SSD iz RunCore-a
the. Shelby kaže...

Mislim da je vec postoji par SSD-ova od terabajta, onaj Corsair Z-Drive sto ide u PCI-e slot i onaj jos jedan Super Talentov ako se ne varam, bila je reportaza u BUG-u kako ga je lik kupovao na sajmu, nije imao dovoljno novaca pa morao da mjenja na bankomatu itd...

 

However, lijepo je cuti da izlaze i ovakvi SSD-ovi, bez obzira sto ih ne mozemo priustiti :)

U pravu si. Ima ih, npr. OCZ-ov Colossus, ali njegove brzine nisu niti blizu ovom disku.

blackalbum kaže...
tpg kaže...

nema veze koliki je,vazno je da je brz..

to ce puno kostati

a što će ti toliki ssd

Očito je da nećemo čekati još mnogo godina da SSD-ovi u potpunosti preuzmu tržište mehaničkih diskova, tj. da ih počnemo koristiti i za storage (can't wait).

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Terabajtni SSD iz RunCore-a
mozda ga microman uzme :P
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
15 godina
offline
RE: Terabajtni SSD iz RunCore-a
the. Shelby kaže...

Mislim da je vec postoji par SSD-ova od terabajta, onaj Corsair Z-Drive sto ide u PCI-e slot i onaj jos jedan Super Talentov ako se ne varam, bila je reportaza u BUG-u kako ga je lik kupovao na sajmu, nije imao dovoljno novaca pa morao da mjenja na bankomatu itd...

 

However, lijepo je cuti da izlaze i ovakvi SSD-ovi, bez obzira sto ih ne mozemo priustiti :)

ne sekiraj se, moci cemo, samo je pitanje vremena ^^

past ce njemu cijena i to gadno kao i sa svime.

13 godina
neaktivan
offline
Terabajtni SSD iz RunCore-a

When you see it, you will shit bricks

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Terabajtni SSD iz RunCore-a
mislim da je u jednom ranijem bugu u vijestima bilo o nekim ssdovima velikog kapaciteta, do 1 tb, cjena je bila +3000$...
znaci oko 25 000 kn
auto kupis za to...
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
14 godina
offline
RE: Terabajtni SSD iz RunCore-a

Pogledaj moj post iznad - "OCZ-ov Colossus".

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Terabajtni SSD iz RunCore-a
da, to je taj,
slazem se, nemogu docekati da ssdovi preuzmu, mehanika je proslost...
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
15 godina
neaktivan
offline
Terabajtni SSD iz RunCore-a

{#}mozda ga nabavim za 10 godina{#}

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice