Tesla S usmrtila vozača

poruka: 13
|
čitano: 1.883
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Tesla S usmrtila vozača

Prvi slučaj gdje je autopilot skrivio nesreću sa fatalnim posljedicama.

 

http://www.motoroids.com/news/tesla-model-s-on-autopilot-kills-driver-who-was-apparently-watching-harry-potter/

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
1 1 hvala 1
13 godina
offline
Tesla S usmrtila vozača

1. nije auto pilot, nego semi-auto pilot ...

2. sigurno nije kriv auto pilot, nego vozač (frajer gleda Harry Potter, umjesto na cestu...)

Moj PC  
13 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tesla S usmrtila vozača

Tragedija i ne namjeravam se šaliti s ovom vijesti.

 

Samo se nadam da u svjetlu ovog događaja, ovaj dokaz sa filmom nije podmetnut. 

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Tesla S usmrtila vozača

Ako je stvarno gledao HP - treba mu se posthumno dodjeliti odlikovanje reda Darwina

Freak Show Inc.
 
10 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tesla S usmrtila vozača

ne razumin ljude koji kupe auto, samo da ih ono vozi umisto da oni voze auto... ne razumin zasto uopce i posjeduju auto kad je za njih bolji taksi ili javni prijevoz... 

 
3 3 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Tesla S usmrtila vozača
generalizirate, nije kriv autopilot već nedovršeni i nepotpuni algoritam za detekciju zapreka, koji je smotano implementiran u tu kameru, pa je cpu izveo radnju kao da se radi o oblaku na nebu a ne fizičkoj prepreki,
tu nema jebene alfe ili bete, stvar mora raditi perfektno out of the box, al eto on je ima izgleda v0,74
software injzinjere na 6 godina robije zbog ubojstva iz nehaja,
a seronje iz marketinga 20 zbog laznog oglasavanja proizvoda,
case closed
 
2 17 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tesla S usmrtila vozača

Da, ovo je prvi put u povjesti da čovjeka ubije patch 

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
14 godina
offline
Re: Tesla S usmrtila vozača
vito79 kaže...
generalizirate, nije kriv autopilot već nedovršeni i nepotpuni algoritam za detekciju zapreka, koji je smotano implementiran u tu kameru, pa je cpu izveo radnju kao da se radi o oblaku na nebu a ne fizičkoj prepreki,
tu nema jebene alfe ili bete, stvar mora raditi perfektno out of the box, al eto on je ima izgleda v0,74
software injzinjere na 6 godina robije zbog ubojstva iz nehaja,
a seronje iz marketinga 20 zbog laznog oglasavanja proizvoda,
case closed

 

 

"When drivers activate Autopilot, the acknowledgment box explains, among other things, that Autopilot “is an assist feature that requires you to keep your hands on the steering wheel at all times," and that "you need to maintain control and responsibility for your vehicle” while using it. Additionally, every time that Autopilot is engaged, the car reminds the driver to “Always keep your hands on the wheel. Be prepared to take over at any time.”"

 

Možda bi tebe trebalo na 6 godina robije da ne povraćaš po forumu.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Tesla S usmrtila vozača
FLes kaže...

 

 

"When drivers activate Autopilot, the acknowledgment box explains, among other things, that Autopilot “is an assist feature that requires you to keep your hands on the steering wheel at all times," and that "you need to maintain control and responsibility for your vehicle” while using it. Additionally, every time that Autopilot is engaged, the car reminds the driver to “Always keep your hands on the wheel. Be prepared to take over at any time.”"

 

Možda bi tebe trebalo na 6 godina robije da ne povraćaš po forumu.

 ma dočim ti tako narediš, što je vruće danas u čileu moj vrhovni vođa bi li mogao narediti kišu, kako pinočeto senior?

8 godina
offline
Re: Tesla S usmrtila vozača
vito79 kaže...
FLes kaže...

 

 

"When drivers activate Autopilot, the acknowledgment box explains, among other things, that Autopilot “is an assist feature that requires you to keep your hands on the steering wheel at all times," and that "you need to maintain control and responsibility for your vehicle” while using it. Additionally, every time that Autopilot is engaged, the car reminds the driver to “Always keep your hands on the wheel. Be prepared to take over at any time.”"

 

Možda bi tebe trebalo na 6 godina robije da ne povraćaš po forumu.

 ma dočim ti tako narediš, što je vruće danas u čileu moj vrhovni vođa bi li mogao narediti kišu, kako pinočeto senior?

Ali stvarno si ga prosrao bezveze, da si imalo proučio situaciju vidio bi ovo što je FLes postao i ne bi pisao gluposti. Čak sam i ja naletio na tu informaciju, a pratio sam izvještavanja oko toga jednakom pozornošću kojom pratim boju dok se suši...

 

Prirodna selekcija je zapravo odradila svoje, ako je lik bio dovoljno glup da unatoč takvom upozorenju napravi ovako nešto, onda uz svo dužno poštovanje bolje nije ni zaslužio.

9 godina
offline
Tesla S usmrtila vozača

Bilo je vrijeme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tesla S usmrtila vozača
Ne znam zašto, ali mene ovo podsića na lika koji je konstruira Segway pa je od njega i strada na kraju.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tesla S usmrtila vozača
vito79 kaže...
FLes kaže...

 

 

"When drivers activate Autopilot, the acknowledgment box explains, among other things, that Autopilot “is an assist feature that requires you to keep your hands on the steering wheel at all times," and that "you need to maintain control and responsibility for your vehicle” while using it. Additionally, every time that Autopilot is engaged, the car reminds the driver to “Always keep your hands on the wheel. Be prepared to take over at any time.”"

 

Možda bi tebe trebalo na 6 godina robije da ne povraćaš po forumu.

 ma dočim ti tako narediš, što je vruće danas u čileu moj vrhovni vođa bi li mogao narediti kišu, kako pinočeto senior?

 Ne kužim jbte, 3 mjeseca si na forumu nijedan pametan post nisam vidio od tebe, samo melješ subjektivne dojmove neke svoje...ko da nekog boli kifla šta ti misliš. Daj se sredi malo, prijateljski ti kažem.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice