Od TV pretplate na laptope i mobitele neće nas spa

poruka: 9
|
čitano: 4.950
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Od TV pretplate na laptope i mobitele neće nas spa

sluzbena pljacka naroda moze poceti...

nakon rada u fusu nasih popisivaca, na redu dolazimo mi, geekovi

 

CLANAK

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Od TV pretplate na laptope i mobitele neće nas spa

oni trebaju dokazati da ti primas tv signal na mobitel ili komp.da bi to napravili trebaju uci u tvoju kucu i zateci te da primas signal.sto je nemogu ako im ti nedas pristup kuci

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Od TV pretplate na laptope i mobitele neće nas
Toni93 kaže...

oni trebaju dokazati da ti primas tv signal na mobitel ili komp.da bi to napravili trebaju uci u tvoju kucu i zateci te da primas signal.sto je nemogu ako im ti nedas pristup kuci

oni nemoraju apsolutno nista dokazivat osim da ti imas racunalo, a cim imas MAXtv (imas i tv) cim imas ADSL imas i kompjuter...- samo pretpostavke

zakon se kod nas ne provodi, pa ti moras placati pretplatu i tuziti se sa hrtom kod dokazivanja

nije bitno primas li ti signal ili ne, vec da li ga mozes primati...

nedavno su mi kolegu inspektori uveli u proceduru kod koje bi trebao davati 80 kuna za radio u sluzbenom vozilu...

 

potpis :D
14 godina
offline
Od TV pretplate na laptope i mobitele neće nas spa

Onda bi barem trebali napraviti Internet stream(besplatni) programa. 

Volim jabuke :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Od TV pretplate na laptope i mobitele neće nas spa

Nabijem ih na ku*ac, to je jedino šta mi mogu naplatiti, makar bi i to bilo ilegalno.

3D dizajner
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Od TV pretplate na laptope i mobitele neće nas
Hacker-ri kaže...

sluzbena pljacka naroda moze poceti...

nakon rada u fusu nasih popisivaca, na redu dolazimo mi, geekovi

 

CLANAK

Ma tak tekst je skroz bezveze nemaju kaj pisat pa se ponavljaju, sve smo to vec prožvakali u drugim temama HRT se može slikat jer nemaju ovlasti za puno toga kaj bi trebali sprovest jer zakone su ciljano pisani tak da su namjerno nedoreceni i besmisleni ko puno toga kod nas.{#}

 

U zakonu pise jedno ali na terenu u praksi je to izgubljen slucaj, HRT je jednostavno osuđen na konstantno nazadovanje s obzirom na konkurenciju i malo po malo odlaze novinari i komentatori s HTV-a ko u sportskom programu di je velika vecina iskusnih otiša na druge televizije s dobrim razlogom. Ova nova Sportska Televizija ili SPTV im je zapravo zabila cavao u lijes, kaj se tice nekog posebnog sportskog kanala na HTV s pretežno domacim sportom koji su najavljivali to pada u vodu jer ova SPTV vec sad ima ok program a s obzirom na planove u buducnosti bi ce još bolja itekak.{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
16 godina
neaktivan
offline
Od TV pretplate na laptope i mobitele neće nas spa

kvaliteta nasuprot monopol?

rijetko kvaliteta izvuce pobjedu :D

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Od TV pretplate na laptope i mobitele neće nas
Hacker-ri kaže...

kvaliteta nasuprot monopol?

rijetko kvaliteta izvuce pobjedu :D

HTV ima samo monopol na budalaštine, ostalo je voda davno odnesla nizvodno Javni intres je na vrbi sviralo ili ga Svraka nosi u letu isti jarac.{#}

 

Vec sam to spomenul par put, ko Javni servis te televizija kaj nije HTV je odavno trebal imat jednu kvalitetnu informaticku emisiju da ne spominjem sad sve ostalo kaj još fali od sadržaja tj drugih emisija. To je sramota pa na kaj lici ova E- Hrvatska, to je nula bodova umjesto da se okrenu prakticno necemu pokazat samo tamburaju vjesti od kojih nema niko zapravo direktne koristi. Mladi ljudi i ostali koje internet te racunala i ostalo zanima, ih odavno znaju a one koje to ne zanima boli đon ionak za cijelu emisiju.{#}

 

U takvoj emisiji informatickog tipa, treba bit puno prakticnih sadrzaja i mora sama emisija trajat duze a ne samo 30 minuta. Znaci kak slozit komp od pocetka, korak po korak ali detaljno i tim nacinom puno toga pokazat iz prve ruke kaj se tice hardwera i ostalo to bi itekak pomoglo širim masama koji se slabo služe engleskim jezikom.{#}

 

U Srbiji takav emisija postoji, i to s dobrim sadrzajem ovo kaj sam gore spomenul a za Sloveniju nje nit potrebno posebno spomenut sve je jasno.{#}

 

Uglavnom kad vidiš ovo dole poglavlje iz zakona o HRT-u, i kaj piše da krepaš od smijeha koje gluposti HTV je stvarno pridonio napretku Hrvatskog društva nema kaj no samo na Filmu nekom u realnosti je to "Misija Na vrbi Rodi Grožđe"{#}{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
14 godina
neaktivan
offline
Od TV pretplate na laptope i mobitele neće nas spa

JEBO IM PAS MATER!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH, kako mi je ovo sad uzdrmalo cijelu noć, a baš sam se lijepo izmorio za dugi san. Sad ću sanjat 50 računa HTV pristojbe zato što mi punjač za mobitel hvata TV signal. Pa koja je to banda lopovska, mislim strašno. I dobro kaže Petrina, ne treba plačati, to su stvarno gluposti.

 

Ali ja jednu stvar ne mogu shvatit. Kako samo možemo toliko skakat sa jednog govneta na drugo. Pa jel uopće moguće da JEDNOM u 10 godina dođe vijest tipa: "Zbog novih zakona i modernizacije unutar 3 godine ćemo svakom građaninu poklonit drljagu od laptopa" ali hej, barem bi DOBILI nešto. Ovi sam smišljaju izgovore kako tapšat po đepovima -.-

 

Užas,užas,užas!

 

E ljudi....erm, kod nas su bili popisivači. I bilo je pitanje dali posjedujemo računalo. Nije bilo izričito laptop. Ali je bilo pitanje dali imamo internet. Sad...jel nama ovi gogijedi mogu srat ili ?

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice